Zwierzęta!
#41
Pamiętam jak mi o tym mówilaś.. Hmm.. ja nikomu nie mówiłam o Guciu chyba... Ela tylko jak przychodziła do mnie to widziała że brakuje jego terrarium.. Ale jakoś nie chciało mi się mówić, bo wiedziałam że hmm... rozpłaczę się..

Hmm... nie był chory.. nie wiem dlaczego umarł... Ale z tego co wiem, wszystkim ludziom któzy mieli zólwie zdychały one po paru latach a Gucio był unas długo długo. a więc nie wiem.. ;) Wiem, że normalnie żyją nawet po 100 lat, ale to przecież nie te same warunki co w ich środowisku naturalnym..
nothing is everything
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#42
wampia napisał(a):Jesteś złośliwy.
Pisałem że się nie naśmiewam, nie pisałem tego w charakterze złośliwości -jak ja raz zażartuję to zawsze jakiś problem...

Co do królika -miałem kiedyś takiego z jednym uchem...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#43
Jak z jednym uchem?
nothing is everything
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#44
wiolonczelistka95 napisał(a):Jak z jednym uchem?
No normalnie taki się urodził tylko z jednym uchem pośrodku. To były zwykłe króliki hodowane w gospodarstwie babki więc imienia nie miały. Ale za to dobre były...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#45
dobre ? w sensie smaczne ?
Chwila trwa sekundę. Legenda trwa wiecznie...


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#46
SlaviaConsesiao napisał(a):gospodarstwie babki więc imienia nie miały. Ale za to dobre były...



Aaaa bezduszny jesteś:D jak takiego słodziaka można zjeść jako pasztet np? :D
3549940 - gadu-gadu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#47
Jestem legendą napisał(a):dobre ? w sensie smaczne ?
nie ładnie pachniały

Ardannen napisał(a):Aaaa bezduszny jesteś:D jak takiego słodziaka można zjeść jako pasztet np? :D
Jaki tam pasztet... Po prostu mięsko na obiad. Kura, królik, kaczka czy krupnioki ze świnioka wszystko jedno...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#48
super :)
Chwila trwa sekundę. Legenda trwa wiecznie...


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#49
Niech się jakaś Pani wypowie w tym temacie :D hehe ;d nasze 2 koleżanki na pewno będą miały dużo do powiedzenia i mordowaniu króliczków :DD
3549940 - gadu-gadu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#50
SlaviaConsesiao napisał(a):Jaki tam pasztet... Po prostu mięsko na obiad. Kura, królik, kaczka czy krupnioki ze świnioka wszystko jedno...
MOIM ZDANIEM jak w ogóle można zjeść coś, co jest mięciutkie i ma furteko? Serio tego nie pojmuję. Nawet nie chcę sobie tego wyobrażać... :?
"Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1