Zapamiętywanie snów
#1
Siemanko, mam jeden mały problem&pytanko.
Przeczytałam kurs świadomego śnienia, który jest opisany krok po kroku na tym forum. Natknęłam się na 'Intencje i Autosugestie'. Od paru dni wcielam w życie Autosugestie, codziennie wieczorem przed spaniem, jak i za dnia, powtarzam sobie, że rano bd pamiętała sny. I mój problem pojawia się właśnie tutaj. Otóż rano gdy się budzę nie pamiętam ani jednego snu, z wielkim trudem udaje mi się przypomnieć chociażby jeden sen po kilkunastu minutach. Gdy nie stosowałam autosugestii potrafiłam zapamiętać zawsze od 3 - 5 snówyea. Autosugestia ma na mnie działanie odwrotne od zamierzonego i mam skończyć z jej wykonywaniem, czy po prostu zawsze tak jest za pierwszym razem? Może jakoś źle się do tego zabieram albo coś ._. Jak myślicie<ke>
~ Do you think the silence makes a good man convert? ~
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Zapamiętywanie snów - przez belindzia - 03-03-2015, 16:29
RE: Zapamiętywanie snów - przez wampia - 03-03-2015, 17:45
RE: Zapamiętywanie snów - przez belindzia - 03-03-2015, 18:12
RE: Zapamiętywanie snów - przez Fallen Leaf - 03-03-2015, 20:13
RE: Zapamiętywanie snów - przez belindzia - 04-03-2015, 18:38
RE: Zapamiętywanie snów - przez SpecialEffect - 04-03-2015, 20:29
RE: Zapamiętywanie snów - przez belindzia - 04-03-2015, 22:13
RE: Zapamiętywanie snów - przez oneironauta1916 - 20-04-2015, 20:05
RE: Zapamiętywanie snów - przez Fallen Leaf - 20-04-2015, 20:46

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zapamiętywanie snów Patryk79123 1 1,815 22-05-2018, 17:35
Ostatni post: incestus

Skocz do:

UA-88656808-1