Dziennik za lokami
#7
Bieg na 10 kilometrów
Zgłosiłam się razem z różnymi osobami na bieg po jakiejś fabryce. Oprócz mnie były osoby z mojego starego gimnazjum i liceum. Na początku ktoś powiedział jakieś zasady i niewiele później zaczęliśmy biec.
Trasa to były metalowe, kratowane schody, potem w prawo i bieg w tunelu, zejście trochę w dół, skręt w prawo, kolejne schody, prosta i od początku. Wyliczyłam, że jedno okrążenie to kilometr, to oznaczało, że będę musiała przebiec tak 10 razy.
Po pierwszym okrążeniu spora liczba chętnych została w tunelu lub siedziała na schodach. Było mi głupio, że ja nadal biegnę, ale nie przerywałam, bo chciałam coś osiągnąć.
Gdy biegłam czwarte okrążenie w tunelu,nagle pojawiła się minigierka, w której dinozaurem (takim, gdy na przeglądarce nie ma internetu) musiałam zebrać pieniążki, a potem wspiąć się po łańcuchu na górę. Udało mi się i pojawił się organizator biegu, okazało się, że wygrałam. Dał mi pomarańczową teczkę, pudełko ze słuchawkami w ramach nagrody i zniknął, nawet nie zdążyłam się go zapytać o co chodzi, bo przecież jeszcze brakowało mi kilometrów.
Usiadłam niedaleko jakiejś grupy, która poddała się po pierwszym okrążeniu i grzebałam coś w telefonie. Zerknęłam na endomondo, które liczyło mi dystans podczas biegu, na liczniku miałam nieco powyżej 4 kilometrów.
Po biegu zagadała do mnie *acz z zapytaniem, czy wygrałam, ile przebiegłam i jakie miałam tempo. Wszyscy inni biegli po 10 kółek, ale to ja biegłam najszybciej, endomondo wskazało mi, że kilometr przebiegałam średnio w 4 minuty 20 sekund.
Było mi głupio, że wygrałam nieuczciwe, ale jednoczenie szkoda było mi stracić nagrodę, w końcu i tak prowadziłam. Poszłam do mojego wychowawcy przedstawić zaistniałą sytuację, gdyż okazało się, że organizatorzy mieli problem z liczeniem dystansu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Dziennik za lokami - przez ZaLoKa - 05-03-2020, 07:45
RE: Dziennik za lokami - przez ZaLoKa - 06-03-2020, 08:51
RE: Dziennik za lokami - przez ZaLoKa - 09-03-2020, 07:46
RE: Dziennik za lokami - przez ZaLoKa - 10-03-2020, 07:51
RE: Dziennik za lokami - przez ZaLoKa - 11-03-2020, 07:41
RE: Dziennik za lokami - przez ZaLoKa - 06-04-2020, 19:06
RE: Dziennik za lokami - przez ZaLoKa - 07-04-2020, 19:20
RE: Dziennik za lokami - przez ZaLoKa - 11-04-2020, 07:01
RE: Dziennik za lokami - przez ZaLoKa - 13-04-2020, 18:10
RE: Dziennik za lokami - przez ZaLoKa - 21-04-2020, 16:44
RE: Dziennik za lokami - przez ZaLoKa - 26-04-2020, 23:07

Skocz do:

UA-88656808-1