Mój pierwszy w życiu świadomy sen!
#1
Pojawiłem się obok stacji paliw u siebie w mieście i nagle z nieba leciały do mnie jakieś strzały i jedną dostałem i mi się wbiła. Po chwili nie wiem co się stało ale sen się chyba powtórzył i pojawiłem się w tym samym miejscu i strzały znowu z nieba do mnie leciały i nagle powiedziałem sobie że zaczynam rozumieć na czym to polega i robiłem uniki przed strzałami, potem zacząłem biec w stronę ulicy i powiedziałem sobie "przecież to sen!" i nagle mówię biegnąc chce latać ale się nie udało więc wyskoczyłem w powietrze jak jakiś Son Goku z myślą że będę latać i naglę mogłem latać lecz po chwili zauważyłem kogoś i się zatrzymałem i spojrzałem na niego i dziwnie wyglądał, więc chciałem z nim walczyć i użyć techniki Kamehameha lecz się nie udało i potem w myślach słyszałem budzik ale się nim nie przejmowałem i zamknąłem oczy żeby sobie wyobrazić Frieze z Dragon Balla bo chciałem z nim walczyć (bo to był mój cel żeby w świadomym śnie latać i walczyć jak w DB) a więc po tym jak zamknąłem oczy to nagle nie mogłem ich otworzyć i trochę spanikowałem i nagle odpłynąłem i wstałem :(

Był to mój pierwszy świadomy sen w życiu! Aż ciężko uwierzyć, ponieważ już jakieś półtora miesiąca używałem technik WBTB i przed zaśnięciem mówiłem sobie że chce mieć świadomy sen i tak sobie powtarzałem lecz się nie udawało. A dzisiaj poszedłem spać i sobie ze 3 razy powiedziałem "chce mieć tej nocy świadomy sen" i po chwili w sumie zasnąłem i miałem ten sen o który pragnąłem tyle czasu!
Jestem taki z siebie zadowolony że szok. Ale powiem wam że dziwnie się czułem w śnie wiedząc że w nim jestem normalnie jak bym miał fazę jakąś.
I trochę mnie to dziwi że w taki sposób udało mi się osiągnąć świadomy sen, no ale cóż było superowo i teraz będę próbował dalej, różnych technik WBTB i przed snem sobie wmawiać że będę świadomie śnił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Hehe dobra robota, ja mam zasadę w LD, żeby nigdy nie zamykać oczu ani nie przechodzić przez ściany, bo właśnie coś takiego się dzieje :).
Chyba nie ma podobnego tematu na forum, w którym można by było sięgać nostalgią do pierwszego snu świadomego, tak więc wszystkim proponuje wykorzystać ten wątek ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Gratulacje! :) Wiem jakie to jest super uczucie, kiedy się uświadomisz, bo tydzień temu miałem LD. Mam dla ciebie tylko jedną radę. Nie mów sobie, że chcesz mieć świadomy sen, tylko że na 100% będziesz go miał. A co do tego dziwnego uczucia też mialem coś podobnego, i przez to, że przypomniałem go sobie dopiero po 2 godzinach po obudzeniu się, mialem też uczucie że wszystko było takie zamglone. A poza tym to nie jest w ogóle dziwne że udało ci się uzyskać LD tym sposobem, bo to przecież właśnie autosugestia jest jedną z podstaw oneironauty <wink> Ja w moim pierwszym świadomym śnie też się tak po prostu uświadomiłem. Jeszcze raz gratuluje :D

Sny są dzisiejszymi odpowiedziami na jutrzejsze pytania. ~ Edgar Cayce
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Ja jestem sennym Don Juanem - ręce mnie uświadamiają i mój pierwszy świadomy sen wyglądał tak, jakbym wstała z łóżka wyciągając ręce. Były inne, błyszczące i jakoś powyginane, 7 palców u jednej ręki, u drugiej 4 XD No i znalazłam się w zamczysku i był tam taki gostek, który mnie oprowadzał po tym zamku, a ja sobie wirowałam i pocierałam ręce, bo nie chciałam żeby mnie wywaliło. Na końcu ten mój paź zaprowadził mnie na cmentarz, ok.

Gratuluję pierwszego LD! Super! Też chciałabym tak się uświadamiać :)
''Zanotuj: nigdy nie powinienem w siebie wątpić.'' ~Dr House
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
Słyszałem o takiej technice żeby patrzeć też na wszystko jak we śnie. Może WBTB mi nie wychodziło bo na mnie nie działa (bo ponoć na nie których nie każda technika działa)? Bo w końcu świadomość we śnie od tak miałem więc może ta technika na mnie będzie najlepiej działała, muszę popróbować ;D

PS: Dzięki wam za Gratulacje :D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#6
Spontaniczne uświadamianie się we śnie wynika z wielu rzeczy, wszystkie jednak są efektem ogólnie zainteresowania snami. Samo WBTB z nieudanym WILDem ogromnie zwiększa szansę na takie spontaniczne uświadomienie, więc i tak pewnie sporo sukcesu zawdzięczasz tej technice.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#7
WILD w tej technice polega na tym że przed snem właśnie trzeba sobie mówić np w myślach "teraz idę spać i będę śnił świadomie" czy coś w tym stylu? Bo jeszcze nie znam ogólnie wszystkich technik.
A czyli mam rozumieć że ci co lubią bardzo świadome sny i się nimi interesują to świadomy sen mogą mieć dzięki temu tak po prostu, każdy który się tym interesuję czyli tak jak by to taka technika też która sama przychodzi?
Chodzi mi o to dokładniej że, ci co nie wiedzą co to świadomy sen to może im ciężej przyjść, a ci co interesują się świadomymi snami to łatwiej bo mogą iść spać bez żadnej techniki ale może im się jednak udać?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#8
Nie, WILD polega na bezpośrednim wejściu do snu bez utraty świadomości.
Jeśli jesteś podatny na sugestie to od samego czytania o LD możesz mieć świadomy sen.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#9
O kurcze, brzmi dziwnie i pewnie bardzo trudna technika.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#10
Gratulacje. Ja do uzyskania świadomego snu korzystałem dotąd praktycznie wyłącznie z autosugestii, pomijając kilka LD uzyskane za pomocą techniki "Reverse blinking". Fakt, że zazwyczaj wolno zasypiam sprawił, że nie korzystam z WBTB.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pierwszy straszny paraliż Nocny Harry 4 1,068 31-07-2021, 10:36
Ostatni post: Nocny Harry
  Drugi LD w życiu! Anonim :) 1 1,004 16-12-2020, 23:12
Ostatni post: incestus
  Pierwszy pozytywny TR fapcio 0 744 24-11-2020, 19:21
Ostatni post: fapcio
  Drugie LD w zyciu Tom00 1 1,311 12-05-2019, 12:32
Ostatni post: Rebeliusz
  Pierwszy ld Noobyyy 1 1,623 03-11-2018, 21:30
Ostatni post: PYTKA

Skocz do:

UA-88656808-1