Troszeńku spóźnione ale kto by się tym przejmował :D
#1
Jestem na tym forum od prawie roku z przerwami ,tak więc pomyślałem sobie ,że warto byłoby w końcu się przywitać i przedstawić. A więc do wszystkich forumowiczów ajsenu z całego serduszka WITAJCIE.  :-h  Nieformalne formalności przywitania się mam za sobą więc teraz coś o mnie. Zapewne będzie to dla was zaskoczeniem aczkolwiek zapewne jestem jedną z niewielu osób na tym forum która lubi spać.  ;) :)) Co więcej tytułuję się zaszczytnym mianem oneironauty (powalająca liczba całych 3 LD  :D  [z czego dwa jedynie przez kilka sekund]mówi sama za siebie jaki jestem dobry w te klocki).  Cóż więcej mogę o sobie powiedzieć jestem przystojnym ,młodym ,mądrym oraz skromnym mężczyzną z "pięknego" ,pełnego smogu i absurdów podwarszawskiego miasta gdzie żyję sobie jako singiel gdyż wybierając jedną partnerkę życiową musiałbym rozczarować wiele kobiet (i to jest jedyny powód braku drugiej połówki JEDYNY!!!). Kocham: siebie ,spanie ,lenistwo ,sport ,mycie zębów oraz jedzenie lodów czekoladowo-pistacjowych  :x no i jeszcze ciasteczkowych i straciatella i adwokatowych ... ogólnie kocham wszystkie. Nienawidzę: wszystkiego czego nie wymieniłem przed chwilą. Muzyka: Dubstep ,elctro house ,oraz różne remiksy ale też czasem wpadnie mi coś innego w ucho. Human z wyboru ... tak istnieją tacy ludzie. A no i nazywam się Paweł.  :)
Dlaczego intuicja podpowiada mi, że z tego koszmaru już się nie obudzę? Bo wcale jeszcze nie poszedłem spać a koszmar dopadł mnie na jawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Siema, bardzo fajny opis, wydajesz się być mega ciekawym człowiekiem :)

Dobrze, że założyłeś wątek niezwłocznie po zalogowaniu, szanujemy tutaj dobry refleks :)

Pozdro!
"Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Joł, niech trwa REBELIA LD! :D

(27-05-2018, 23:57 )Rebeliusz napisał(a): ...Kocham: ...jedzenie lodów czekoladowo-pistacjowych  :x no i jeszcze ciasteczkowych i straciatella i adwokatowych ... ogólnie kocham wszystkie.
Może jesteś reinkarnacją H. P. Lovecrafta hmmm On się samymi lodami żywił, przez co zmarł na raka czy coś tam. Więc uważaj :P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Memento mori ... ale ja przynajmniej umrę jedząc to co kocham. Według mnie to piękna śmierć. Up
Dlaczego intuicja podpowiada mi, że z tego koszmaru już się nie obudzę? Bo wcale jeszcze nie poszedłem spać a koszmar dopadł mnie na jawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
Hehe ale uderzyło entuzjazmem :P
Również serdecznie witam :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#6
W końcu na coś trzeba umrzeć :D BTW witam szanownie "nowego" członka społeczności :D
Każdy ma takie sny z których nie chce się obudzić !

"Nie sen jest najgorszy, najgorsze jest przebudzenie..."
Julio Cortázar

LD 8

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#7
Swój człowiek ;D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1