Senne Questy Miesiąca
#41
Koledzy i Koleżanki. Dlaczego nikt już nie wymyśla specjalnych zadań? Wszedłem żeby cos zaplanować, a tu pusto :(
Na szybkosci wymyślę kwiecień:
1. Rzuć arbuzem w starego człowieka.(Najpierw znajdź arbuza!) Tak na rozluźnienie :P
2. Nakłoń napotkaną projekcję do zabicia innej.
3. Zdetonuj atomówkę w mieście.
4. Zejdź do piekła i sprawdź co znajdziesz (ja już sprawdzałem)

Nie wiem, czy nie powtarzam, nie szukałem. Pozdro :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#42
Patrzę i widzę ciekawy temat, nie wiedziałem o istnieniu takowego, z chęcią spróbuję
Więzień własnego umysłu, który rozpoczął plan ucieczki 
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#43
Zaawansowany Bonusowy Quest

1. Wyjdź z ciała i wejdź do Astralnej Dżungli.
2. Znajdź Trzy Senne Muchy i poleć na jednej z nich nad Astralną Wyspę.
3. Zrzuć Eksplodujące Banany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#44
Przy najbliższej  możliwej okazji wlezę na dom starców z koszem arbuzów. To dopiero będzie zabawa.
Dlaczego intuicja podpowiada mi, że z tego koszmaru już się nie obudzę? Bo wcale jeszcze nie poszedłem spać a koszmar dopadł mnie na jawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#45
Senne Questy Miesiąca Maj




Noob Quest I - Idź spać.

Noob Quest II - Uzyskaj LD.

Podstawowy Quest I - Idź na imprezę i zmieniaj wodę w wino (lub jakieś mocniejsze trunki) ,sprawdź jak zareagują na to senne postacie.

Podstawowy Quest II - Zagraj w zbijaka ognistymi piłkami ew. w piłka parzy. :D

Zaawansowany Quest I - Utwórz rzeźbę z chmur na niebie.

Zaawansowany Quest II - Przywołaj jakieś odległe wspomnienie ,o którym już zapomniałeś. 

Bonusowy Quest ! - Zaśnij w śnie ,po czym ponownie zaśnij i jeszcze raz i kolejny ,jak najwięcej razy. Zobacz do czego doprowadzi cie ta praktyka.
Dlaczego intuicja podpowiada mi, że z tego koszmaru już się nie obudzę? Bo wcale jeszcze nie poszedłem spać a koszmar dopadł mnie na jawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#46
Senne Questy Miesiąca Czerwiec

Noob Quest I - Narysuj coś ciekawego ze swojego snu ,może to być rzecz ,postać lub miejsce a następnie pochwal się tym w swoim dzienniku internetowym.

Noob Quest II - Powróć do snu z poprzedniej nocy.

Podstawowy Quest I - Poproś senną postać o opowiedzenie ci kawału. 

Podstawowy Quest II - Spytaj się kogoś o swoje przeznaczenie.

Zaawansowany Quest I - Połaskocz smoka po ogonie.

Zaawansowany Quest I - Udaj się na koniec wielkiej tęczy. Zobacz co się tam znajduje i czy można na nią wejść. Przy okazji sprawdź czy smakuje jak Skittlesy.

Bonusowy Quest ! - Zjedź fasolę ,następnie używając swoich pierdów jak jetpacka spróbuj gdzieś dolecieć.
Dlaczego intuicja podpowiada mi, że z tego koszmaru już się nie obudzę? Bo wcale jeszcze nie poszedłem spać a koszmar dopadł mnie na jawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#47
Bonusowy quest to pożegnanie dla pościeli :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#48
Senne Questy gorących noc letnich

1. Zamknij oczy i wizualizuj wysoką wieżę, aż do momentu zaśnięcia.
2. Udaj się w głąb Ziemi i znajdź wielkie podziemne miasto Nesja.
3. Wleć na górę centralnej wieży. Tam znajdziesz magiczny kryształ. Podładuj się astralną energią kryształu.
4. Teraz masz różne super moce. Przywołaj telepatycznie wyższą istotę z czwartego wymiaru. Poproś ją, aby cię uświadamiała za każdym razem, kiedy zaśniesz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#49
Senne Questy Miesiąca Czerwiec


Podstawowy Quest l - Zorganizuj ucieczkę z więzienia.

Podstawowy Quest ll - Bądź czyimś zwierzątkiem domowym. Możesz być nieznośny.

Zaawansowany Quest l - Idąc lub jadąc drogą, zmień kierunek odcinka przed sobą. Podążaj w tym nowym kierunku i zobacz, dokąd to prowadzi.

Zaawansowany Quest ll - Rozedrzyj scenę przed sobą, jakby była z papieru.

Bonusowy Quest ! - Infiltruj tajne laboratorium genetyczne. Uwolnij z klatek mutanty i potwory. Uważaj, niektóre z nich mogą być niebezpieczne!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#50
Senne Questy Miesiąca Sierpień/Wrzesień



Podstawowy Quest l - Weź udział w ceremonii przyznawania nagród i ukradnij sobie trofeum.

Podstawowy Quest ll - Włam się do siedziby stacji telewizyjnej i spróbuj zakłócać nadawanie na żywo.

Zaawansowany Quest l - Stań na czele załogi piratów i przejmij statek.

Zaawansowany Quest ll - Spraw, żeby ludzie spadali z nieba jak deszcz. Spróbuj ich łapać.

Bonusowy Quest ! - Spraw, żeby twoje ciało pokrył rój twoich miniaturowych klonów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wyzwanie miesiąca iSen.pl? Yanke$ 13 12,166 19-04-2014, 21:37
Ostatni post: Travel

Skocz do:

UA-88656808-1