apka do ld
#1
już 3 post wciągu godziny :p ciekawość mnie zżera już był dość podobny temat http://i-sen.pl/Temat-Sleep-as-Android-a...e-LD--3485

No więc mam apke awoken ma ona bardzo fajny system dziennika snów który zapisuje date i godzine zapisanego snu a także wyłapuje słowa klucze za pomocą # jest to bardzo dobre dla każdego można ustawić aby w nocy tło było czarne aby nie ranić oczu :P

Jest  opcja tr czyli wybieramy dźwięk i kiedy apka go puści  mamy zrobić tr sami wybieramy ile przypomnień ma być wciągu dnia i przez ile godzin ma to trwać i tutaj jest moje pytanie.

Jak już od dłuższego czasu robimy tr na reagując na dźwięk to jest opcja aby w nocy trochę ciszej ten sam dźwięk był puszczany skoro jesteśmy przyzwyczajeni do tr na ten dźwięk to czy to wywoła ld w sensie spowoduję tr gdy go usłyszymy kilka razy miałem tak że zrobiłem tr bez powodu ale to także mogły być przypadki.

Dodam że nie zapisuję snów więc nie pamiętam prawię żadnego mam 50% szans na zapamiętanie snu więc mogłem pare ld nie zapamiętać
Slavia napisał 25-11-2016, 13:00 :
Gdzie tu pytanie albo problem? Przenoszę do "wspomagaczy". Przy okazji, popracuj nad wyglądem swoich wypowiedzi. Interpunkcja, a raczej jej brak sprawia, że ciężko się czyta Twoje wpisy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Faktycznie misz masz, mógłbyś pomyśleć jak zredagować pytanie zanim zapostujesz.
Niech cały dzień co jakiś czas ci przypomina o TR, tylko jak będziesz je robił mechanicznie, to nic to nie da. Dźwięki nie przechodzą do snu bezpośrednio, ale podświadomość może wychwycić z czym dźwięk jest związany. Po pewnym czasie ten dźwięk będzie ci się i tak śnił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Ok dzięki następnym razem postaram się bardziej z postem i pytaniem  :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Używam tej aplikacji juz od ponad roku. Służy mi jednak głównie do zapisywania słów kluczy ze snów. Przypomina mi tez o TR'ach, ale gdy jestem w pracy to nie mam czasu bawić się telefonem...
Każdy ma takie sny z których nie chce się obudzić !

"Nie sen jest najgorszy, najgorsze jest przebudzenie..."
Julio Cortázar

LD 8

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
Czy ktoś chciałby przetestować taką aplikację:

https://play.google.com/store/apps/detai...luciddream

ta wersja jest bezpłatna, przydałyby mi się opinie, co zmienić i co jeszcze można by w niej umieścić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1