Only LD
#31
Zazdrooooo
Ale bym chciał kiedyś mieć takie LD, długie i stabilne  8->
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#32
Cytat: jednak ja ją zatrzymałem proponując jej szybki numerek

No popatrz, a mogłeś w tym czasie rozmrażać rękami kurczaka z lodówki :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#33
Te LD niczym z filmów o motywach ciągłych pobudek. Sprawdź komedię "Nago", opowiada o facecie który nie mógł poślubić swojej kobiety, budził się w windzie wg tytułu nago. Fajnym motywem jest też miniserial na Netflixie "Russian Doll" opowiadający o tym samym wieczorze, kobieta cały czas ginęła i budziła się w tym samym pomieszczeniu. Bardzo ciekawe. Twój sen mi się z tym bardzo skojarzył :)
 
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#34
(15-09-2020, 16:54 )incestus napisał(a):
Cytat: jednak ja ją zatrzymałem proponując jej szybki numerek

No popatrz, a mogłeś w tym czasie rozmrażać rękami kurczaka z lodówki :)

Niby tak, ale wiesz...
Pani już wychodziła a kurczak nie :)
Uwielbiam śnić o kosmosie i wszystkim co z nim związane. Kocham być świadomym podczas snu i wierze że zostanę w tym dobry.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#35
Cytat:Te LD niczym z filmów o motywach ciągłych pobudek.

Nie zdawałem sobie sprawy, że tyle filmów wałkuje motyw typu Dnia Świstaka :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#36
(15-09-2020, 15:03 )Nocny Harry napisał(a): Bardzo długie LD
  Zazdro


(15-09-2020, 15:03 )Nocny Harry napisał(a): mojej dziewczyny
  Jeszcze większe zazdro


(15-09-2020, 15:03 )Nocny Harry napisał(a): To było mega przyjemne uczucie, tyle mogę powiedzieć. Po tym super doznaniu.
  Zazdrometr wypie*** poza skalę
Dlaczego intuicja podpowiada mi, że z tego koszmaru już się nie obudzę? Bo wcale jeszcze nie poszedłem spać a koszmar dopadł mnie na jawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#37
20 września 2020



Zwykłe zaległe sny pojawią się na dniach, a tymczasem:

Świadomy sen. 

Stoje u kuzyna na środku pokoju. On siedzi na krześle przy komputerze, a na łóżku czterech naszych znajomych. Słysze jak rozmawiają miedzy sobą i jest ogólnie troszke zamieszanie. Pierwsze co zrobiłem to podszedłem do okna nie mogąc uwierzyć w realność snu. Porozglądałem się chwile po pokoju  i  spacerowałem myśląc o tym co chce właściwie dalej robić. Nagle mnie olśniło,  po prostu im powiem. 
Wiara była głośno, stanąłem znowu na środku pokoju i głośno sie odezwałem:

UWAGA UWAGA, WIARA! PROSZE O CHWILE CISZY! (Powoli przestawali mówić, aż całkiem zamilkli)


Pragne cos wam oznajmić!
Mozecie mnie mieć za idiote ale to jest sen! 

(Wszystkie cztery osoby  z łóżka patrzyły się na mnie jak by zobaczyli ducha) Spojrzałem na kuzyna. Ten patrzył się na mnie ze zdziwieniem w oczach, po chwili dodając do tego równie zdziwioną mine i odchylajac się na krześle do tyłu. 

- SERIO?! 
NIEMOŻLIWE (uśmiechnął się) 


Złapałem go na moment  za głowe odchylając ją do tyłu jeszcze bardziej i powiedziałem:

Nie rob mnie w konia. Wszystko co widze to wytwór mojej wyobraźni, łacznie z tobą!

W związku z zaistniałą  sytuacją chciałbym się was o coś zapytać (ich). Czy macie jakieś pomysły co moge robić w LD? 

W tym czasie usłyszałem jak ciocia woła kuzyna, a on sie po chwili do mnie odezwał. 

- Mordo nie wiem ale zaraz wracam, bo musze naczynia pomyć chyba. 

Wyszedł z pokoju a znajomi rozpłyneli sie w powietrzu. 

Gdy kuzyn wrócił  wspólnie skakaliśmy po niewidzialnych meblach i używaliśmy granatowych parasolek, bawiac się prawami fizyki. Za oknem, w powietrzu lekko  nad poziomem naszych głów, pojawiły się dwa samoloty o długości może 60 cm i szerokości 30 cm. Kuzyn zaproponował abym je złapał i wyskoczyl na zewnątrz, tak też zrobiłem. Opadałem powoli aż dotarłem na chodnik i już po chwili jedyne co widziałem to swoje zamknięte powieki. 

Nie otwierałem oczu licząc że wróce do snu, ale tak sie nie stało. 

Nie robiłem nic specjalnego. Po prostu odzyskałem świadomość, nawet nie wiem w jaki sposób. 
Uwielbiam śnić o kosmosie i wszystkim co z nim związane. Kocham być świadomym podczas snu i wierze że zostanę w tym dobry.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#38
(20-09-2020, 23:06 )Nocny Harry napisał(a): (...)
UWAGA UWAGA, WIARA! PROSZE O CHWILE CISZY! (Powoli przestawali mówić, aż całkiem zamilkli)


Pragne cos wam oznajmić!
Mozecie mnie mieć za idiote ale to jest sen! 
(...)

Ja chcę przestać rozmawiać z projekcjami, za każdym razem jak wiem że mam ld i rozmawiam z kimkolwiek to robią wszystko żeby mnie wciągnąć w fabułę i abym stracił świadomość. 
Gratulacje z LDka :)
 
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#39
No właśnie, albo grają na zwłokę jak coś od nich chcesz :). Poproś projekcję, żeby się rozebrała, to będzie ściągać siedemnaście warstw ubrań :). Ciekawe ile Harry czekałeś, aż kuzyn pozmywa naczynia ? :P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#40
(21-09-2020, 21:29 )incestus napisał(a): Ciekawe ile Harry czekałeś, aż kuzyn pozmywa naczynia ? :P

Myśle że koło 9 minut XDDDD

Następnym razem pójde za nim skontrolować haha.
Uwielbiam śnić o kosmosie i wszystkim co z nim związane. Kocham być świadomym podczas snu i wierze że zostanę w tym dobry.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1