Sny O LD? Chyba nie.
#1
Cześć. Może ktoś mógłby powiedzieć czemu tak mam? Chodzi o to, że nie dam rady mieć takiego prawdziwego LD bo śni mi się to, że odzyskuje świadomość ale to jakby był sen, moje zmysły nie są takie jak w rzeczywistości. Nie mogę tam też nic za wiele zrobić jedynie:
O odzyskalem świadomości fajnie... I tyle. Nie mam z tego żadnych przyjemności. Nie wiem zmienić technikę? Ustawiam budzik na 5 godzin i jak zasypiam mówię sobie cały czas będę mieć LD. Może ktoś poradzi coś by mieć takie fajne prawdzie LD? Dodam, że to miałem to 6 raz już.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Nie jestem pewny co opisujesz. To masz świadomość i wolną wolę w tych snach, czy działasz w nich nielogicznie i nie masz krytycyzmu ? Bo jeżeli świadomość masz, a problem stanowi sama jakość zmysłowa snów i niezdolność do wpływu na niego, wtedy oznaczałoby to, że sny są zbyt płytkie i trzeba budzić się wcześniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
(17-05-2019, 17:31 )incestus napisał(a): Nie jestem pewny co opisujesz. To masz świadomość i wolną wolę w tych snach, czy działasz w nich nielogicznie i nie masz krytycyzmu ? Bo jeżeli świadomość masz, a problem stanowi sama jakość zmysłowa snów i niezdolność do wpływu na niego, wtedy oznaczałoby to, że sny są zbyt płytkie i trzeba budzić się wcześniej.
To jest tak, że budzę się po 5 godzinach snu (około). Wtedy robię TR i wychodzą czasem pozytywnie. I to jest tak jakbym miał sen o tym że śnie świadomie. Nie To nie jest napewno sen o LD. Wybacz ale nie umiem tego lepiej określić. To jest jak normalny sen tyle że wiem że mam świadomość ale ona zaraz znika jakby znowu się sen normalny pojawił. Nie wiem co mam zrobić by mieć ten upragniony prawdziwy LD.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Nie wiem, może za głęboko śpię?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
Aha czyli przez pierwszy moment jesteś całkowicie świadomy. W takim razie problem polega tylko na utrzymaniu jej. Musisz trzymać się pewnych zasad po świadomie wykonanym TR - nie ekscytuj się, kieruj myśli na teraźniejszy plan działania we śnie, nie wybiegaj w przyszłość ani przeszłość, działaj zamiast analizować. Unikaj też rozmów z sennymi postaciami, co parę chwil powtarzaj TR a najlepiej dwa różne TR na zmianę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#6
Okej postaram się, dziękuję za odpowiedź. Będę też się rozbudzać trochę A nie odrazu iść spać po dzwonku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chyba za bardzo się staram zasnąć senioritta83 6 2,025 21-07-2019, 12:10
Ostatni post: senioritta83

Skocz do:

UA-88656808-1