Zaplecze [temat bez ograniczeń]
#21
Źródło poproszę :) . Czy to tylko subiektywne spojrzenie?

Noni, daj gg :) .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#22
Usa oficjalnie sponsoruje armie Egiptu w kwotach miliardów dolarów by ciągle jej zaawansowanie nie odbiegało od światowych norm. Izrael nie oficjalnie pełni tam władze takie powiązania były odszyfrowywane w jakiś tam artykułach w gazetach ostatnio. Specjalnie to Mnie nie obchodzi co tam się dzieje bo władza Egiptu blokują informacje na temat piramid i odkrycia komnat pod Sfinksem. Wciskając masie ludzi że piramidy budowali niewolnicy :):):):):) gg:1097963
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#23
Rewolucja w Egipcie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#24
Jakie to ma znaczenie ;) ?

"Z historii narodów możemy się nauczyć, że narody niczego nie nauczyły się z historii." - Victor Hugo~

Więc zamiast robić aferę "lol egipt" i dawać pieniążki mediom, lepiej wziąć się za siebie i zastanowić się, zanim zagłosuje się na Bandę Czworga :lol: .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#25
:lol: taaa...no ale Hris ma rację, Polacy palą się do każdej walki. Więc czemu by nie tutaj? Tym bardziej że mamy taki popieprzony rząd, że i nawet bez pomocy zwykłych obywateli się pogrążymy. To moim zdaniem jest nieuniknione, a tak poza tym to co można powiedzieć o pier**lniętych ludziach, którzy sami wszystko niszczą myśląc, że tym samym więcej naprawią?
Wolałabym żyć, niż po prostu ''być''.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#26
Mam znajomego, który jest wysoce ambitnym perfekcjonistą uczęszczającym do szkoły oficerskiej. Sęk w tym, że on dla wojska porzuca całe swoje człowieczeństwo.

Jak sam mówi: "Rozkazy na pierwszym miejscu". Na pytanie, czy gdyby otrzymał rozkaz zabicia swojej całej rodziny, zrobiłby to, zwyczajnie odpowiedział, że tak :ugeek:

Dla niego prawdziwy żołnierz to ktoś kto pójdzie w ogień za swoim przełożonym, ktoś kto nie wyznaje żadnych uczuć (które oczywiście są słabością) i nie kieruje się sercem ani nawet zdrowym rozsądkiem. Uuu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#27
My jako ludzie nie możemy dopuścić do kolejnego konfliktu w tych nadchodzących czasach światła i miłości. Każdy z Nas jest wstanie zatrzymać więcej zła niż wam się wydaje.
Wiadomość z nocy:
Ja zostałem zabrany nie fizycznie by oglądać wojnę oraz brać w Niej udział, a także pokazano Mi obozy i laboratoria w których podczas 2 wojny światowej oraz większości konfliktów porywa się wrogów i eksperymentuje wprowadzając w życie ciemne projekty choćby kontroli umysłu. Hitler i jego załoga osiągnęła w tej dziedzinie wiele a ich badania przejęło USA które dzisiaj są bardzo rozwiniętej formie niż podczas 2 wojny światowej. Hitler i naziści zostali pokonani ale nie zabici ich nie było w Niemczech podczas inwazji. Oni już byli w swoich bazach w Argentynie gdzie mieli ogromne posiadłości oraz w bazach na Arktyce. Większość naukowców którzy opuścili nazistów zaczęła pracować dla USA. To nie jest żadne SF ale to temat na inny dzień.

Poza tym Nazistów sponsorowało od samego początku tajny rząd USA już od momentu pchania do władzy Hitlera. Książki do historii można wyrzucić to chyba oczywiste że są wersje dla masy ludzi i prawdziwa historia której się nie mówi ponieważ ludzie obalili by chore rządy tych zdesperowanych grup ludzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#28
SlaviaConsesiao napisał(a):Dla niego prawdziwy żołnierz to ktoś kto pójdzie w ogień za swoim przełożonym, ktoś kto nie wyznaje żadnych uczuć (które oczywiście są słabością) i nie kieruje się sercem ani nawet zdrowym rozsądkiem. Uuu.

Ostatnio oglądałam film - 9 kompania (9 Rota). Mówi o wojnie w Afganistanie. Rosyjski film, świetny. I tam właśnie przywódcy tak uczą swoich "uczniów". Masakra jakaś..
A propos naszego rządu. Ja się wolę nie wypowiadać.... ;/
nothing is everything
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#29
Nie wierzę, że to powiem (:P) ale masz dużo racji Noni (jeśli chodzi o nazistów oczywiście :P). Tylko nie wiem, dlaczego piszesz "naziści" z dużej litery....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#30
Z szacunku do nazistów.

Jeśli nie darzysz ich szacunkiem, gratulacje, jesteś nazistą :) .

Uwielbiam, gdy ktoś narzeka na nasz rząd, nie pisząc dlaczego =) .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1