Orion
#1
Dzisiaj w nocy gdzieś koło 1:30 Udało mi się wyjść z ciała. To było tak.
Miałem jakiś sen i nagle przypomniało mi się o TR i zrobiłem to, ale coś się stało nagle mnie przeniosło do mojego pokoju. Nagle wstałem z łóżka. Jak tk wstawałem w głowie słyszałem jakies dziwne dzwięki, szum.Na ścianie widziałem takie białe coś które zmienia się na srebrne. To chyba była aura, ale nie jestem powny. To trwało 3 sekundy. Potem się obudziłem i lezałem normalnie w łożku nie stałem, nie siedziałem, tylko lezałem. Szybko zapisałem to całe zdarzenie w moim pamiętniku. Potem poszedłem znowu spać, ale już mi się nic nie śniło, a jak tak to nie pamiętam. To było zajebiste
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Gratuluje...miałem podobnie za pierwszym razem ...położyłem sie w dzień na krótką drzemke i nagle poczułem ucisk w głowie i znalazłem sie we własnym pokoju jednak szybciutko wrociłem tez jakby przez głowe całość trwała z 3-5 sekund .

Pozdrawiam ....i życze sukcesów w ld lub obe
życie to choroba przenoszona droga plciową
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
A skąd pewność że to było wyjście z ciała?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
No właśnie, nie jestem pewny. Możliwe, że to nie było wyjście z ciała, ale jak by to nie było wyjście z ciała to bym nie widział aury i nie słyszał jakiś dzwięków w głowie. Po za tym nigdy takiego czegoś nie miałem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
Orion napisał(a):(...) to bym nie widział aury i nie słyszał jakiś dzwięków w głowie. (...)
Halucynacje zdarzają się czasami zaraz po przebudzeniu jest to pozostałość po śnie, a różne, dziwne odgłosy i dźwięki często mi się zdarzają, zaraz przed zaśnięciem, jak jestem bardzo zmęczony.

EDIT: Ach sorry, pokręciłem, nie na temat napisałem :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#6
Orion napisał(a):ale jak by to nie było wyjście z ciała to bym nie widział aury i nie słyszał jakiś dzwięków w głowie
A skąd wiesz że to była aura? Ja zwykle w LD słyszę dźwięki wycia pszczoło-wilków po ataku na pociąg pancerny i widzę święcace obłoki w powietrzu (czytaj -zapachy xD) to nie robi to na mnie wrażenia :mrgreen:

Orion napisał(a):Po za tym nigdy takiego czegoś nie miałem
No właśnie, to skąd możesz wiedzieć :P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#7
Heheh... !!! Dziś miałem LD !!! Jak to możliwe ? Wczoraj OOBE a dziś LD ? hmm ?
Nie potrzeba mi zadnych 3 miesiecy cwiczen. Opisze moje LD

Byłem na chodniku zrobiłem TR z rękami. Po lewej stronie było jeziorko a na nim biegał jakiś koleś(Na wodzie)
I krzyczał ze szczęscia. Potem się jakimś cudem sam uniosłem w powietrze i dalej nie pamiętam. Musze zapisywać swoje sny zeby je pamiętać, bo duzo trace
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#8
Gratuluję sukcesów! Jak najwięcej LD/ OOBE :P
"Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1