Dreamsy i Lucid Dreamsy
#64
02.07.2021

#1 Gdzieś na zewnątrz stał mężczyzna w bardzo nowoczesnym kamperze, bardzo go zachwalał.

#2 W parku na ławce nadawał na żywo bardzo znany streamer, jednak live'a oglądało zaledwie 5 osób.

#3 Wybrałem się do bardzo ciasnego sklepu typu żabka. Chwyciłem w dłonie 3 litry mleka i maślankę truskawkową, po czym ustawiłem się jak człowiek w kolejce. Przede mną obsługiwana była mała dziewczynka , która uparła się na lody, pytała pani sprzedawczynię o różne smaki. Fakt ten mnie zmartwił gdyż zamrażarka z lodami znajdowała się na końcu kolejki, a kolejka w bardzo ciasnym korytarzu. Jednak nie musiałem się obawiać, ponieważ pani kasjerka miała pod ladą karton z lodami i zaproponowała dziewczynce bananowo-czekoladowe. Z początku na twarzy dziecka przejawiał się grymas rozczarowania ale ostatecznie poszła na kompromis.

#4 Ktoś chciał mnie nauczyć jak przyrządzać pyszną sałatkę z szerszeni, a później jakiś Janusz smażył żądła.

#5 Do mojej firmy zawitała nowa persona - Billie Eilish Wokalistka i autorka tekstów. Pamiętam że rozmawiałem z nią po Angielsku i doszło między nami do małego nieporozumienia. Ostatecznie wszystko skończyło się dobrze. Poszedłem z dziewczynami na zaplecze pomóc przy różach i rozmawialiśmy właśnie o Billie.

Co ona tu robi? przecież jest mega bogata.

- Może chciała zaznać uczucia cieżkiej pracy?

Wokal to też wymagająca praca, zasłużyła sobie na wszystko co ma.

* Dzwoni przełożony

- Halo masz kod ?

Zaraz jaki kod , i kiedy mam wrócić ?

- Wróć kiedy chcesz. / kończy

#6 Byłem na jakimś battle royalu w prawdziwym życiu. Stałem na wieży w środku której zamknięty był tygrys szablozębny, chciał mnie dorwać.

#7 Ktoś zerwał linie wysokiego napięcia / Trailer Park boysy najprawdopodobniej. Nikt nie chciał się do tego przyznać, po czasie wybuchł pożar. Skradziono rynny z dachów pobliskich domów.
Ferdynand kiepski oraz Arnold boczek zawisneli na skraju dachu i połączyli swoje ciała ustami wisząc w sposób imitujący rynne..

Pózniej był przerywnik i wypowiedz ferdka na osobności przed kamerą, no może nie do końca na osobności bo w tle była jakaś grubsza babka ale z pewnościa latynoskiego pochodzenia, relaksowała się w basenie.
Ferdek ubrany był w wakacyjną koszulkę i czarne kwadratowe okulary.

#8 Znany uliczny raper o pseudonimie artystycznym "Ligma balls" <--- XD
chodził do szkoły.

#9 Wpisałem się na kartę pracy markerem w jakimś pokoju akademickim , a później robiłem korektę długopisem na skraju parapetu tworząc cień zapalniczką aby coś widzieć w jasnym słońcu, wyglądało  to tak jak bym jakiego gibona zawijał.

Wszystko jednej nocy i budziłem się pamiętam co godzinę praktycznie.
Za którąś z pobudek odgadłem godzinę na zegarze co do minuty. Była to 3:30.
Uwielbiam śnić o kosmosie i wszystkim co z nim związane. Kocham być świadomym podczas snu i wierze że zostanę w tym dobry.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Dreamsy i Lucid Dreamsy - przez Nocny Harry - 15-05-2020, 11:21
RE: Dreamsy i Lucid Dreamsy - przez Nocny Harry - 06-05-2021, 22:20
RE: Dreamsy i Lucid Dreamsy - przez Nocny Harry - 08-05-2021, 00:11
RE: Dreamsy i Lucid Dreamsy - przez Nocny Harry - 08-05-2021, 06:55
RE: Dreamsy i Lucid Dreamsy - przez Nocny Harry - 09-05-2021, 08:12
RE: Dreamsy i Lucid Dreamsy - przez Nocny Harry - 11-05-2021, 23:37
RE: Dreamsy i Lucid Dreamsy - przez Nocny Harry - 03-07-2021, 00:20
RE: Dreamsy i Lucid Dreamsy - przez Nocny Harry - 03-07-2021, 14:25
RE: Dreamsy i Lucid Dreamsy - przez Nocny Harry - 04-07-2021, 23:24
RE: Dreamsy i Lucid Dreamsy - przez Nocny Harry - 05-07-2021, 23:43
RE: Dreamsy i Lucid Dreamsy - przez Nocny Harry - 02-08-2021, 11:12
RE: Dreamsy i Lucid Dreamsy - przez Nocny Harry - 23-09-2021, 13:34
RE: Dreamsy i Lucid Dreamsy - przez Isabela - 23-09-2021, 14:02
RE: Dreamsy i Lucid Dreamsy - przez Nocny Harry - 24-09-2021, 10:19

Skocz do:

UA-88656808-1