Skąd wiecie o świadomym śnie?
#1
Ja wiem z kreskówki sponge bob ziomek wszedł w świadomy sen i widziałem jak budowal coś latał i wszystko robił był też chyba pokazany paraliż wtedy w ten sam dzień miałem świadomy sen i tez budowalem dziwne wierzę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
To raczej brzmi jak zwykły sen o świadomym śnie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Chyba wtedy czułem że serio jestem świadomy i to robie potem pamiętam jak się obudziłem z paraliżem i jakaś maskotka rzucala we mnie dziwnymi rzeczami
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
świadomości się nie czuje, można ją tylko ocenić pod kątem logiczności myślenia porównując do świadomości za dnia. Jaką można mieć świadomą motywację, żeby budować dziwne wieże z bajki widzianej poprzedniego dnia? :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
Czytałam kiedyś książkę na ten temat. Nie podam autora ani tytułu gdyż to było dawno i czytane dość pobieżnie u innej osoby.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#6
Ja gdzieś w internecie wyczytałem o LD. Potem w szkole podsłuchałem rozmowę dwóch dziewczyn o paraliżu. No a potem już sam się wciągnąłem w tą tematykę
Każdy ma takie sny z których nie chce się obudzić !

"Nie sen jest najgorszy, najgorsze jest przebudzenie..."
Julio Cortázar

LD 8

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#7
Ja szukałam w Internecie informacji o zespole Aspergera. Jakiś chłopiec z tą przypadłością interesował się OOBE i LD. Zaciekawiły mnie te skróty. Postanowiłam doczytać, co to takiego.
STOP promocji ideologii neuroróżnorodności
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#8
(03-08-2017, 20:19 )Isabela napisał(a): Ja szukałam w Internecie informacji o zespole Aspergera. Jakiś chłopiec z tą przypadłością interesował się OOBE i LD. Zaciekawiły mnie te skróty. Postanowiłam doczytać, co to takiego.

to chorzy psychicznie interesują się LD?z tego co wiem to nie dla nich
a ja to z neta tylko nie pamiętam dokładnie skąd
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#9
Cóż wstałem rano z 10 lat temu i patrzyłem się w ścianę (bo była niedziela) - to sobie mogłem poleżeć.Nagle na ścianie się obraz wyświetlił jakiś sen na jawie. Opisałem wszystko na pewnym forum i dostałem odpowiedź że to hipnagogi.Teraz praktykuje dopiero bo znalazłem książkę w bibliotece a sięgnąłem po nią bo miewałem swiadome sny od czasu do czasu bez żadnych technik i mnie to zwyczajnie zainteresowało.
Uwielbiam śnić o kosmosie i wszystkim co z nim związane. Kocham być świadomym podczas snu i wierze że zostanę w tym dobry.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#10
A ja miałam taki okres w życiu, że po prostu wiedziałam, że świadomie śnie... mogłam zmieniać moje sny w trakcie i byłam tego świadoma...

Potrafiłam odwiedzić inną osobę...

Nie stosowałam żadnych metod. Jedyne co robiłam, to powtarzałam sobie przed snem, że chce wszystko zapamiętać i być świadoma. Nawet to nie zawsze robiłam.

W pewnym momencie zaczęłam bardziej interesować się tematem. Poznałam przez internet człowieka, który... mnie później odwiedził we śnie.... powiedział przed w jaki sposób to zrobi i kiedy... i tak zrobił... i sobie z nim we śnie rozmawiałam... a później się wystraszyłam tego wszystkiego :)

I właściwie do dzisiaj staram się nie śnić świadomie (i co ja robię na tym forum??), ale takie sny mi się zdarzają...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1