Ktoś potrafi to wytłumaczyć ?! Po mo cy
#1
Witam wszystkich
 Swoją przygodę z świadomym śnieniem zacząłem z 3-4 lata temu jednak nigdy nie doszła ona do skutku- raz miałem hipnagogi, a pare razy uzyskałem świadomość w śnie jednak od razu się budziłem poza tym często pamiętałem sny. Świadome śnienie porzuciłem na dobre z półtora roku temu i pamiętałem może z jeden sen na miesiąc, jednak tyle słowami wstępu.
To co wydarzyło się tej nocy zszokowało mnie, mianowicie zapamiętałem WSZYSTKIE swoje sny jakie miałem (ich treść opiszę poniżej). Dodam też, że przed pójściem spać grałem w cs-go przez 5 godzin i spałem w godzinach 3:20-11:20, a przed snem miałem takie dziwne uczucie, że jestem taki malutki na łóżku, wyobrażałem sobie jak mało miejsca zajmuje na łóżku. Może mi ktoś powiedzieć jak to się stało, że wszystko zapamiętałem i co zrobić, żeby było tak codziennie ? 


Treść snów
1.Jestem z kolegą Konradem w wielkim pomieszczeniu z bardzo dużym przestrzeniami i widzę wielką wiedźmę która ma z 3-4 metry oraz wielkiego gościa z fajką podobnej wielkości. Czuję cały czas niepokój w sobie, wiedźma pokazała Konradowi  (kolega ten jest uosobieniem spokoju) jego przyszłość, a on zaczął panikować i płakać, w tym momencie jak to zobaczyłem zacząłem uciekać ale gość z fajką mnie dorwał i czułem jak mnie rozszarpuje od środka.
2.Obudziłem się u siostry w domu wstałem i zobaczyłem, że mój kolega który pracuje razem ze mną w pizzerii chce pożyczyć pepsi bo zapomniał przywieźć klientowi. Zacząłem mu opowiadać o tym, że miałem okropny koszmar wtedy niebo zagrzmiało i zobaczyłem tego wielkiego gościa z fajką na niebie po czym przytuliłem się do kolegi z pizzą (xD).
3. Wsiadłem na rower i pojechałem do takiej sali gdzie są urządzane przyjęcia. Przywitałem się z politykami i miałem razem z nimi strzelać z broni palnej do celu. Ja poprawiałem tarczę kiedy przyszła trąba powietrzna, a oni uciekli do tej sali i zamknęli za sobą drzwi. Ja również próbowałem biec jednak miałem ociężałe nogi. Nie chcięli oni mnie wpuścić, a wiatr spowodował wybuch w tej sali i politycy zginęli.
4.Pojechałem więc rowerem na imprezę do najlepszego przyjaciela nazwijmy go A(z którym jestem pokłócony) jego brata M i jeszcze jeden kolega P. Była bardzo głośna impreza graliśmy w siatkówkę były moje koleżanki z liceum, był nawe DJ. Piliśmy wódkę gdy przyszła mama A i mówi, żebyśmy jechali do domu jednak ja przed wyjazdem przytuliłem babcię A przez długi czas oraz mame.
5. Wsiedliśmy do auta (była piękna noc księżyć świecił i było jasno) i pojechaliśmy, prowadził P który był pijany, a trzeźwy M dał mu prowadzić. Poprosiłem ich, żebyśmy pojechali na papierosa P powiedział, że jak najbardziej i jechałe bardzo szybko. Na drodze były rozwalone drzewa (skojarzyłem wtedy wątki, że wcześniej była trąba powietrzna) jednak P sprawnie sobie z nimi poradził. Następnie chciał wyprzedzić starszego grubego pana który jechał żukiem i zajechał nam drogę a my cudem go wyprzedziliśmy. Okazało się, że dziad z żuka skręcił na stragan my zawróciliśmy i chcięliśmy go bić jednak odpuściliśmy... Ostatnie co widziałem to najpiękniejsze co można widzieć w snach (udało mi się to tej nocy 3 raz) to nocny krajobraz miasta takie światelka. W tym momencie budzik :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Ktoś potrafi to wytłumaczyć ?! Po mo cy - przez Hubertinos - 14-05-2020, 12:28

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Miał ktoś podobnie? Internet 0 200 01-07-2023, 10:10
Ostatni post: Internet
  Ktoś potrafi to wytłumaczyć ?! Po mo cy Hubertinos 2 774 14-05-2020, 19:32
Ostatni post: incestus

Skocz do:

UA-88656808-1