Sen
#11
11.11.2018 LD                 Tytuł: Wyspy i woda


Były jakby wyspy ze skał wapiennych i skakałem z wyspy na wyspę, była tam moja dawna klasa ze szkoły, i  nie wiem jakim cudem siedzieli na ławce jak tam tylko woda była. Skoczyłem z wyspy raz do wody. Zrobiłem TR z nosem, zatkałem go i mogłem oddychać więc spoko. 



P.S Coś robiłem w tym LD, ale edytuje to w 2019 roku więc nie pamiętam co ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#12
04.07.2017r. Tytuł: Policjant w USA - brak LD


Przyjęli mnie do policji w USA. Pracowałem w dzień i noc non stop. Jak byłem głodny jeździłem do barków przy drodze.
Raz jak pojechałem do takiego barku żeby zjeść coś to zauważyłem, że na kanapie w nim leżał puszysty niebieski koc i koc mojego psa. Gdy kupowałem jedzenie zapomniałem że przedtem kupowałem cukierki i nie miałem pieniędzy. Jednak znalazłem. Kupiłem danie: Ryż, mięso, warzywa. Jak zjadłem to zacząłem jechać i w trakcie jazdy, jadąc pod prąd(był wieczór)rzuciłem talerzem w inny samochód. Ogólnie autostrada była na takiej pustyni skalistej. Jak jeździłem do barków to miałem tam ogólnie kolegów i przemalowałem swój radiowóz na kolor biało-czerwony. Jak w dzień jeździłem ze 120km/h to na drodze pojawiały się cygany.


KONIEC


Załączone pliki Obrazki
   
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#13
LD 7/10 (nie pamiętam daty, pare dni temu) "Przypadkowy LD-ek"

Położyłem się o 2:10 a wstałem o 12:00, przed snem po wielu próbach w ostatnich dniach nieudanych WILDa,
chciałem zrobić TR przed snem i mówie "Czy to jest sen? oczywiście że nie.... Po co robię te TRy przecież jak widzę swój pokój to musi być ku*a napewno rzeczywistość...


Pojawiam się w jakimś korytarzu, jest jakiś brązowy, bardziej jak piwnica z chropowatymi ścianami, dotykam ściany i mówię "czy to jest sen?, oczywiście że nie, nigdy nie jest sen gdy to mówie" ale coś mnie ocknęło i mówie "o kur*a przecież to sen " i zaczynam, teleportowałem się niechcący na jakieś skrzyżowanie w ponurym mieście gdzie panował mrok ale dzień... Chciałem jakoś zmienić lokacje ale nie wiedziałem jak, wyjąłem telefon, wyguglowałem myślami pałac kultury, i spróbowałem jakoś wejść do telefonu... udało się jakimś cudem, jestem przed pałacem kultury tak samo jak na zdjęciu. Było normalnie, tak jak zazwyczaj, normalnie jakby to był sen zwykły to bym się na 1000% nie kapnął bo wszystko było ok, jedynie co by mogło mi powiedzieć że to sen to to że powinienem leżeć właśnie w łóżku :) dalej nic nie pamiętam, robiłem bara bara pare razy a potem coś robiłem ale nic, totalnie nic nie pamiętam oprócz org****u(żeby nie było) i nie wiem co zrobić żeby przypomnieć sobie co miałem zrobić we śnie bo zawsze czuje presje czasu i robie to co widze, czyli jak widzę kobiete to bara bara(instynkty mną panują w snach mocno) a jak widze chmury to tam lece(też jakoś instynktownie) więc nie wiem jak nad sobą zapanować, a i pamiętam że czułem że we śnie moje plecy były zdrętwiałe i prawa ręka także.... może od leżenia na łóżku. 

