Sen o mojej byłej klasie ( szkole )
#11
Tak. W snach pojawia się przeszłość i mam głównie sny o tym co było kiedyś. Jak by ta przeszłość bierze górę i ciągle powraca.

- motyw szkoły
-  raper, którego dawno słuchałam też pojawia się wpasowana do tamtych czasów przeszłych.
- śmierć ojczyma mojego, bardzo często też widzę gdy on w tych snach żyje i ja podczas budzenia się nagle orientuje się, że to nie nie realne, a podczas tego snu to było takie rzeczywiste jak gdyby wcale nie doświadczył śmierci za życia i wciąż był obecny, ale podczas tych snu z nim on nie jest jakiś nadzwyczajny dla mnie tylko taki codzienny jak było kiedyś gdy żył taka zwykła codzienność ukazuje się podczas snów o nim teraz.


Przepraszam jeśli znowu mieszam i zeszłam na inny tor, ale tutaj te sny najczęściej u mnie się powtarzają i teraz to tak wszystko razem napisałam.



odpowiadając na pytanie - tak chciałbym wrócić do tamtych czasów. 
Jakie znaczenie mają takie sny. 

Po części to już dostałam interpretację, ale dopisałam jeszcze trochę tego co najczęściej śni mi się tak bardzo , że myślę podczas snu, że to jest prawdziwe i, że ojczym, żyje, ale póżniej okazuje się to snem po przebudzeniu i gdzięś tam w głębi duszy jest to takie zawiedzenie.


ps. wiem, że piszę chaotycznie, ale nie umiem inaczej tego napisać. 
jeszcze raz przepraszam z tego powodu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#12
Spoko, po prostu trudno mi wysledzic twój realny stosunek do przeszłości. Z jednej strony czujesz nostalgię i chęć powrotu, z drugiej strony wspominasz dawne relacje jako przykre. Wygląda na to że to nie są sny o przeszłości, tylko o konkretnym elemencie tej przeszłości. Tęsknisz za ojczymem, czy jest coś jeszcze w tych snach co kochalaś i już tego nie ma?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#13
Właśnie to. W tych snach jest czego już obecnie nie ma.

No to właśnie to głównie powraca.
Oczywiście, że tęsknię za ojczymem. Ale jednak w snach , w których on mi się śni w ogóle nie czuję tego , że on zmarł i jest to takie pewne, że wciąż żyje i tam śmierci nie ma w tych snach o nim.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sen o nauce ( szkole) i karze śmierci. supreme 1 535 07-03-2022, 03:08
Ostatni post: supreme
  Sen o szkole dla dorosłych ( nowej ) supreme 0 521 28-11-2020, 19:46
Ostatni post: supreme
  Ciocia mojej dziewczyny, której nigdy nie widziałem patryk502 1 1,237 05-09-2018, 08:16
Ostatni post: incestus
  Sen o byłej narzeczonej sekcja_krakow 2 1,487 25-03-2018, 15:19
Ostatni post: incestus
  Sny o trupach i szkole inueno 5 2,751 27-03-2017, 20:52
Ostatni post: incestus

Skocz do:

UA-88656808-1