Shared dreaming
#25
Wspólne sny: Do zobaczenia na księżycu!

Postanowiłem rozpocząć nowy temat-dziennik poświęcony wspólnym snom moim i Raven Knight. Wszystkie te wpisy to po prostu kopia z naszych sennych dzienników. Jeśli ty dzieliłeś sen z nami i napisałeś o tym w swoim dzienniku snów, to skopiuję go i wkleję do tego tematu, pod warunkiem, że te wpisy są podobne. ( Tu jest jeden wpis mój i Man of Shred, ale oboje byliśmy nieświadomi)

Zamieszczam tu tylko podobne wpisy.
Proszę tylko o komentarze na temat samym wpisów. Wszelkie dyskusje na temat istnienia wspólnego świadomego śnienia, proszę zamieszczać gdzieś indziej.

Celem tego dziennika sennego jest pokazanie naszych wspólnych snów i zachęcenie innych do wspólnego śnienia, pokazując, że jest to możliwe. Chcę żeby to było dostępne dla każdego. Nie chcę trzymać tego w tajemnicy.
Oczywiście my mogliśmy to wszystko zmyślić. Ale, co jeśli tego nie zrobiliśmy ? Co jeśli wspólne sny istnieją naprawdę ?
Nie umieściłem swojego nick`u ani Raven Knight w tytule, bo ten senny dziennik jest dla każdego, kto dzieli sny ze mną lub Raven, o ile jest to potwierdzone przez dwa podobne wpisy dwóch różnych osób.

(...)

Ludzie z którymi ja i Raven mieliśmy wspólne sny:
Man of Shred, mrdeano, majinaki, beachgirl, Warrior Tiger, tkdyo, Walms, mowglycdb, Silverwolf, Robo, Morrigan, King Yoshi

(...)

Ostatnio kilka osób pisało do mnie na pw z prośbą, aby ich uświadomić. Raven Knight i ja spróbowaliśmy tego raz. Udało nam się zlokalizować osobę, tkdyos, ale on nawet nie śnił kiedy tam dotarliśmy. Staraliśmy się obudzić jego senne ciało, ale dla niego to było FA. Nie zdawał sobie sprawy, że śni, a nawet nie pamiętał snu. Po tym doświadczeniu postanowiłem, że nie będę marnował sennego czasu aby uświadamiać ludzi. Wyobraź sobie, że masz randkę i jedziesz do jej domu, żeby ją odebrać, aby spędzić miły wieczór, a ona śpi.
Chciałbym potrafić łatwo uświadamiać ludzi. Wtedy latałbym po całym świecie i robił to całą noc.

Wierzę, że ludzie wspólnie śnią w nieświadomych snach cały czas. Raz miałem tak z Man of Shred. Wielu z tych ludzi nigdy się nie uświadomią i nigdy nie będą pamiętać swoich snów. Znacznie trudniej rozpoznać kogoś we śnie, kiedy on nie jest świadomy. Najpierw musisz nauczyć się pamiętać sny i być świadomym. Nie ma skrótu do wspólnego świadomego śnienia. Możesz uczyć się szybciej lub wolniej.

Raven Knight miała wiele wspólnych świadomych snów zanim się spotkaliśmy.
Ja spędziłem rok życia pracując, czytając książki i praktykując projekcje astralne. Doceniam podekscytowanie, entuzjazm i otwartość umysłu jaką masz w kierunku wspólnego świadomego śnienia. (Musisz mieć, bo inaczej byś tego nie czytał.)

To jest umiejętność, która wymaga czasu, poświęcenia i wysiłku. Przepraszam, jeśli swoim entuzjazmem, sprawiłem, że to mogło wydawać się sprawą bardzo prostą. W pewnym sensie tak jest, musisz nauczyć się robić nic. W innym znaczeniu, to musisz myśleć tylko o tej rzeczy, którą robisz. Mam bardzo skupiony umysł. Mówią, że mam obsesję. To dobrze. Kiedy jestem czymś zainteresowany, to jest to wszystkim o czym mogę myśleć kilka godzin dziennie przez kilka tygodni, miesięcy, albo nawet rok.

