Dlaczego zaczęliście praktykować LD?
#11
Mój znajomy właśnie wpisał sobie onejronautykę obok gier konsolowych w CV do multikina, nie raczyli mu oddzwonić :P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#12
@Up, Mój znajomy także wpisywał sobie w CV oneironautykę. Później przestał bo podejrzewał, że to może przez to mu nie odpowiadają :)
let's worship cats
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#13
incestus napisał(a):Mój znajomy właśnie wpisał sobie onejronautykę obok gier konsolowych w CV do multikina, nie raczyli mu oddzwonić :P

prawdopodobnie dlatego, że pewnie lwia część kadrowych nie ogarnia znaczenia tego słowa. a jak polak czegoś nie rozumie to się tego boi ... simple.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#14
tomekfbaran napisał(a):
incestus napisał(a):Mój znajomy właśnie wpisał sobie onejronautykę obok gier konsolowych w CV do multikina, nie raczyli mu oddzwonić :P

prawdopodobnie dlatego, że pewnie lwia część kadrowych nie ogarnia znaczenia tego słowa. a jak polak czegoś nie rozumie to się tego boi ... simple.

Skąd boty takie rzeczy wiedzą? .-.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#15
Dobre pytanie. Ponieważ uważam, że to część układanki, szukanie klucza do poznania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#16
Hmm może dla zabawy i dreszczyku emocji
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#17
Trochę ucieczka od realnego życia ale w minimalnym stopniu. Zazwyczaj stawiam czoło wyzwaniom aniżeli uciekam przed nimi. Przede wszystkim zaś chciałam poprawić komfort snu gdyż jest bardzo nieustabilizowany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#18
W moim przypadku praktyka świadomego śnienia była tylko kolejnym etapem w przygodzie ze snami, które w istocie zaprzątały moją głowę od dzieciństwa. Dowiedziałem się o tym z pewnego kursu na youtubie, potraktowałem to trochę jako możliwość spełnienia moich dziecinnych starań o śnienie o tym, o czym bym chciał.
cosmic.checkReality();
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#19
głównie ciekawość ale nie że ucieczka od reala  :) real i astral się uzupełniają ;)
kontrola?też ale jak napisałem wcześniej ciekawość ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#20
Jeszcze nie miałam LD dobrej jakości, ale traktuję to wszystko jako ucieczkę od rzeczywistości i spełnianie marzeń, które są nierealne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1