Nie mogę uzyskać stanu paraliżu sennego
#1
Próbowałem i próbuje WILDA, ale niestety po wykonaniu wbtb lub przed zwykłym snem, kładę się i leżę nie ruchomo, pierwsze co czuje to jak mi ręce ciargnął (nie wiem czy dobrze napisałem słowo). I po rękach to wszystko. Leżę tak i leżę czasem otworzę buzie żeby złapać powietrze jak mi katar nos zatka, lub żeby przełknąć ślinę lekko poruszam językiem. Nie wiem co zrobić aby uzyskać ten paraliż i skończyć na świadomym bądź zwykłym śnie. Proszę o porady i jakąś pomoc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Niestety , z tego co na tym forum można się dowiedzieć to każdy ma swój sposób na Wilda, jest to najbardziej indywidaulna metoda. Ręce ci drętwieją to częsty objaw, ale nie prognozujący nadejście paraliżu. U mnie to wygląda w taki sposób że po kilku minutach leżenia w bezruchu pojawiają się samoistnie obrazy wspomnień z minionego dnia lub inne myśli , któe powoli wytracają u mnie świadomość. Jęśli w pore się ocknę to przerywam te myśli i dalej czuwam. po kilku razach takiego przerywania tych myśli jeśli nie usnę slyszę jakieś syczenie w uszach , lub nieprzyjemne wibrowanie w uszach jakby ktoś jakaś wiertarka wiercił nad głową , może to być połączone z dodatkowym odczuciem bujania w łóżku jakby na huśtawce po tych ekscesach dopiero można lub niekoniecznie poczuć paraliż , nie wiem jak to u innych wygląda ale u mnie nie zawsze paraliż daje się odczuć. Poza tym jeśli nie uda mi się przejśc wszystkich etapów świadomie , czasami udaję mi się odzyskać świadomość już w przy samym uczuciu paraliżu a od niego do ld juz o krok. Ale tak jak mówie. Każdy ma sposób na samego siebie. Musisz próbować aż się uda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
A po jakim czasie wykonałeś wbtb? Może powinieneś obudzić się przed wcześniejszą fazą REM? Może rozbudzenie trwało za długo? Nie możesz się też rozbudzić za bardzo, bo wtedy zaburzysz fazy snu. Podaj proszę więcej szczegółów, od czego zacząłeś, czy obudziłeś się wyspany czy nie? itp.itd. To by znacznie ułatwiło sprawę.
We are such stuff as dreams are ma­de on. - William Shakespeare
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Więc tak, budzę się po 3-4 godzinach różnie, aby się rozbudzić wystarczy mi zejść na dół do kuchni i się napić lub wyjść do łazienki i "odcedzić siusioka". Po czym kładę się spać i staram się uzyskać paraliż (czasem staram się przed snem ale wtedy ciargnął mi tylko ręce) Obudziłem się nie wyspany (jak zawsze) bo wstaję o 6:30 do szkoły :(
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
Staraj się nie myśleć o nadchodzącym paraliżu, rozluźnij się i jakbyś szedł normalnie spać. Po prostu czuwaj nad tym co ma się stać ale o tym nie myśl. Spróbuj też porządną afirmację typu "gdy uzyskam stan paraliżu odzyskam świadomość" (oczywiście nie podczas próby WILDa tylko zwykłego snu). U mnie zadziałało za 1 razem ale najwyraźniej miałem farta :p. Mimo wszystko jest to skuteczne. Więcej ci nie pomogę, powodzenia :P.
Drogi wszechświecie, ześlij nam potężne LDki i niezwykłą pamięć snów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#6
Czyli zasypiasz za szybko, możesz spróbować obudzić się później lub położyć się w mniej wygodnej dla ciebie pozycji, to nie pozwoli ci tak szybko zasnąć. Spróbuj.
We are such stuff as dreams are ma­de on. - William Shakespeare
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#7
To mam prośbę, wiem że sam muszę się nauczyć wszystkiego i wgl ale proszę o rady.
Staram się wykonywać technikę wild ponieważ inne na mnie nie działały. Jak robić WILD to połączyć z WBTB? Czy można w nocy bez? Nie wiem co się dzieje ale z tym paraliżem naprawdę mi nie wychodzi :( Jedyne dzięki czemu miałem LD to TR w śnie. Proszę o pomoc. Zazwyczaj jak z WBTB to po 3 godzinach spania wstaje. Mimo długiego leżakowania czuje jedynie jak mi ręce ciargnął i takie dziwne uczucie jak by ktoś mi palce wyginał. Proszę o jakieś rady ponieważ czytam i próbuje już od roku ale nie widzę żadnych postępów co do świadomych snów. Dodam jeszcze że przed spaniem zapuszczam sobie dosa Lucid Dream.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#8
Spróbuj tego w czasie próby wilda: https://www.youtube.com/watch?v=Z6-4h4Wo2Bw
I tak, z WBTB działa najlepiej. Bez WBTB bardzo ciężko wykonać WILD'a.
We are such stuff as dreams are ma­de on. - William Shakespeare
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#9
(14-11-2014, 20:10 )Podroznik napisał(a): Spróbuj tego w czasie próby wilda: https://www.youtube.com/watch?v=Z6-4h4Wo2Bw
I tak, z WBTB działa najlepiej. Bez WBTB bardzo ciężko wykonać WILD'a.

To włączyć podczas leżenia? Czy przed? Zasnąć z słuchawkami? Leżec nie ruchomo czekając na paraliż czy robić to co on mówi?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#10
Postaraj się leżąc zrelaksować używając sposobu jak z tego filmiku. Najlepiej jakbyś robił to będąc już w łóżku. Po odsłuchaniu możesz odłożyć słuchawki, ale nie ruszaj się zbyt gwałtownie i potem próbuj wild'a. Najlepiej jakbyś robił to po WBTB.
We are such stuff as dreams are ma­de on. - William Shakespeare
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Robię TR i nie mogę się uświadomić Niecierpliwy18 10 8,833 30-08-2022, 19:36
Ostatni post: Isabela
  Czy to był stan paraliżu sennego ? oliwierpl1 2 643 27-07-2021, 14:42
Ostatni post: incestus
  Próbuje uzyskać LD już długi czas i nic KacperkoweSny 6 1,152 17-01-2021, 23:39
Ostatni post: KacperkoweSny
  Nie mogę uzyskać LD Zniechęcony 107 25,137 17-01-2021, 00:48
Ostatni post: Zniechęcony
  Wizualizacje wzrokowe podczas paraliżu sennego pomimo zamkniętych oczu? Mariusz 12345 2 992 26-08-2019, 18:55
Ostatni post: incestus

Skocz do:

UA-88656808-1