Sen okno.
#1
Witam

Ostatnio w nocy dwukrotnie śniłem ten sam sen. Idąc w nocy, jestem na zewnątrz własnego domu. Idąc dookoła niego zauważam osobę stojącą kilkanaście metrów od okna mojego pokoju. Osoba jest ubrana w białe spodnie i pomarańczową koszulkę, osoba ta patrzy w okno mojego pokoju. Okno jest nie dokońca zasłonięte (zasłona nie jest do końca zasłonięta). Gdy próbuję podejść lub podbiec do osoby (nie wiem czemu jestem bardzo agresywny) osoba zaczyna uciekać. Może ktoś rozumie symbolikę tego snu ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Symbolika powinna być łatwa do odgadnięcia, ale musisz rozpoznać motyw agresji, o co podejrzewałeś tego człowieka, a może z kimś ci się kojarzył ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Nie potrafię wytłumaczyć agresji
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
W takim razie będziemy strzelać :)
Najprawdopodobniejsze wydaje się, że podczas snu spodziewałeś się podglądacza. To by oznaczało, że na jawie martwi cię jakaś kwestia związana z prywatnością. Np odczuwałeś dyskomfort z powodu czyjegoś nadmiernego zainteresowania twoimi sprawami albo zająłeś się czymś wstydliwym i starasz się to utrzymać w tajemnicy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
Tez tak mysle - cos ukrywasz, boisz sie, ze jakas Twoja tajemnica zostanie odkryta.

Lecę dalej:) kolor odzienia tej osoby moze dawac Ci sygnał, że nie warto tak się dręczyć, ze ktos przed kim utrzymujesz tajemnice zrozumie. Wybaczy????
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#6
A tak trochę z innej strony, być może to symbol jakiejś części Ciebie, jakieś potrzeby albo pragnienia, może strachu (np. chcialbym być bardziej agresywny, ale przecież nie wolno) ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1