Notatnik Maksia :D
#1
Dzisiaj śniła mi się wycieczka ;D
Szkoła organizowała wyjazd do USA ;DD,na pierwszym przystanku ( jechaliśmy autobusem) zatrzymaliśmy się w jakiejś chatce to było gdzieś w połowie drogi . W chatce tej źle się zachowywałem i Pan od WF który również jechał powiedział że za kare będę miał1 z WF na półrocze . Poszedłem do jakiegoś pokoju który przypominał mi mój pokój z domu i zacząłem ryczeć :( , chyba przez tą jedynkę .
Dziwne było bo pan który wystawił mi jedynkę nie uczy mnie WF :shock: , powinienem wtedy skapnąć się że coś nie gra i odzyskać świadomość no ale cóż :x , gdy już dotarliśmy , kolega który był już w USA rok temu , pokazywał mi różne miejsca i mówił że tam był itd.
Nagle nie wiem z kąd czy to już był inny sen ale zdaje mi się że ten sam , znalazłem się za kierownicą samochodu a na miejscu pasażera siedziałą moja mama :| , siedziałą bardzo spokojnie jakbym miał prawo jazdy i umiał kierować , jakoś udało mi się ujechać i omijać auta :D ,
Potem przyjechał ojciec i coś tam powiedział . I to był koniec snu ;d .
Rano gdy przypomniałem sobie cały sen byłem zły :x , bo wydaje mi się że mogłem w tym śnie łatwo odzyskać świadomość .
No ale cóż może kolejnym razem się uda :D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Jasne, że się uda- kiedyś na pewno :twisted:

A tak ogólnie to ja miewam mnóstwo takich snów, w których coś nie gra i mogłabym łatwo odzyskać świadomość, a jednak nie odzyskuję.. :roll:
Potencjalnie każdy sen ma w sobie coś takiego, jakiś dziwny fakt itd, który np zupełnie nie zgadza sie z rzeczywistością.. (a przynajmniej większość snów), a mimo to nasza podświadomość pilnuje, żebyśmy się nie zorientowali ;)
"Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
wampia napisał(a):Jasne, że się uda- kiedyś na pewno :twisted:

A tak ogólnie to ja miewam mnóstwo takich snów, w których coś nie gra i mogłabym łatwo odzyskać świadomość, a jednak nie odzyskuję.. :roll:
Potencjalnie każdy sen ma w sobie coś takiego, jakiś dziwny fakt itd, który np zupełnie nie zgadza sie z rzeczywistością.. (a przynajmniej większość snów), a mimo to nasza podświadomość pilnuje, żebyśmy się nie zorientowali ;)

Też mam nadzieje że się uda :DD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
wampia napisał(a):Potencjalnie każdy sen ma w sobie coś takiego, jakiś dziwny fakt itd, który np zupełnie nie zgadza sie z rzeczywistością.. (a przynajmniej większość snów), a mimo to nasza podświadomość pilnuje, żebyśmy się nie zorientowali ;)

Dokładnie.. u mnie to są wszystkie, ale to wszystkie sny... Zawsze jest coś nie tak. Ale jakoś nie mogę się skapnąć... I rano zawsze mam ten sam txt w głowie "Ale ze mnie debil"..
nothing is everything
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1