Problem ze snem
#1
Cześć jestem nowy i od dobrych dwóch tygodni zainteresowałem się LD ale mam mały problem nie mogę zasnąć bez telefonu oraz filmu na youtubie lub filmu ogólnie. Mam tak od dziecka do 12 roku życia spałem z rodzicami potem zacząłem słuchać audiobooków( nie wiem jak napisać poprawne spolszczenie) potem przestały pomagać i dalej strasznie się bałem zasnąć, potem tata dał mi stary odtwarzacz wideo i co noc włączałem sobie jakiś film urządzenie przestało działać i zacząłem oglądać jakieś filmy na youtubie i tak mam do teraz obojętnie jak się skupie nie mogę zapamiętać swojego żadnego snu. Jakiś rok temu widziałem film na youtubera Wiśni właśnie o  LD i dwa dni po tym zdarzył mi się właśnie LD chyba? Cały dzień jak byłem w szkole oraz po tym jak wróciłem do domu robiłem RT i jak mi się wydawało następnego dnia w szkole zrobiłem go ponownie i tym razem powietrze przeszło przez palce i normalnie odychałem przez nos. Niestety nic niezdążyłem zrobić bo od razu się wybudziłem. Czy ma ktoś jakieś porady propo problemów ze ze snem albo z ich zapamiętywaniem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Problem ze snem - przez Dziabdziok123 - 01-09-2018, 19:28
RE: Problem ze snem - przez Kys - 02-09-2018, 14:54

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problemy ze snem SnowWolff 5 1,942 23-08-2018, 16:21
Ostatni post: SnowWolff
  Problemy ze snem Rulez 22 7,731 04-04-2018, 11:50
Ostatni post: Rulez
  Mieszanie jawy ze snem. Mysia 7 5,366 29-12-2016, 22:57
Ostatni post: incestus

Skocz do:

UA-88656808-1