Chyba pierwsze LD?
#1
Hej! Od jakiegoś tygodnia zaczęłam interesować się praktykowaniem świadomego snu. Czytam o tym praktycznie codziennie wieczorem dowiadując się nowych rzeczy. Tak też było wczoraj przed tym, jak położyłam się spać. Na razie tylko zapisuję swoje sny oraz kiedy mi się przypomni - wykonuję TR z nosem. 

Dzisiaj  w śnie gdzie byłam z moją przyjaciółką nagle zrobiłam TR z nosem. Faktycznie mogłam oddychać z zatkanym nosem, chociaż początkowo wydawało mi się, że nie mogę. Powtórzyłam jednak ten test i wyszedł pozytywny! Zrobiłam jeszcze kontrolnie inne TR - popatrzyłam na swoje dłonie i faktycznie były jakieś dziwne. Powiedziałam mojej przyjaciółce, żeby ona też zrobiła sobie testy rzeczywistości, bo może jej też wyjdą. Potem jakoś (chyba) wiedziałam, że jestem w świadomym śnie i chciałam sobie coś wyobrazić. Chciałam znaleźć się w mojej szkole (tiaa, kto normalny chce sobie wyobrażać szkołę :)) ) i wyszło to tak pół na pół, bo dalej byłam w swoim domu, ale jakoś tak ściany, podłoga i wystrój przypominały szkołę, jednak wiedziałam, że to nadal mój pokój. Chciałam jeszcze by pojawił się w tej "szkole" mój kolega. Jednak tutaj miałam wrażenie jakby wcale go nie było a "pojawił" się on jedynie w moich myślach. W senie nie widziałam go we śnie tylko w mojej głowie. Jakoś szybko ta scenka przeszła do następnej, w której chciałam latać. Pomyślałam o tym i starałam się to zrobić, ale mi nie wyszło. I na tym sen, albo to co z niego pamiętam, się skończył. Przez cały ten czas odkąd zrobiłam TR i uświadomiłam sobie, że to sen to miałam za głową, żeby szybko coś zrobić, bo on zawsze może się skończyć. I się skończył, a ja nie zrobiłam nawet tego co chciałam. Zaznaczę jeszcze, że po tym śnie, miałam kolejny, już zwyczajny, który był kompletnie inny. Taki normalny, dziwny sen, w którym nic nie mogłam zrobić i nawet o tym nie myślałam. Zapamiętałam go też o wiele gorzej.  W tym pierwszym tu opisanym śnie miałam wrażenie jakbym serio była sobą, a w tym drugim że tylko jakby "obserwowałam" co się dzieje w śnie.

Także teraz moje pytanie do osób, które są już w tym obeznane. Czy to był LD? Z jednej strony myślę, że tak, ale sama nie wiem czy to powinno tak wyglądać. Czy w kolejnych LD mogę liczyć na dłuższy czas snu oraz lepszą kontrolę czy nikt i nic tego nie wie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Chyba pierwsze LD? - przez Anonim :) - 13-08-2019, 15:40
RE: Chyba pierwsze LD? - przez incestus - 13-08-2019, 17:12
RE: Chyba pierwsze LD? - przez DreamMaster - 14-08-2019, 00:23
RE: Chyba pierwsze LD? - przez Anonim :) - 14-08-2019, 21:25

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pierwsze LD! Soldier 9 1,528 16-04-2022, 22:24
Ostatni post: Sewek2115
  Pierwsze LD kacper267 3 1,509 22-04-2019, 22:48
Ostatni post: incestus
  Pierwsze LD Michal25 5 2,899 08-01-2018, 22:43
Ostatni post: incestus
  Pierwsze LD? Arard 3 2,225 24-12-2017, 00:38
Ostatni post: incestus
  pierwsze LD Mateuszsen 2 2,579 31-01-2017, 16:11
Ostatni post: Mateuszsen

Skocz do:

UA-88656808-1