Zaplecze [temat bez ograniczeń]
@Slavia fajne so
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
(30-10-2016, 20:04 )Neurocosmic napisał(a): Poprzednio dałem miesiąc temu, chyba, że jak we śnie, kilka dni=miesiąc :D
No to miesiąc, zerkam tu raz na tydzień więc dla mnie to jak kilka dni :P

(30-10-2016, 20:04 )Neurocosmic napisał(a): W końcu to senne zaplecze, może być i tekst i grafika :)
Nie chodzi o to że są niezgodne z tematem albo coś w tym guście. Po prostu jestem ciekaw co w tym ciekawego / niezwykłego / godnego uwagi :P Gdyby jeszcze technika wykonania, styl itd. były super to jeszcze rozumiem, a tak to jakieś randomowe obrazki jak miliony innych z zasobów deviantart czy serwisów z tapetami
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
>No to miesiąc, zerkam tu raz na tydzień więc dla mnie to jak kilka dni

na skutek podróży za pośrednictwem polskich środków komunikacji osiągającymi prędkości okołoświetlne zgodnie ze wszystkimi postulatami i równaniami szczególnej teorii względności nasz szanowny administrator doświadcza szeroko znanego i wykorzystywanego w podróżach w czasie efektu relatywistycznego zwanego dylatacją czasu która powoduje dalekosiężne implikacje w odbiorze treści na forum
cosmic.checkReality();
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
cosmic.checkReality();
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
kosmiczne...

KLOFMDMANELLIGGLOOSK



...sny i LDeki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Każdy ma takie sny z których nie chce się obudzić !

"Nie sen jest najgorszy, najgorsze jest przebudzenie..."
Julio Cortázar

LD 8

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post



Cytat:Left: Real neuron stained with a green florescent protein

Right: Image from the Millennium Simulation, the most detailed simulation of our universe's large scale structure

Quote: Carl Sagan
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
@Neurocosmic ale tego klasyka to obstawiam, że znasz

[Obrazek: PaleBlueDot.jpg]

Cytat:Look again at that dot. That's here. That's home. That's us. On it everyone you love, everyone you know, everyone you ever heard of, every human being who ever was, lived out their lives. The aggregate of our joy and suffering, thousands of confident religions, ideologies, and economic doctrines, every hunter and forager, every hero and coward, every creator and destroyer of civilization, every king and peasant, every young couple in love, every mother and father, hopeful child, inventor and explorer, every teacher of morals, every corrupt politician, every "superstar," every "supreme leader," every saint and sinner in the history of our species lived there-on a mote of dust suspended in a sunbeam.

~Carl Sagan
cosmic.checkReality();
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Brama do Sennego Zaplecza

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Alicja przechodzi przez kosmiczną bramę do Astrala

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1