Grupowe WBTB
#21
Nie wiem jak wam ale mi się nie udało. Próbowałem WILD'a ale po godzinie leżenia dałem spokój. Chyba za mocno sie wybudziłem
Każdy ma takie sny z których nie chce się obudzić !

"Nie sen jest najgorszy, najgorsze jest przebudzenie..."
Julio Cortázar

LD 8

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#22
Lipę odwaliłem. :P

Cytat:Taka mała rada, dla mnie i MASS WBTB'owiczów: muszę koniecznie ustabilizować godziny chodzenia spać, w innym razie wstawanie będzie katorgą. Co za tym idzie - proponuję ustalić stałą godzinę dla naszego WBTB, najlepiej 4:30. Został jeszcze jeden dzień wolnego, który możemy dobrze wykorzystać.
cosmic.checkReality();
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#23
CosmicKid a o której wstajesz codziennie?
''Zanotuj: nigdy nie powinienem w siebie wątpić.'' ~Dr House
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#24
To zależy, przez większość ferii budziłem się około 13, czasami o 12. Dzisiaj musiałem wstać trochę wcześniej, przed 9. No a wkrótce, z racji końca ferii, najpewniej będę wstawał o 7.
cosmic.checkReality();
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#25
Ok. Dzisiaj robię masę TR połączonych z derealizacją i dobrym nastawieniem. Nad ranem będzie sucho w ustach, lekki ból głowy i zmęczenie, czyli idealne spłycenie snu jak i kotwica.
Musi wypalić :)
[H]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#26
Powodzenia Fx. Co do następnego tygodnia. Raczej nie będziemy wstanie zorganizować MASS WBTB do następnego weekendu. W sumie dzisiaj jest ostatnia szansa na wspólne wbtb. Ustalimy jeszcze kilka rzeczy, ale pragnę zauważyć tą samą rzecz, co Cosmic. Musimy wyregulować sen najlepiej, jeśli ustalimy tą samą godzinę kładzenia się do snu w tygodniu, a następnie z całym impetem zaatakujemy fazę REM w weekend przy pomocy naszej masowej broni( MASS WBTB).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#27
Też będe. Spróbuje WILD'em. Powodzenia wszystkim :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#28
Lajkonik napisał(a):Ustalimy jeszcze kilka rzeczy, ale pragnę zauważyć tą samą rzecz, co Cosmic. Musimy wyregulować sen najlepiej, jeśli ustalimy tą samą godzinę kładzenia się do snu w tygodniu, a następnie z całym impetem zaatakujemy fazę REM w weekend przy pomocy naszej masowej broni( MASS WBTB).

O, dokładnie :) Jestem całkowicie "za"
''Zanotuj: nigdy nie powinienem w siebie wątpić.'' ~Dr House
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#29
Mi pasuje godzina 4:30 w weekendy. W tygodniu wstaję o 5 do pracy więc MASS WBTB nie ma sensu jak dla mnie. Inni pewnie mają szkołę itd. więc pozostają tylko weekendy
Każdy ma takie sny z których nie chce się obudzić !

"Nie sen jest najgorszy, najgorsze jest przebudzenie..."
Julio Cortázar

LD 8

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#30
Wstałam o 4:30 i strasznie się zdenerwowałam, bo okazało się że nie działa im internet. Cudem udało mi się wejść na chwilę na forum. Próbowałam WILDa, ale chyba byłam tak zdenerwowana tym internetem czy czymś... że nic nie wyszło. Nie miałam LD, ale za to zapamiętałam dobrze około 3 sny, z czego jeden bardzo dla mnie ważny ;) WBTB będę próbować pewnie z 3 razy w tygodniu (tak jak pozwoli mi praca), a rezultaty, jeśli coś wyjdzie, będę opisywać w Notatniku ;) W miarę możliwości oczywiście dołączę się do MASS WBTB.
"Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sny grupowe Dream Walker 4 5,784 24-08-2014, 20:34
Ostatni post: incestus

Skocz do:

UA-88656808-1