Powódź + dziadek + dom
#1
Cześć, jeste to mój pierwszy wpis na forum, więc witam wszystkich serdecznie.

Nie mogę poradzić sobie z samodzielną interpretacją snu. Otóż cały dzień prześladuje mnie pamięć o śnie, który miałem ostatniej nocy (a zwykle nic mi się nie śni).

W tym śnie byłem w swoim dawnym domu rodzinnym (który został sprzedany ok 10 lat temu), wraz z moim nieżyjącym od kilku lat dziadkiem obchodziliśmy wszystko dookoła i przygotowywaliśmy się na nadejście powodzi. W tle byli też inni, nieokreśleni ludzie. Był to raczej spokojny sen, bo wiedziałem, że jesteśmy przygotowani na wodę, że domowe zwierzaki i inne osoby z rodziny są bezpieczne, że ważne rzeczy są pochowane. Sen mniej więcej skończył się w momencie, gdy widziałem jak pod drzwiami wejściowymi pojawiła się woda. Była to czysta woda, nie wlewała się gwałtownie, a raczej spokojnie przelewała przez próg. Poszedłem jeszcze wtedy sprawdzić czy wszystko na pewno jest wporządku, a gdy okazało się, że tak to się obudziłem. Tak jak wspomniałem - cały czas towarzyszył mi mój dziadek (z dziadkiem byłem bardzo związany i cały czas mi go brakuje już w moim dorosłym życiu, co więcej przed dwoma miesiącami zmarła moja babcia, żona dziadka).

Uprzejmie proszę o pomoc w interpretacji snu. Tak jak wspomniałem - cały czas byłem spokojny w jego trakcie i raczej po przebudzeniu czułem, że był to pozytywny sen.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Powódź + dziadek + dom - przez crazyperson1 - 03-09-2019, 20:07
RE: Powódź + dziadek + dom - przez incestus - 04-09-2019, 10:43
RE: Powódź + dziadek + dom - przez crazyperson1 - 04-09-2019, 13:18

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nieżyjący dziadek w złym stanie megi3144 5 1,604 20-08-2020, 18:17
Ostatni post: megi3144
  Wojna, powódź, papież, demon Rulez 2 1,252 17-03-2019, 21:11
Ostatni post: Rulez
  sen ojciec i dziadek. jurempus 1 1,458 13-05-2017, 20:12
Ostatni post: AguKingu

Skocz do:

UA-88656808-1