Motyw powrotu do szkoły
#1
Hej, śniło mi się, że jestem w klasie ( że znowu chodzę do szkoły )  i osoba prowadząca zajęcia puszcza piosenkę mojego idola jako część lekcji, która się odbywa. Chyba to była tablica interaktywna ( być może lekcja muzyki ).
Sen po przebudzeniu wywołał u mnie niezwykle pozytywne emocje , poczucie sensu i tego, że to co kiedyś udało mi się zrobić ma jakąś wartość gdy ktoś mógł mnie powiązać z danym artystą. 

Tyle szczegółów wystarczy ? Jeżeli tak to proszę o interpretację.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Ciężko mi zrozumieć te emocje po przebudzeniu, w jaki sposób odniosłeś treść tak do siebie - jak w tym śnie powiązano cię z tym artystą ? Jeżeli emocje podczas samego snu były inne niż te po przebudzeniu, to są ważniejsze i też je będę potrzebował.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Może to napiszę w ten sposób. Sen był taki : Nie powiązano mnie z artystą, ale jego muzyka się w nim pojawiła, bardzo często mam sny dotyczące przeszłości , ( bardzo często chodzenia do szkoły )  muzyka, która była ważna dla mnie w tamtym okresie czasu pojawiła się w tym śnie. 

Wiem ,że to mało , ale jest jakaś interpretacja dla takiego rodzaju snów ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Pozytywny sen, też miewam takie, uwielbiam je ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
Zastanów się, czy nie czułeś emocji nostalgii w wyniku słyszenia tej muzyki we śnie. W takim wypadku interpretacja jest prosta, po prostu zbiera cię na wspomnienia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#6
Mi szkoła śni się praktycznie codziennie. Bez względu na treść jest to spowodowane nostalgią, tęsknotą za latami beztroski. Po prostu tamte lata już nie wrócą, a że były pięknym okresem w naszym życiu zostawiają w mózgu solidny odcisk, co z kolei przekłada się na sny !
Każdy ma takie sny z których nie chce się obudzić !

"Nie sen jest najgorszy, najgorsze jest przebudzenie..."
Julio Cortázar

LD 8

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#7
Lata beztroski, bezkontaktuspołecznego. Teraz niestety odczuwam przymus dzielenia się swoimi przeżyciami, który w latach szkolnych był mi obcy. Umiejętności socjalne wzrosły minimalnie, nie na tyle jednak, by móc swobodnie nawiązywać relacje poza Internetem. Magiczny świat snów już mi nie wystarcza, nie daje takiej satysfakcji jak kiedyś. Tak samo zapychanie umysłu fikcyjnymi opowieściami, książkami itp.
Przepraszam za spam, ale zebrało mi się ;_;
STOP promocji ideologii neuroróżnorodności
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  zmarły ojczym - powtarzający się motyw w snach. supreme 1 681 29-03-2022, 10:08
Ostatni post: Slavia
  Most, woda, motyw samobójstwa -znaczenie snu i analiza. supreme 5 1,540 19-10-2021, 08:12
Ostatni post: incestus
  Przeszłość - chodzenie do szkoły supreme 1 1,219 21-06-2018, 23:02
Ostatni post: incestus
  Motyw szkoły średniej silmaril 0 1,022 25-12-2017, 11:34
Ostatni post: silmaril

Skocz do:

UA-88656808-1