Sen
#1
6/10


Zasnąłem jak zwykle gdzieś o 23:00, chciałem wypróbować technikę WBTB w nocy i przy okazji ALFA budzik.
Ustawiłem budzik na 4 w nocy, i posłuchałem muzyki i poszedłem spać. Budzę się o 3 w nocy wkurzony, że znów nie mogę spać, ale uświadomiłem sobie, że to alfabudzik zadziałał. Postanowiłem, że wypróbuje technikę WBTB i WILD.
Więc zacząłem rozbudzać umysł, wszedłem na i-sen.pl,żeby poczytać coś o snach, LD itd. no i chciałem zasnąć, lecz nie mogłem spać ze 2h, zamknąłem okno, bo mnie irytował szum aut, i zasnąłem. 

Mam sen, jestem w jakimś autobusie czy pociągu i jade gdzieś, chyba na jakąś uczelnie. Zasypiam w tym autobusie i jestem wgl w innym miejscu, ale odrazu świadomy. Zrobiłem TR z zaciskaniem nosa, i *pyk* oddycham przez zatkany nos. Byłem zdziwiony, że to sen we śnie, a ten sen to LD który jest w zwykłym śnie. No to odrazu mogłem latać jak chciałem, lecz nie do końca to kontrolowałem. Robiłem co chciałem, nie wnikam w szczegóły    ;) . Obudziłem się w tym autobusie, zrobiłem TR i LOL znów we śnie? Coś tam zrobiłem i się obudziłem. Taka to historia. Ogólnie to więcej razy w życiu miałem LD w śnie we śnie niż w zwykłym śnie. ALE WSZYSTKIM POLECAM TESTY RZECZYWISTOŚCI, KIEDYŚ JE IGNOROWAŁEM, ALE JAK WESZŁY W ŻYCIE TO MAM 3 RAZY WIĘCEJ LD!!! Polecam.


Dlaczego mam często, że mam sen we śnie, wytłumaczy mi ktoś czy to dobre? bo trochę to dziwne...

Pozdrawiam


P.S Jak zrobić dziennik snów na tym forum, bo nie kumam tego poradnika, proszę na priv ;)


Załączone pliki Obrazki
   
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
A jak opanowałeś pamięć snów? Uczyłeś się jej czy od razu pamiętasz sny? Jeśli uczyłeś to ile cio zajeło i co zrobiłeś żeby to osiągnąć?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
(10-10-2018, 21:29 )Kazuto napisał(a): A jak opanowałeś pamięć snów? Uczyłeś się jej czy od razu pamiętasz sny? Jeśli uczyłeś to ile cio zajeło i co zrobiłeś żeby to osiągnąć?

Spójrz, jak nie pamiętasz snów to spróbuj przed snem wmówić sobie kilka razy, ale tak prosto z serca. "Jak jutro się obudzę to będę pamiętał przynajmniej jeden sen" powtórz to kilka razy. Przez parę dni może Ci nie wyjść ale mi też nie wychodziło. Jak zapamiętałeś sen, to go zapisz, każdy szczegół jaki pamiętasz. A pamiętaj, żeby mieć dziennik snów i długopis blisko łóżka. I pamiętaj też, że jak wstajesz to się nie ruszaj tylko skup myśli i spróbuj sobie coś przypomniec i to zapisz, jak coś to pytaj mnie na priv a Ci z chęcią pomogę  :) .


P.S zajęło mi to z 4 dni, a tak na 100% to tak z 1 tydzień.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
13.10.2018 10/10 - LD



Zasypiam około 0:00, budzę się według budzika o 5 rano, przeszukuję i-sen.pl czytam coś, by rozbudzić umysł, a uśpić ciało. *pyk* jestem we śnie, przed moim blokiem tam gdzie jest drzewo takie, stoi ławka i biegają jakieś dzieci. Siadam i po mojej lewej jest mój kumpel a po prawej drugi. Zasypiam na ławce. Jestem w domu mojego wujka. Zawsze jak uświadamiam się, że JA jestem we ŚNIE, to mam szum w uszach jakbym chciał je odetkać tylko 3 razy mocniejszy. Idę sobie ścieżką obok mojego bloku (nie ma jej już bo tam budują coś ) i patrze, że albo w telefonie albo po prostu, w lewym dolnym rogu jest w ramce podzielonej na pół napis "LIVE", wiem, że jestem we śnie, ale chce zrobić TR z nosem, ale pomyślałem, że spojrzę na napis i się odwrócę. Tak zrobiłem. Napis zmienił się na "ivo b4" a potem jeszcze raz to zrobiłem i było napisane "którą jebie". Pomyślałem sobie, że mam zrytą podświadomość XD. Później nie wnikam w szczegóły   ;) . 

