Zaplecze [temat bez ograniczeń]
Mieczysław napisał(a):Dla sprostowania przytocz dokładny cytat, w którym jest napisane z mojego konta, że jesteś psem, bajkopisarzu.
Jesteś przewrazliwiony na swoim punkcie, a do tego chcesz sie przypodobac slavi, no nieźle.

Okej, ale jeśli macie sobie coś do wyjaśnienia (zwłaszcza w takiej formie), to także do tego najodpowiedniejsze będzie PW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
I tym miłym akcentem kończymy dzisiejszą konwersację. Chyba dawka uprzejmości wyczerpała się na święta i teraz każdy musi sobie odbić :D Kocham i-sen :P

EDIT

No to kochani, jakie macie plany na Sylwestra? Ja w tym roku jadę na przyjęcie na około 30 osób, organizuje je moja koleżanka na małej sali i będą w sumie sami znajomi. Sylwester jest przebierany (będę aniołkiem<aniol>) i dla mnie w tym roku bezalkoholowy, bo w Nowy Rok idę do pracy :(
"Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
No ja i Fallen, dla przykładu, mamy ambitne plany. Zamierzamy jeździć autami i grać w piłkę nożną. Jednocześnie!
cosmic.checkReality();
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Rocket League na pełnej widzę :D
Wysłane z mojego Commodore 64


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
No panie, jesteśmy na dobrej drodze do silvera!
cosmic.checkReality();
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Zawsze coś się planowało ale tym razem pewnie na rzyci będę siedział tylko. Nie ma z kim, bo każdy spłukany, nie ma za co, bo ja też spłukany, nie ma gdzie, bo chałupa zajęta :P meham.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Możesz do nas przyjechać, tylko musisz mieć fajne przebranie :D
"Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Gra ktoś w wormy?

Dawajta.

BTW. Jak Wam idzie szukanie cytatów z forum?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Dawaj, zawsze.
Wysłane z mojego Commodore 64


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Mam w pracy kolegę, który zawsze mi mówi, że powinnam przytyć, a dzisiaj jak się spotkaliśmy (po 3 dniach niewidzenia) to powiedział, że jestem jakaś gruba na twarzy ("pewnie się w Święta objadłaś, hehe"). Ja na to, że to chyba dobrze, bo miałam przytyć, a on - nie, akurat Tobie to nie pasuje. A podobno kobiety są nielogiczne facepalm


EDIT: Sławek ja dzisiaj szukałam.. Na razie nic ciekawego.
"Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1