Możesz przejść przez ból, aby osiągnąć swój cel. Mówiąc z własnego doświadczenia, musiałem przejść przez upokorzenia, dezorientację i samotność, ale to już inna historia. Mam nadzieję, że nie będziesz musiał przechodzić przez to, przez co ja przeszedłem. Ale ja ostrzegam, Senny Świat to kolejny wymiar. On jest prawdziwy. To nie jest wirtualny plac zabaw, gdzie nikomu nie stanie się krzywda. Jeśli uważasz, że jesteś gotowy, to nie jesteś. Jeśli wiesz, że nie jesteś gotowy, to jesteś wystarczająco pokorny żeby się uczyć, ale nie ode mnie, tylko od twojego sennego przewodnika.

(...)

Autor: WakingNomad
Orginał: http://www.dreamviews.com/f107/shared-dr...oon-84188/
Polecam zerknąć w źródło, bo to co tłumaczyłem jest mocno okrojone



Teraz poradnik członka IOSDP
Wspólne śnienie w 9 prostych krokach

Krok 1 - Dobierz się w parę

Znajdź partnera z którym będziesz współpracował. Dobierz swojego partnera starannie. Zanim wybierzesz go na osobę, z którą chcesz wspólnie śnić, poczytaj jego dziennik snów i poznaj go. Musicie w pewnym sensie scalić umysły, więc musicie nadawać na tych samych falach.

Krok 2 - LD na żadanie

O wiele łatwiej jest o wspólny sen jeśli będziecie mieć LD tej samej nocy. Musicie ustalić, którego dnia chcecie się spotkać, tak aby to było wygodne dla obojga.

Krok 3 - Miejsce spotkania

Zaplanuj razem ze swoim partnerem gdzie chcecie się spotkać. Musicie czuć to miejsce tak samo, inaczej udacie się do różnych lokacji. To znaczy, że potrzebujesz być na tej samej "długości fali" co twój partner. Na przykład: dwoje ludzi uzgodniło, że spotka się na wieży Eiffel'a w Paryżu. Jeden śniący uważa ją za historyczną i romantyczną kiedy drugi docenia ją za architekturę, ale ogólnie nie ludzi francuzów, bo są nieuprzejmi i "on był kiedyś na wieży, ale to było bardzo drogie i było pełno śmieci wokół" - te dwie wieże Eiffel'a to zupełnie odmienne miejsca.

Krok 4 - Zbudujcie swój śniony dom

To ćwiczenie jest niezbędne, aby zbudować silniejszą więź z twoim partnerem, ale również do stworzenia głównej bazy operacyjnej, która będzie waszym "strefą bezpieczeństwa". Zdecyduj z partnerem jak chcecie zbudować swój dom, co chcecie w nim mieć, jak będzie wyglądał itd. Potem w następnych snach po prostu spotkacie się i zbudujecie tę bazę razem. Aby to ułatwić mamy program zwany "Paradiso", który pomoże ci w projektowaniu i ogólnie w odzyskiwaniu świadomości we śnie: https://www.dropbox.com/sh/y10bym482m2vcte/HK4LJ49qF4

Istotnym jest, aby każdy to pobrał.

Krok 5 - Nauka we śnie

Spotkajcie się w swojej wspólnie śnionej bazie. Uczcie się nawzajem kontroli snu - tego co jeden z was umie, a drugi nie. Zaplanuj wcześniej co będziesz uczył swojego partnera, żeby wiedział czego się spodziewać.

Krok 6 - Śniona walka

Spotkajcie się w bazie. Z nowo poznanymi technikami rzućcie sobie wyzwanie do walki i przywołajcie DC (postać senną), aby wskazała zwycięzcę.

Krok 7 - Eksploracja

Spotkajcie się w bazie. Czas na trochę zabawy, zdecydujcie na jawie jakie miejsce chcecie odwiedzić i udajcie się tam przez portal, latanie czy cokolwiek.

Krok 8 - Improwizacja

Spotkajcie się w bazie. Bawcie się, tym razem bez planowania, dajcie się porwać, jeśli wszystkie kroki zostały wykonane prawidłowo to twoja więź z partnerem powinna być wystarczająco silna, aby odbierać rzeczy tak samo. A więc czas do robienia cokolwiek wam się podoba.

Krok 9 - Spotykanie innych par

Spotkajcie się w bazie. Jak upewnicie się, że więź jest wystarczająco silna, to czas na spotkanie innej pary. Oni powinni udać się do waszej bazy wspólnych snów, albo jeśli czujecie się pewnie możecie odwiedzić ich. Możesz mieć nawet śnioną bitwę z nimi.

