Cosmic & Fallen Sound Lab
#1
Wątek ten jest poświęcony obecnym i przyszłym eksperymentom muzycznym prowadzonym przeze mnie i Fallen Leafa.

Wkrótce pojawią się pierwsze wyniki.
cosmic.checkReality();
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Moje pierwsze dzieło 

Muzyczna interpretacja historii robota, który właśnie przyszedł na świat (pierwsza połowa to poród :) W drugiej połowie można usłyszeć bicie jego serca i pierwsze słowo), ale został brutalnie zastrzelony. Enjoy.
let's worship cats
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Ale super! Czekam na kolejne kawałki :D

Sny są dzisiejszymi odpowiedziami na jutrzejsze pytania. ~ Edgar Cayce
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Normalnie gwiazdy nam na forum wyrastają :D
Każdy ma takie sny z których nie chce się obudzić !

"Nie sen jest najgorszy, najgorsze jest przebudzenie..."
Julio Cortázar

LD 8

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
Fallen Leaf napisał(a):Moje pierwsze dzieło https://soundcloud.com/fallenleaf-888882...hild-robot
Nie polecam słuchać tego na maksymalnych ustawieniach głośności. Przez ten Felkowy strzał na końcu omal mi bębenki nie pękły. ;_;
Nuta w sama sobie jest niezła, dźwięki zastosowane przez autora w pełni pozwalają się cieszyć pięknem utworu.

Jedyne do czego mogę się przyczepić, że nie ma tutaj seksi glosu Fallena.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#6
Luz, dałem Fallenowi tipa odnośnie głośności, trochę to uśrednił i końcowy zwrot akcji nie jest już taki straszny. :P
cosmic.checkReality();
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#7
Dokładnie. W tym co wrzuciłem głośność jest zredukowana i ogólnie jest kilka mniejszych poprawek :P
let's worship cats
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#8
W ostatnim czasie Traveler zabrał się za FL Studio i wykręcił parę ładnych brzmień, więc postanowiłem skorzystać z jego materiału, przerabiając go wedle mojego uznania. Pierwotny utwór o nazwie "Lack of physics tasks" był odprężającym, głębokim tron-like kawałkiem, obrazującym nasz stan umysłu, gdy nie ciąży na nas masa teoretycznych zadań z fizyki. Lack Of Maths//イタミ to przeciwieństwo, chwilowa stagnacja, która przeradza się w niepokój, czujemy się niepewni bez możliwości rozwijania naszych matematycznych umiejętności.

cosmic.checkReality();
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#9
Sny - fascynujący świat marzeń, pragnień i lęków, zwykle zapominany i odstawiany na bok przez zabieganych ludzi. Są jednak osoby, zwane oneironautami, dla których marzenia senne stanowią równie istotną część życia co jawa. Niestety, niezdrowe podejście do wewnętrznego świata reprezentowane przez nieroztropnych sennych podróżników może prowadzić do eskapizmu i powolnym zatracaniu się w tej rzeczywistości.

Okładka by Traveler.



cosmic.checkReality();
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#10
A ja też się pochwalę xDD dzisiaj pierwszy raz w zyciu odpaliłem FL studio i początek myślę dobrze wyszedł :D niedociągnięcia są, ale no jak na pierwszy raz? :D

http://www61.zippyshare.com/v/aBBx3i5z/file.html



// tam na koncu ogarnialem sb piano xD


Może mi ktoś pomóc coś pozmieniać i w sumie dobra nuta wyjdzie ;d
life is about more than just surviving.




Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1