Disco, a nawet polo
#21
Jestem legendą napisał(a):No muszę mu przyznać rację :P Nie powinniśmy porównywać tych gatunków ze sobą lecz możemy je chwalić i krytykować z osobna do woli. To jest bardziej obiektywne spojrzenie ^^

Chyba po raz pierwszy przyznajesz mi rację :mrgreen:
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#22
Bo staram się być sprawiedliwy i jeśli mówisz mądrze a mówiłeś tak w poprzednim poście to pozostaje mi tylko przyznać Ci rację ;). Ale tak nie będzie zawsze mój śliczny. Tak poza tym Ty nie lubisz disco polo ? Miałem nieco inne wrażenie ;)
Chwila trwa sekundę. Legenda trwa wiecznie...


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#23
Jestem legendą napisał(a):Tak poza tym Ty nie lubisz disco polo ? Miałem nieco inne wrażenie ;)

Haha, posłuchać mogę z naszym kolegą Tomusiem, ale w domu tego nie czynię :mrgreen:
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#24
Tylko ze względu na tomusia to robisz ? Imponujesz mi
Chwila trwa sekundę. Legenda trwa wiecznie...


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#25
Jestem legendą napisał(a):Tylko ze względu na tomusia to robisz ? Imponujesz mi

Nie, po prostu lubimy się wygłupiać. Poza tym piosenek disco polo można w sumie policzyć u jednej ręki :P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#26
No ale przyznaj że są niektóre fajne piosenki ;)
Chwila trwa sekundę. Legenda trwa wiecznie...


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#27
Ale nikt nie powie, że jak na jakiejś imprezie typu np. studniówka, wesele przy tych utworach nie tańczy i co lepsze dobrze się nie bawi. :)
Przeraża mnie sytuacja, iż w wielu sprawach zgadzam się z Legendą i nie mam już co dopisać w temacie. :D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#28
Za gatunkiem nie przepadam. Wręcz nie cierpię. Ale trzeba przyznać, że na wesela(i inne tragedie) jest niezastąpiona ;) Przy niej najlepiej się bawi! Nie można porównywać Disco Polo do Rocka, bo to dla zupełnie inne gatunki, ale z tego co widzę zdecydowana większość tutaj jest bardziej za tą druga opcją :D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#29
Pragnę zauważyć że do rocka jest trudno się bawić a disco polo w swej prostocie sprawdza się dobrze :P
Chwila trwa sekundę. Legenda trwa wiecznie...


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#30
Jestem legendą napisał(a):Pragnę zauważyć że do rocka jest trudno się bawić a disco polo w swej prostocie sprawdza się dobrze :P

Taaaa...No do rocka faktycznie trudno się bawić xD Proponuję więc sie nie bawić, tylko stanąć pod ścianą, wcisnąć w sobie w uszy słuchawki i puścić sobie Iron Maiden xDDD I wszyscy są zadowoleni xD
"Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1