Dziennik snów by Wolfie
#1
Najpierw zacznę od starych snów zapisanych w moim dzienniku, by dalej przejść do tych świeższych
29/30.06.2013r 
Zwykły Sen
Ja oraz kilkanaście innych dziewczyn w różnym wieku, łącznie z moją znajomą z TS-a zostałyśmy porwane przez dwóch dziwnych gości, którzy zabrali nas do jakiegoś bloku gdzie codziennie zabierali kilka dziewczyn lecz 1 zawsze nie wracała, potem okazało się że robili rożne dziwne eksperymenty ja byłam wzięta tylko do 1 - zamknęli mnie w trumnie nadzianej kolcami lecz dzięki temu że mam drobną posturę nic mi się nie stało lecz dziewczyna która weszła po mnie już nie wróciła, z dnia na dzień dziewczyn ubywało aż zostałam tylko ja i moja znajoma więc starałyśmy się jakoś uciec i wezwałyśmy policje lecz oni uznali to za żart i nic nie zrobili, a nas przetransportowali na dziwną wyspę gdzie domyśliłam się że jej mieszkańcy to kanibale i gdy jeden z nich po nas przyszedł zaczęłam gadać że łykam różne leki, on się wzdrygnął a moja znajoma widząc tę reakcję skłamała że też bierze hormony, on się nas spytał raz jeszcze o to co bierzemy, jak potwierdziłyśmy pokazał nam mapę i pozwolił odpłynąć w pław. Płynęłyśmy tak aż dotarłyśmy do Chin lub Japonii i tam widząc na słupie ogłoszenie napisane tymi znaczkami, obudziłam się

22/23.09.2013r. 
Zwykły Sen:
Byłam w przyszłości, i miałam polecieć samolotem na wakacje, lecz do samolotu LOT musiałam przejść przez inne samoloty (ponieważ w tym śnie samoloty były zawieszone w powietrzu), a pomiędzy samym LOT-em a innym samolotem był samolot-ambulans. Kiedy do niego wsiadłam, chcąc od razu przejść na drugą stronę, aby wejść do samolotu LOT, nogą niechcący odpaliłam autopilota i powietrzny ambulans poleciał przed siebie, leciałam tak bardzo daleko i mijałam inne obiekty latające i pływające (bo samolot leciał tuż nad wodą), w tym przedziwnego, ogromnego, nadmuchiwanego, pomarańczowego Power Kite- przy którym dookoła było parędziesiąt miejsc na których stali ludzie. Po drodze zauważyłam, że 2 z dziewczyn opuściły swoje stanowiska i przeszły po wodzie do innego stanowiska by z kimś pogadać. Ja poleciałam dalej aż wylądowałam w Indiach, gdzie razem z moją mamą stałyśmy przed wielką świątynią, która pięła się aż do nieba, a potem znowu w drodze powrotnej przechodziłam przez samolot-ambulans i była powtórka z rozrywki, tyle że w 2 stronę. Kiedy wylądowałam ponownie na lotnisku okazało się, że te włączanie się autopilota było spowodowane butelką po cocacoli, która przygniatała rurkę blokująca autopilota.

28/29.09.2013r 
Sen o LD
Znalazłam się na dziwnej imprezie u mojego znajomego studenta, dziwnej ponieważ poza nim wszyscy byli w wieku 30+. Po chwili musiałam stamtąd wyjść, a jak wróciłam, to ten sam student, zwany jako Hunter Bright tatuował jakąś kobietę, i gdy weszłam to już kończył, ale ona strasznie się krzywiła.Kiedy ta kobieta wyszła spytał się mnie czy też nie chciałabym tatuażu, to się zgodziłam i na prawym ramieniu wytatuował mi scenę jaką widziałam na wejściu. Potem jakimś cudem znalazłam się w domu a mama dało mi niezły ochrzan za tatuaż, bo już wcześniej ustaliłyśmy w rzeczywistości że do czasu aż przyjmuję leki nie będę robić sobie żadnych tatuaży. Po chwili znalazłam się w swojej dawnej szkole, w której nie dość że byli nauczyciele z podstawówki, to jeszcze z gimbazy. Przywitałam się z tymi nauczycielami których pamiętałam, jednocześnie co rusz zerkając na tatuaż i podziwiając dokładność wykonania siebie przez Huntera, oraz to że ani razu nie poczułam bólu. Po chwili się obudziłam przez cholerny budzik.Aby było śmieszniej właśnie tego dnia (29.09) wspomniany we śnie Hunter Bright miał urodziny.

Nie pamiętam z kiedy rok 2013
Pierwszy sen świadomy: 
Najpierw siedziałam w moim samochodzie koło wzgórza z którego schodzili zombie, podkręciłam głośnik radia i nagle znalazłam się na zewnątrz a mój dajmon powiedział mi że to sen, powtórzyłam to sobie kilka razy i postanowiłam że chce polatać, latałam przez chwile po czym wylądowałam i zamknęłam oczy aby znaleźć się w lesie przy plaży i gdy poczułam pod nogami mech zadzwonił budzik. 

Nie pamiętam z kiedy, rok 2013: 
Zwykły sen:
Znalazłam się na plaży w moim mieście i pożyczyłam od kogoś niebieski latawiec do powerkitingu i zaczęłam skakać na kilka metrów, aż doskoczyłam na 10m i się obudziłam. 

16-20(nie jestem pewna).11.2013: 
Zwykły Sen:
Byłam z grupą fireshow przy wielkim rollercoasterze, wsiedliśmy wszyscy i gdy kolejka ruszyła zaczęliśmy kręcić ogniem w wagonikach, ja bałam się że upuszczę kij do lawy,która spływała pod wagonikami, wiec ledwo wystawiałam go poza wagonik i gdy byliśmy w rozdzielającym się wodospadzie lawy obudziłam się.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Dziennik snów by Wolfie - przez WolfiePL - 02-05-2018, 12:27
RE: Dziennik snów by Wolfie - przez WolfiePL - 02-05-2018, 14:11
RE: Dziennik snów by Wolfie - przez WolfiePL - 21-07-2019, 01:20
RE: Dziennik snów by Wolfie - przez incestus - 21-07-2019, 22:33
RE: Dziennik snów by Wolfie - przez Howolf - 26-07-2019, 02:25
RE: Dziennik snów by Wolfie - przez WolfiePL - 21-04-2020, 17:55
RE: Dziennik snów by Wolfie - przez WolfiePL - 24-03-2021, 20:29
RE: Dziennik snów by Wolfie - przez WolfiePL - 20-04-2021, 12:16
RE: Dziennik snów by Wolfie - przez WolfiePL - 01-05-2021, 17:02
RE: Dziennik snów by Wolfie - przez WolfiePL - 09-05-2021, 08:29
RE: Dziennik snów by Wolfie - przez Isabela - 09-05-2021, 09:21
RE: Dziennik snów by Wolfie - przez WolfiePL - 12-05-2021, 14:30

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dziennik snów akaKowalska akaKowalska 35 1,503 8 godzin(y) temu
Ostatni post: akaKowalska
  Dziennik snów Sennego Spacerowicza Dream Walker 308 146,687 27-03-2024, 10:57
Ostatni post: Dream Walker
  Dziennik snów Kilera Jestem Kiler 412 52,465 11-02-2024, 15:38
Ostatni post: Jestem Kiler
  dziennik snów doysoyk Doysoyk 24 1,707 14-01-2024, 08:28
Ostatni post: Doysoyk
  Dziennik snów z całego życia ;] Rulez 50 28,883 28-04-2023, 21:45
Ostatni post: Rulez

Skocz do:

UA-88656808-1