Filmy
#11
Właśnie słyszałam że ponoć gra jest straszniejsza od filmu.. To prawda? xD
nothing is everything
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#12
Czy to prawda? No ba :). Pierwszą i drugą część przechodziłem ze wszystkimi zakończeniami XD. Te gry należą do tych które zostawiają głęboko ślady w psychice ^^
Chwila trwa sekundę. Legenda trwa wiecznie...


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#13
Mi opowiadał kolega, że nie pamięta żeby grał w jakąś bardziej straszną grę.. Dał mi ją i zasadniczo jak usłyszałam muzyke z ,,czołówki" to stwierdziłam że na moją psychikę to nie będzie najlepsze...<lol2>
A powracając do filmów to ostatnio widziałam "Gothica".. świetny.
nothing is everything
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#14
Muzyka na Silent Hillu przyprawia o dreszcze to prawda ;). A Gothice widziałem i muszę powiedzieć że spodziewałem się troszkę więcej po tym filmie . Limpbizkit zrobił fajną piosenkę do tego filmu
Chwila trwa sekundę. Legenda trwa wiecznie...


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#15
Nie słyszałam o tej piosence... A Gothica, jak dla mnie była straszna ;p Chociaż wczoraj widziałam Darkness Falls... i pierwszy raz bałam się potwora który był w filmie.. bo np Boogeyman - fajny pomysł i wszytsko.. napięcie. Ale jak Pokazał się demon, to się śmiałam...
nothing is everything
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#16
Ja wiem że jeśli chodzi o horrory to na mnie wrażenie zawsze robiły wszystkie duchy yokai ;) Czyli "Klątwa", "The Ring" , "Widmo" , "Nieodebrane Połączenie".
Chwila trwa sekundę. Legenda trwa wiecznie...


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#17
Ooooo tak! One są okropne... zwłaszcza w The Grudge.. i ten "głos" towarzyszący tej...dziewczynie... Straszne!
The Ring był pierwszym horrorem jaki zobaczyłam.. Pamiętam że nie dość że sama już miałam schizy w nocy, to jeszcze moje kochane robiło sobie ze mnie żarty, dzwoniło i mówiło że umrę za 7 dni xD
Statek Widmo jest świetny.. Moją najgorszą sceną było jak jedzenie zamieniło się w robaki.. <lol2>Albo raczej najobrzydliwszą.
Nieodebranego Połączenia nie kojarzę niestety... ale może się skuszę.. xD
nothing is everything
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#18
Oczywiście polecam japońskie wersje tych filmów ;) Bo amerykańskie remake'i tylko czasami bywają dobre.
BTW. Chodziło mi o "Widmo" ;) bo "statek widmo" nie był taki straszny
Chwila trwa sekundę. Legenda trwa wiecznie...


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#19
Ja widziałam The Ring amerykański, ale The Grudge japoński.. ;p nie zapomnę nigdy... Tak samo jak egzorcyzmów Anealise Michel... ;//
nothing is everything
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#20
Fajnym japońskim thrillerem psychologicznym jest "Kuracja" ;) Daje trochę do myślenia
Chwila trwa sekundę. Legenda trwa wiecznie...


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie znacie filmy o LD? Skipper 5 3,216 19-08-2017, 19:04
Ostatni post: Nalewa

Skocz do:

UA-88656808-1