Nowe Forum - Uwagi i Błędy
#71
Tekst napisany bez formatowania tekstu: Daj mi banana
Tekst napisany czcionką wielkości numer 3: Daj mi banana
Tekst napisany czcionką wielkości numer 4: Daj mi banana

Jak widać normalnie pisany tekst ma wielkość 3,5. A biorąc pod uwagę, to "aktywne" formatowanie tekstu to ciężko wrócić do normalnej wielkości, więc może lepiej dodać coś takiego jak standardowa wielkość czcionki?

Jak zakładałem nowy temat i chciałem kliknąć "podgląd", a nie wpisałem nazwy tematu, to pojawiał się napis o tym informujący, ale jest prawie nie widoczny (biały na żółtym tle)
[ ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#72
(07-08-2016, 15:14 )Kys napisał(a): A biorąc pod uwagę, to "aktywne" formatowanie tekstu to ciężko wrócić do normalnej wielkości, więc może lepiej dodać coś takiego jak standardowa wielkość czcionki?
A nie prościej po prostu usunąć kod zmniejszający / powiększający? :P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#73
Tylko, że tego kodu nie widać, a przycisk "usuń formatowanie" odkryłem dopiero po napisaniu postu.
Gdy przekroczymy limit znaków pojawia się napis o tym informujący, on również jest niewidoczny.
[ ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#74
(08-08-2016, 09:54 )Kys napisał(a): Tylko, że tego kodu nie widać, a przycisk "usuń formatowanie" odkryłem dopiero po napisaniu postu.
To jest jeszcze jakaś opcja z kasowaniem formatowania?

Kod widać, tylko trzeba przełączyć na tryb z kodem. Pisałem o tym w temacie z nowościami, tak to jest jak się nie czyta instrukcji :v
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#75
W PW przycisk "odpowiedz wszystkim" jest niedorobiony.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#76
Znalazłem literówkę:


Załączone pliki Obrazki
   
Każdy ma takie sny z których nie chce się obudzić !

"Nie sen jest najgorszy, najgorsze jest przebudzenie..."
Julio Cortázar

LD 8

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#77
@PYTKA, forowicz jest według znawców języka pilskiego bardziej poprawną formą od forumowicz. Nie jest to błąd (ale fakt, foumowiczami brzmi lepiej). :|
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#78
(30-10-2016, 08:55 )Nalewa napisał(a): forowicz jest według znawców języka pilskiego bardziej poprawną formą od forumowicz.
Język tworzą ludzie i ludziom ma język służyć, nie na odwrót, dlatego IMO forumowicz zawsze wygra, skoro tylko tą formą się każdy posługuje :P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#79
Liczba powiadomień o tym, że ktoś mnie wspomniał osiągnęła 89 i dalej nie mogę w nią kliknąć, żeby się jej pozbyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#80
Wybierając emotikonkę pokazuje się , ręczne wpisanie
Kod:
;>
nie skutkuje pojawieniem się odpowiedniej emotki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Monotematyczność forum Se7en 10 7,420 23-05-2016, 20:01
Ostatni post: incestus

Skocz do:

UA-88656808-1