Problem z LD
#1
Hej mam kolejny problem, jest dosyć dziwny.. podczas snów czasami udaje mi się przypomnieć o testach rzeczywistości, wychodzą one pomyślnie i mówie "o wow uświadomiłem się" i następuje sen o ld, samej prawdziwej kontroli nie mam,  i to cały czas gdy robie TR w śnie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Mówisz o spontanicznych LD ?

Może wypróbuj WBTB + WILD
Problem powinien zniknąć z racji tego, że wtedy wchodzisz w sen zachowując świadomość. Poza tym, sny wtedy przeważnie są najbardziej wyraźne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
(19-01-2020, 00:27 )Ayekimatini napisał(a): Mówisz o spontanicznych LD ?

Może wypróbuj WBTB + WILD
Problem powinien zniknąć z racji tego, że wtedy wchodzisz w sen zachowując świadomość. Poza tym, sny wtedy przeważnie są najbardziej wyraźne.

Mówisz że mi się uda ? bo to będzie moje 1 LD a tam w kursie było, że nie polecają dla początkujących, ale spróbuje
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Faktycznie na początku może być troszkę trudno ale praktyka czyni mistrza.
Poza tym kiedyś trzeba zacząć.

Wysłane z mojego Lenovo K10a40 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
Wychodzi na to, że wszystko jest dobrze. Spontanicznie poddajesz w wątpliwość, że to sen. Problem leży w samych testach rzeczywistości. Za mało się do nich przykładasz. Podczas robienia TR musisz poddać w wątpliwość otaczającą cię rzeczywistość, skupić się na percepcji i postarać się wyostrzyć świadomość, a wtedy napewno zdasz sobie sprawę, że to sen.
[ ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1