W jakich godzinach radzicie spać by LD było najefektywniejsze? Wiem że to indywidualne ale może jakieś wasze pory spania mógłbym poznać? :)  Dziękuje za przeczytanie :)

Ogólnie to ciągle mam zwykłe sny ale je zapisuję w zeszycie a tu mi się nie chcę, ale zaczne, a po drugie jak mam nudny sen to go nie zapisuje i nie wiem czy dobrze ;/ dzięki :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#14
Jak masz taką grubą lukę pamięciową aż do pobudki, to mogłeś gdzieś stracić świadomość po drodze. Niestety jak jednorazowa utrata świadomości podczas snu daje jeszcze sporawą amnezję wstecz :)
Nie w każdym LD mamy pełny dostęp do pamięci, czasem przypomnienie sobie planu jest niewykonalne, a wręcz zdradliwe, bo przypomni się fałszywy plan. Ja polecam wybrać sobie jeden plan i właśnie wytworzyć jego nawyk. Jeżeli wolisz robić coś innego niż seks we śnie, to rób to za każdym razem jak masz pełną świadomość we śnie, to potem będzie się to działo nawet w snach o LD. Ja tak zrobiłem z lataniem i zwiedzaniem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#15
Dziękuje za rady, musze je wypróbować :) 
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#16
09.07.2019 | 3:00-11:48 | 3/10 | "Rozmowa o końcu szkoły" | normalny sen 

Byłem z Maćkiem, Kacprem, Jankiem i Wojtkiem(koledzy ze szkoły byłej), na początku gadałem z Wojtkiem o końcu klasy itp. a potem napinaliśmy mięśnie i porównywaliśmy je. Oczywiście mi się napiąć nie udało bo to sen i mówię do niego że jestem gównem w tym. Potem gadałem z Jankiem o tym że on ma taki sam laptop jak ja tylko klawiaturę bardziej pionową, i on mówił że akurat z jego laptopa to identyczny jest prawy dolny róg *pokazał palcem*. Potem Maciek z Kacprem gadali o czymś a Maciek zapodał jakiś żart o Uniwersytetach i gadał ciągle o szkołach i technikum. A na końcu zaczęli coś tam jaja z Wojtka sobie robić, chciałem dołączyć ale pomyślałem że Wojtek jest spoko więc nic nie zrobię.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#17
Trochę dziwnie mocny kontrast :)
Jak po takiej pobudce nie zasypiasz i do końca dnia nie jesteś już senny, to trzeba się budzić wcześniej do WBTB. W innym wypadku ( niewyspany cały dzień ) można spróbować łagodniej, wypić ciepłe mleko czy jakkolwiek się zrelaksować, lub jeżeli pobudka jest samoistna - w ciągu godziny senność powinna przyjść sama.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#18
Oki spróbuje, ale pamiętam że jak był rok szkolny to byłem ciągle zmęczony że WBTB by mi o 15:00 wyszło  :)) ale teraz jak są bezstresowe wakacje to oczy mi się wcale nie kleją  :( postaram się zrobić  dzisiaj WBTB 3 h po zasnięciu, bo gdy np. pójdę o 3:00 spać a zrobie WBTB o 8:00 to zasypiam tak głęboko że na tą ósmą to nie wstane nawet, próbowałem alfabudziki i są spoko ale po tym jestem niewyspany, ale dzisiaj spróbuje alfa-budzik i na 4:30 lub może 5:00 WBTB zrobić. Pozdrawiam :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#19
4:00 - 8:00 | nieudany WBTB ale przedtem był sen,

Byłem w jakiejś grze ala Overwatcha i byłem jakąś postacią i zamiast grać normalnie to byłem udręka teamu i trollowalem itp a potem jeszcze było bara bara z jakąś postacią i tyle...

Jestem zbyt nadpobudliwy w te wakacje :)

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#20
19.11.2018       Napad na bazę wojskową - brak LD klarowność: 9/10 ;) 

Pamiętam że byłem z moim kolegą i jakimiś gościami i była taka baza która była ufortyfikowana i z przodu była brama duża, byliśmy tam chyba w 20 osób i byliśmy w strojach antyterrorystów, wziąłem butle z gazem i rzuciłem w brame(widziałem siebie z 3 osoby) była krótka strzelanina epicka z policjantami i jak już zrobiliśmy to co mieliśmy zrobić. To mówie w myślach że muszę mieć auto, i patrze w prawo a tam Toyota Yaris biała, podbiegam otwieram drzwi, mój kolega wsiada na miejsce pasażera i daje gazu. Odjeżdzam i koniec. Baza wyglądała jak w GTA 5 i gdy widziałem siebie z 3 osoby to świat też był wtedy z gry. Była wtedy ładna pogoda ogólnie. Pozdrawiam

Sorka że wstawiam stare sny, ale staram się trochę przenieść z dziennika snów pare fajnych ciekawych historii :) 
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1