śmieszne pytanie na temat LD ;]
#1
Rozbawiło mnie niesamowicie pomyślałem , że wam też się uda pośmiać ::)
Cytat:czytałem, że jak się w świadomym śnie się umrze to w naszym prawdziwym świecie też się umiera czy to prawda możesz odpisać? autor PACIK19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Czytałem o czymś takim w ksiązce Grahama Mastertona. Pomijam fakt że to fikcja literacka...
Każdy ma takie sny z których nie chce się obudzić !

"Nie sen jest najgorszy, najgorsze jest przebudzenie..."
Julio Cortázar

LD 8

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Chyba mu się pomyliło z odwrotną sytuacją :P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Ale by było
Strach przed snem każdej nocy

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
cosmic. napisał 04-08-2017, 02:24 :
Nie duplikuj postów. Używaj opcji "Edytuj".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
Dostroili się do astrala, umarli lub ich dusza została odłączona od ciała... Oczywiscie to wszystko legendy i chyba nie trzeba tłumaczyć. Nie ma żadnej udokumentowanej śmierci która miałaby być spowodowana świadomym snem. Nie da się tak, możemy nawet zrobić zawody, ciekawe czy się komuś uda, a niektórym by się przydało.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#6
Postanowiłem poświęcić się dla dobra ludzkości ,by sprawdzić tą jakże zapewne prawdziwą tezę  :D i przy najbliższym śnie strzelić sobie w łeb. Jeśli do jutra nie napiszę pod tym postem ,że przeżyłem to wiedzcie iż liczę na wasze znicze [*] ,które dodadzą mi sił w życiu po śmierci  ;) . Testament spisany , ruszam na spotkanie z przeznaczeniem  :)) ...
Dlaczego intuicja podpowiada mi, że z tego koszmaru już się nie obudzę? Bo wcale jeszcze nie poszedłem spać a koszmar dopadł mnie na jawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1