Książki
Szczerze? Harlekiny też są niezłe :D
nothing is everything
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Ok, wypożyczyłam Piątą Górę i wkrótce zabieram się do czytania.

Ponadto przeczytałam genialną książkę Ewy Nowak "Bardzo biała wrona"..Naprawdę niesamowita.

Jest także pożywka dla mych wampirycznych..skłonności, że tak powiem xD Odkryłam nową serię, coś w stylu Zmierzchu, ale chyba troszkę bardziej oryginalniejsza xD Interesują mnie wszelkie wyobrażenia o wampirach, a ta zdecydowanie się różni od zmierzchowego, więc jak najbardziej xD

Podsumowując, zaczęłam czytać książki tonami, jak kiedyś (sprzed czasów założenia mi internetu xD)..Dają więcej, dużo więcej.
"Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Ja też zaczęłam czytać znowu bardzo dużo (jak wtedy przed założeniem u Ciebie internetu :D ). Aktualnie - Lot nad kukułczym gniazdem. Jak dla mnie... rozkręca się i będzie super...
nothing is everything
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
A ja ostatnio stwierdziłam, że Zmierzch, czyli mój rdzeń, moje źródło zainteresowania wampiryzmem, zwyczajnie mi się..przejadł. Naprawdę, mam już go tak totalnie dość, że mam wstręt do książek. Pewnie wynika to z faktu, że Meyer zrobiła z wampirów lukrowane lalki.. :|
"Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Ja Ci to zawsze mówiłam.. Mnie zawsze bardziej kręciły wampiry typu Lestat i Louis ( Wywiad z wampirem) czy sam Dracula. To są prawdziwe wampiry... a nie.. Edziu :D W ogóle wiesz, że jest książka? Fajnie by było przeczytać...
nothing is everything
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Jaka książka?

No wiesz, ja z perspektywy czasu też wolę te prawdziwe wampiry w stylu Draculi, Nosferatu, ale od czegoś trzeba zaczać (w tym wypadku cukierkowe lalki-"wampiry") ;)
Co nie znaczy, że przestaję kochać Edzia xDD Nie, Eduardo forever ;*
"Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Hmm.. ja tam wolę wilkołaka w tym wypadku. :D
A mówię o książce Wywiad z wampirem :P
nothing is everything
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
I znowu ten Jacob :roll: (okropny jest :P)

Jasne, że fajnie by było przeczytać xD Tak samo zresztą jak Dracule. U nas w bibliotece nie ma..a sprawdzałaś może u siebie?
"Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
hehe.. nie muszę sprawdzać, żeby wiedzieć że tam tego nie ma.. Laska.. oni nawet chyba Zmierzchu nie mają. :D Połowa biblioteki to nuty i encyklopedie... :roll:
nothing is everything
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Aaaaaaaaa xD

No to faktycznie kiepsko, ale my jako wampiromanki powinnyśmy mieć te pozycje zaliczone, więc warto zacząć szukać ;)
"Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ciekawe i godne polecenia książki o LD i OOBE Mały Książę 6 7,555 16-09-2021, 12:34
Ostatni post: DjBon

Skocz do:

UA-88656808-1