Ciągle mnie wyrzuca - HELP
#11
SlaviaConsesiao napisał(a):Ja w ciągu 2 tygodni od pierwszego LD miałem jeszcze 6 świadomych snów.

Slavia, ale musisz założyć, że nie każdy jest tak genialny jak Ty :D :P :mrgreen:
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#12
wampia napisał(a):PS. To Aś, co Ty w koncu próbujesz osiągnąć, LD czy OOBE i do czego ćwiczysz? Bo juz zaczynam sie gubić... :D

Hmm.. głównie to OOBE, ale robię TR-y przed snem.. A nóż coś się stanie? :P

SlaviaConsesiao napisał(a):To demotywuj się dalej a nic nie osiągniesz. Intencja i wiara to podstawa. I nie wydaje mi się, żebyś sumiennie robiła TRy i zapisywała sny :P

Sny - fakt. NIe chce mi się zapisywać w zeszycie.. Ale, że tak powiem.. Zapisuję je inaczej. ;P

Hrislay napisał(a):Slavia, ale musisz założyć, że nie każdy jest tak genialny jak Ty :D :P :mrgreen:

Dokładnie.. ;P
nothing is everything
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#13
Hrislay napisał(a):Slavia, ale musisz założyć, że nie każdy jest tak genialny jak Ty
Nie wku***ajcie mnie, nie trzeba być genialnym żeby umieć sny zapisywać i robić często TRy. Ludziom się nic nie chce a jak komuś wychodzi lepiej to mówią że jest jakiś inny albo ma wrodzone zdolności. Dajcie se już spokój.

wiolonczelistka95 napisał(a):Sny - fakt. NIe chce mi się zapisywać w zeszycie.. Ale, że tak powiem.. Zapisuję je inaczej. ;P
To najlepiej nie zapisuj w ogóle, bo tylko tracisz czas. Wierz mi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#14
Cóż, zgodzę się ze Slavią, nie ma pracy- nie ma efektów...
"Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#15
SlaviaConsesiao napisał(a):Nie wku***ajcie mnie, nie trzeba być genialnym żeby umieć sny zapisywać i robić często TRy. Ludziom się nic nie chce a jak komuś wychodzi lepiej to mówią że jest jakiś inny albo ma wrodzone zdolności. Dajcie se już spokój.

Spokojnie, to był tylko żart :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#16
Lechu1995 napisał(a):No faktycznie tylko...3 w 6 miesięcy to naprawdę mało... Ja w niecałe 3 tygodnie miałem 3 LD. Z tego dwa pod rząd. Nie ekscytuj się tak jak już się uświadomisz. Upewnij się, że to sen (kilka RT). Najlepiej to zrób sobie plan tego co będziesz robił jak już znajdziesz się we śnie. Zastanawia mnie tak mała ilość LDeków podczas 6 miesięcy ! W jakich godzinach chodzisz spać i ile godzin sypiasz ? Bo późne chodzenie spać może być problemem takiej niskiej ilości LD.
Nom...z godzinami snu to ja zawsze mam różnie, ale zwykle zasypiam gdzieś między 22-24. A budzę się 7-9. Wiem, za bardzo się ekscytuję, ale co na to poradzić, kiedy mam LD po tylu miesiącach zasypiania bez pozytywnych wyników? :P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#17
suru napisał(a):Wiem, za bardzo się ekscytuję, ale co na to poradzić, kiedy mam LD po tylu miesiącach zasypiania bez pozytywnych wyników? :P

Heheh, no to prawda, trudno jest trzymac emocje na wodzy, kiedy odzyska sie swiadomość. Tzn. może nie, jeśli ktoś ma LD jak sobie tylko zażyczy, ale dla mnie np. to mega wydarzenie...Kiedy zdałam sobie sprawę z tego, ze śnie, to...nie do opisania ta moja radość. Ja tam po prostu wariowałam ze szczęścia. Ostatnią rzeczą, szczerze mówiąc, o jakiej wtedy myślałam, było "żeby sie nie ekscytować" xDDD Wiem, ze to głupie, bo tak nie utrzymam żadnego LD, ale ja chyba najpierw będę musiała sie nauczyć jakos normalnie reagować na Odzyskanie świadomosci :D
"Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#18
SlaviaConsesiao napisał(a):
Hrislay napisał(a):Slavia, ale musisz założyć, że nie każdy jest tak genialny jak Ty
Nie wku***ajcie mnie, nie trzeba być genialnym żeby umieć sny zapisywać i robić często TRy. Ludziom się nic nie chce a jak komuś wychodzi lepiej to mówią że jest jakiś inny albo ma wrodzone zdolności. Dajcie se już spokój.

wiolonczelistka95 napisał(a):Sny - fakt. NIe chce mi się zapisywać w zeszycie.. Ale, że tak powiem.. Zapisuję je inaczej. ;P
To najlepiej nie zapisuj w ogóle, bo tylko tracisz czas. Wierz mi.


No jak się nie zgadzamy ze Slavia to teraz podpisuje się. Nie macie LD i OBE bo komus się nie chce sumienie ćwiczyć regularnie i z efektami pomimo braku na początku potem jest zasyp. Kilka miesięcy i brak efektów to coś nie tak jest. Poza tym nie wiem jak tam z LD ale żeby mieć OBE trzeba mieć najpierw rozwinięte czakry i inne ważne umiejętności sama technika to jest dla tych co już to potrafią i im to tylko ułatwi prace.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#19
A więc chyba się zdecyduję jednak na LD.. hmm.. Może w przyszłości zajmę się na poważniej astralem.. rzeczywiście. To jest dla bardziej rozwiniętych itd. ;] Szkoda tylko, ze tyle czasu zmarnowałam i wierzyłam, że uda mi się wejść do Astrala. No cóż.. Człowiek uczy się na błędach. ;p
nothing is everything
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#20
Najłatwiej do innych wymiarów dostać się po DMT masz 100% OBE ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kilka pytań ode mnie TylkoCzłowiek 7 427 07-01-2024, 22:44
Ostatni post: TylkoCzłowiek
  Wywala mnie ze snu Anonim :) 0 727 19-01-2020, 01:59
Ostatni post: Anonim :)
  wyrzuca mnie po zamknięciu oczu ayz 2 1,055 12-01-2020, 22:56
Ostatni post: incestus
  "Wyrzuca" mnie z WILDA DreamMaster 2 1,139 31-05-2019, 16:09
Ostatni post: DreamMaster

Skocz do:

UA-88656808-1