A więc mamy to, 9 kroków. Myślę, że fajnie byłoby dawać nagrody z każdym postępem. Coś co można umieścić w bazie jako dekoracja. Kiedy już 9 kroków zostanie wykonane, możesz wyobrazić sobie jak wiele fajnych rzeczy będziemy mogli robić? Możemy tworzyć drużyny z naszych par i mieć niesamowite śnione bitwy.

W każdym razie, nie od razu Kraków zbudowano.
To będzie wymagało poświęcenia i wytrwałości, nie ma sensu starać się jeśli nie jesteś gotów dać z siebie 100%. Spotkanie siebie na początku może zająć trochę czasu do zsynchronizowania się. Nawet jeśli oboje będziecie pamiętać, że się spotkaliście, to masa rzeczy może się ukazać inaczej. To dlatego, że zsynchronizowanie się zajmuje trochę czasu i musi to przyjść naturalnie. Ważne jest trwać przy krokach, jeśli chcecie mieć jak najlepsze rezultaty.

Autor: floatinghead, źródła już nie ma.
[ ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Shared dreaming - przez Kys - 08-09-2018, 19:43
RE: Shared dreaming - przez sz4m4n - 08-09-2018, 20:51
RE: Shared dreaming - przez Nalewa - 09-09-2018, 07:32
RE: Shared dreaming - przez sz4m4n - 09-09-2018, 09:01
RE: Shared dreaming - przez Onejronauta - 11-09-2018, 22:35
RE: Shared dreaming - przez incestus - 09-09-2018, 08:05
RE: Shared dreaming - przez Onejronauta - 09-09-2018, 09:02
RE: Shared dreaming - przez Kys - 11-09-2018, 10:18
RE: Shared dreaming - przez incestus - 11-09-2018, 11:18
RE: Shared dreaming - przez Onejronauta - 11-09-2018, 14:28
RE: Shared dreaming - przez Onejronauta - 11-09-2018, 14:45
RE: Shared dreaming - przez incestus - 11-09-2018, 15:43
RE: Shared dreaming - przez Onejronauta - 11-09-2018, 18:24
RE: Shared dreaming - przez Neurocosmic - 11-09-2018, 18:35
RE: Shared dreaming - przez Onejronauta - 12-09-2018, 06:55
RE: Shared dreaming - przez Isabela - 12-09-2018, 07:00
RE: Shared dreaming - przez incestus - 12-09-2018, 09:06
RE: Shared dreaming - przez Kys - 15-09-2018, 11:28
RE: Shared dreaming - przez Kys - 18-09-2018, 13:17
RE: Shared dreaming - przez Kys - 24-09-2018, 19:54
RE: Shared dreaming - przez incestus - 24-09-2018, 22:41
RE: Shared dreaming - przez Kys - 30-09-2018, 21:46
RE: Shared dreaming - przez incestus - 30-09-2018, 21:52
RE: Shared dreaming - przez Kys - 05-10-2018, 18:51
RE: Shared dreaming - przez Kys - 11-10-2018, 20:35
RE: Shared dreaming - przez Onejronauta - 14-10-2018, 10:29
RE: Shared dreaming - przez Kys - 14-10-2018, 11:24
RE: Shared dreaming - przez Onejronauta - 14-10-2018, 13:01
RE: Shared dreaming - przez Kys - 18-10-2018, 21:16
RE: Shared dreaming - przez Kys - 01-11-2018, 21:18
RE: Shared dreaming - przez Isabela - 04-11-2018, 19:30
RE: Shared dreaming - przez Onejronauta - 02-12-2018, 20:11
RE: Shared dreaming - przez Isabela - 08-12-2018, 14:38
RE: Shared dreaming - przez Onejronauta - 08-12-2018, 15:45
RE: Shared dreaming - przez Neurocosmic - 08-12-2018, 15:53
RE: Shared dreaming - przez Kys - 14-11-2018, 13:50
RE: Shared dreaming - przez Isabela - 08-12-2018, 18:21
RE: Shared dreaming - przez Rebeliusz - 18-07-2019, 00:28

Skocz do:

UA-88656808-1