Sny o dawnym mieszkaniu
#1
Dzień dobry,

od 11 lat mieszkam w nowym miejscu. Natomiast od ponad roku często śnię o poprzednim mieszkaniu. Śni mi się zarówno to mieszkanie, cały blok jak i najbliższa okolica. Sny są najróżniejsze, ale zazwyczaj  czuje się po nich źle, po przebudzeniu. Np. śniło mi się jeżdżenie windą (czego bardzo nie lubię), śniło mi się uciekanie przed kimś po schodach, włamanie do mieszkania, awantury, uderzenie samolotu w budynek, zniszczona klatka schodowa po której musiałam się wspinać na górę. Takie sny mam kilka razy w tygodniu, nigdy żaden się nie powtórzył. Trochę się martwię, bo już mnie to meczy. Będę wdzięczna za wszelkie opinie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Chyba każdy z nas już zaobserwował taką właściwość snów. Jak się spało w jednym miejscu w dzieciństwie, to sny o budzeniu się notorycznie będą dotyczyły tej jednej lokalizacji, mimo że większość życia mieszka się już gdzieś indziej. Domyślam się, że twoje sny od roku stały się płytsze i pojawia się w nich motyw spania lub budzenia się. Dawne miejsce zamieszkania w treści snu nie indukuje nieprzyjemnych emocji podczas śnienia, więc można podejrzewać, że w twoim życiu od roku zagościł jakiś stres i się po prosu w nocy odbija.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Oj tak, stresu mam co niemiara.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Obcy ludzie w mieszkaniu ddaaffnnee 2 2,728 15-11-2015, 13:29
Ostatni post: ddaaffnnee

Skocz do:

UA-88656808-1