MAPY MARZEŃ SENNYCH?!
#1
Witam...
Dziś chciałbym podjąć dyskusje na temat mapy snów... Szukałem w internecie czegoś co by mogło by mnie naprowadzić ... Konkretnie nigdzie nie znazłem wyjaśnienia, dyskusji na ten temat... Bez owijania w bawełne... Mapy marzeń sennych możemy tworzyć na różne sposoby, wykresy, diagramy , tabele czy nawet ogromne plansze z karteczkami czy rysunkami. Na naszą mapę wpisujemy lub rysujemy miejsce w którym się danej nocy znajdowalismy, po jakimś czasie powstanie ogromna plansza, "przewodnik" miejsc które odwiedzilismy w snach. Według mnie jest to bardzo ciekawy pomysł na pogłębienie swoich zainteresowań w obrębie świata snow... W osiągnięciu szczególny celów (np LD) raczej nic nie wniesie ale samo stworzenie czegoś w rodzaju mapy naszych marzeń sennych może być kreatywnym pomysłem dzięki któremu będziemy mogli pozozmyslac, nad swoimi snami... Co o tym sadzicie? Mam wrażenie ze nie do końca poprawnie omowilem temat, śmiało możecie mnie poprawić lub dodać swoją teorie... Ktoś z was zajmuje się czym takim? Jakie są wasze pierwsze spostrzeżenia, myśli? 
Śmiało, podmijmy dyskusję:)
PS dodam ze pierwszy raz z tego rodzaju zagadnieniem spotkałem się podajze w 1 odc kursu świadomego śnienia...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
MAPY MARZEŃ SENNYCH?! - przez Szaszłyk - 16-06-2018, 22:36
RE: MAPY MARZEŃ SENNYCH?! - przez Gambol - 16-06-2018, 22:45
RE: MAPY MARZEŃ SENNYCH?! - przez Szaszłyk - 16-06-2018, 23:11
RE: MAPY MARZEŃ SENNYCH?! - przez Rebeliusz - 16-06-2018, 22:59
RE: MAPY MARZEŃ SENNYCH?! - przez Szaszłyk - 16-06-2018, 23:14
RE: MAPY MARZEŃ SENNYCH?! - przez Rebeliusz - 16-06-2018, 23:34
RE: MAPY MARZEŃ SENNYCH?! - przez Nalewa - 17-06-2018, 08:28

Skocz do:

UA-88656808-1