sen1
#41
Ostatnio coś mało czasu na eksperymenty poza tym co nie zacznę odpoczywać to ściąga mi myśli to jakichś strachów. Może adrenaliny mi brak. Horrory zacznę oglądać albo pojeżdżę bez zapiętych pasów.?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#42
W sensie uważasz, że niedobór strachu na jawie tak się objawia ? :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#43
Może niedobór emocji, w sumie moje osobowości jeszcze nie podjęły jednogłośnej decyzji w tej sprawie, większości wcale to nie obchodzi.
A są jakieś mądre i łatwe do usunięcia przyczyny? To sobie taką wybiorę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#44
Jeżeli podczas snu albo zasypiania czujesz lęk, to znaczy, że czegoś się jednak na jawie boisz :) 
Niedobór emocji objawiał by się snami bogatymi w treść, która powinna wywoływać emocje ( sny akcji albo horrory ), ale jednak ich nie wywołuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#45
Boję się wielu rzeczy, tych co wszyscy - śmierci, choroby, samotności itd. Fizycznych zagrożeń brak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#46
Pewnie, że każdy się czegoś boi. Ale jak ktoś ma często koszmary, to tak samo często za dnia aktywnie obawia się czegoś mniej lub bardziej konkretnego. Treść koszmarów pozwala to czasem zidentyfikować. Zauważyłem np, że koszmary, w których uciekamy, odpowiadają uczuciu niepokoju przed zaniechaniem. Czyli to sny, które wprowadzają pośpiech do danego źródła stresu :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#47
Tak, poczucie zagrożenia ma tu instotną rolę. Moje strachy nasilają się jednak po tym jak w snach już coś mnie nastraszy i w związku ze stanem fizycznym. 
Najbardziej boje się strasznych twarzy więc to chyba lęk społeczny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#48
W lęku społecznym człowiek boi się upokorzenia, pogardy, negatywnej oceny, własnego wstydu. Takiej osobie mogły by śnić się twarze, które śmieją się z niej lub wyrażają zbulwersowanie. Co twoje wyrażają ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#49
Maja czyste zUo w oczach, często zdeformowane, okropne twarze. To jest takie BUU jak w horrorach aż się budzę. Czasem mają okropne uśmiechy ale bardziej psychopatyczne niż kpiące. 
Kurcze ostatnio mi się śnilo, że jakiś gość mnie prześladował i teraz boję się umówić na randez vous. Czy to jest aby napewno normalne? Nie, że wierzę w sny ale ten niepokój został zasiany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#50
Takie sny wyrażają czysty lęk przed ludźmi, to groteska podejrzliwości i nieufności, przeczucie ludzkiej nienawiści. To rzadki rodzaj lęku i niestety dość niepokojący, bo często poprzedza poważne choroby psychiczne. Być może same sny są wynikiem obecności tego subtelnego nastawienia prześladowczego, a nie na odwrót. Jak ostatnio zauważasz u siebie więcej dziwnych zjawisk czy objawów, to napisz proszę na Priv.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1