Obudziłem się na końcu fazy REM o 6 rano już w realu. Byłem mega wyspany, ale poszedłem spać raz jeszcze, wtedy był jakby albo 2 albo 3. Było jakieś rozdawanie medali, byłem w białej koszuli. Medalu się nie doczekałem bo się obudziłem o 10. :)


KONIEC

Pozdrawiam wszystkich :) P.S czy dobrze robię dziennik na tej stronie bo wydaje mi się że nie, proszę o pomoc :(
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
05.10.2018 7/10 - brak LD


Jestem w domu Franklina z GTA 5, nie wygląda on jak w grze ale mentalnie wiem że to jego dom, jest tam mój tata. Mamy garaż, jestem w garażu a mój tata ma czerwonego ścigacza i trzyma pomarańczowy i mówi: teraz możemy jeździć razem. Były schody zewnętrzne na drugie piętro z których było widać dach, który był cały w grafitti. Coś pamiętam, że jakieś ataki gangów były ale to inny sen. Pamiętam ze snu Trevora. Ten dom był w środku Nowego Jorku.

P.S sory, że tak losowo wstawiam sny, ale mam dziennik papierowy w którym jest bardzo dużo snów i stopniowo wprowadzam je na tą stronę :)


Pozdrawiam i miłego dnia/nocy ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#6
2 lata temu          11/10 - brak LD    

Ogólnie to śmieszna sprawa bo sen którego nigdy nie zapisałem przypomniał mi się po 2 latach.

Jestem na jakimś rynku. Spadają nagle na środek jakby ogromne klocki, statki, czerwone ogólnie.
Wszyscy zaczęli uciekać, ja też. Budynki się walały, była ładna pogoda. Okazało się, że to była inwazja, było strasznie.
Żeby przetrwać musieliśmy uciec na taką górę gdzie byłą wieża kontrolna. Słychać były ciągle jakieś dźwięki, trąby, po prostu jak koniec świata. Widać było tylko jakieś wybuchy w mieście. Biegłem z mamą, ale jej się nie udało dobiec było mi bardzo przykro i smutno, byłem w rozsypce. W końcu jak wbiegłem do tej wieży, nie miałem nic do stracenia bo to był już koniec, ja wiedziałem, że to koniec świata. Spojrzałem na miasto, znowu ta trąba i jakby fala takiego jakby wybuchu, to było straszne, widziałem to wszystko dokładnie, ciągle było słychać trąby fala doszła aż do tej wieży było w niej żółto, ale smutno nikogo nie było, samotność. Wybuch zniszczenia doszedł aż do wieży i poczułem MOCNY STRACH i pustkę, ciemność, umarłem. Obudziłem się leżąc na skamieniałej skalnej powierzchni obok jakiejś jaskini na antarktydzie, nie było śniegu, wyglądało jakby fala wody która leciała zamarzła w ułamku sekundy. Miała z 2 metry wgłębienia i metr głębokości w sam raz na jednego człowieka. Woda była czysta, płytka, niebo było piękne i różowe, pamiętałem to, że to był koniec, ale byłem zdziwiony czemu żyję i dlaczego jestem sam, w tym INNYM miejscu, które nie było tknięte katastrofą. KONIEC Pozdrawiam Was


Załączone pliki Obrazki
   
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#7
Brzmi jak piękna lokacja, zazdroszczę :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#8
(14-10-2018, 09:00 )incestus napisał(a): Brzmi jak piękna lokacja, zazdroszczę :)

Dzięki  :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#9
(13-10-2018, 22:09 )Korsarz04 napisał(a): P.S czy dobrze robię dziennik na tej stronie bo wydaje mi się że nie, proszę o pomoc :(
  Według mnie dobrze.  
  Każdy tworzy swój dziennik w taki sposób jaki dla niego jest najwygodniejszy. To jest twój iSen-owy kącik ,możesz w nim zapisywać swoje sny w formie jaka Ci najbardziej odpowiada. Oczywiście jeśli nie łamie to postanowień regulaminu. http://i-sen.pl/Temat-REGULAMIN-FORUM--3352
Dlaczego intuicja podpowiada mi, że z tego koszmaru już się nie obudzę? Bo wcale jeszcze nie poszedłem spać a koszmar dopadł mnie na jawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#10
(14-10-2018, 11:59 )Rebeliusz napisał(a):
(13-10-2018, 22:09 )Korsarz04 napisał(a): P.S czy dobrze robię dziennik na tej stronie bo wydaje mi się że nie, proszę o pomoc :(
  Według mnie dobrze.  
  Każdy tworzy swój dziennik w taki sposób jaki dla niego jest najwygodniejszy. To jest twój iSen-owy kącik ,możesz w nim zapisywać swoje sny w formie jaka Ci najbardziej odpowiada. Oczywiście jeśli nie łamie to postanowień regulaminu. http://i-sen.pl/Temat-REGULAMIN-FORUM--3352

Dzięki, kamień z serca ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1