Zaplecze [temat bez ograniczeń]
Hm ale już tak wracając do naliczania postów, przecież w "Przedstaw się" nie nalicza, a w reszcie działu (innych "poddziałach") już się nalicza, nie możesz zrobić z "Zapleczem" tak samo?
"Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
wampia napisał(a):Sławek nie żebym kogoś broniła ale o co Ty się spinasz? :D Imo Mietek nic nie zrobił specjalnie żeby kogoś sprowokować, po prostu chciał jakoś zacząć rozmowę..
Nie spinam się, tylko zwyczajnie wyjaśniam czemu skasowałem jego "wypowiedź". Niezależnie od intencji (dość wątpliwych, patrząc po tym co ostatnio tworzy na forum) jego post był śmieciowy, nie nawiązujący do niczego i nie wyrażający niczego.

BTW. Ciekawi mnie ten fenomen, że kiedy ktoś widocznie od jakiegoś czasu spamuje / robi coś wbrew regulaminowi i dostaje za to upomnienie to jest źle, ale kiedy ktoś pisze zgodnie z regulaminem ale czasem wydaje się być trollem, to wszyscy krzyczą i narzekają, że admin nic z tym nie robi i w ogóle powinien banować na wieki ;) Panie, no nie dogodzisz.

wampia napisał(a):Hm ale już tak wracając do naliczania postów, przecież w "Przedstaw się" nie nalicza, a w reszcie działu (innych "poddziałach") już się nalicza, nie możesz zrobić z "Zapleczem" tak samo?
"Przedstaw się" to cały dział, a tu mamy do czynienia ze zwykłym tematem. A nie będę dla Zaplecza robił specjalnie działu / poddziału.

Mieczysław napisał(a):Na czacie pisalbym to samo, a nawet mniej, a to podobno ma zastępować tymczasowo czat, nie rozumiem
Jest swego rodzaju alternatywą dla czatu, ale czatem nie jest. To nadal forum i panują tu jakieś zasady. Nie uważasz, że przyjemniej i wygodniej użytkownikom czytać temat, gdzie (przynajmniej w miarę często) użytkownicy piszą normalne, pełne i rozbudowane wypowiedzi, zamiast rzucania pojedynczymi słówkami? Gdyby każdy tak bez przerwy pisał, to człowiek musiałby przekopywać się przez 200 stron by natrafić na jakiś wartościowy post, albo znaleźć np. opinię której szukał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
[temat bez ograniczeń]
Nie wiem już kto tu kogo prowokuje, ale intencje moje są, hmm, najbardziej pozytywne
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Hmm myślę że:

a) przesadzasz
b) nie zauważyłam, żeby spamował.. rzadko kiedy pisze coś w 10 wiadomościach bez sensu, jak to często czynią inni użytkownicy.. nawet jeśli czasem coś gada od rzeczy to nie robi tego chamsko i wulgarnie.. forum nie zaśmieca, a czat jest w sumie od luźnej rozmowy, więc... w czym problem?
c) naprawdę zostałam adwokatem diabła aka. Matką Teresą opiekunką uciśnionych więc czas iść spać i przemyśleć swoje zachowanie

Wszystkie odpowiedzi prawidłowe, dziękuję i dobranoc.
"Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Btw mój avatar i podpis mi tylko nie działają, czy nagle przestał działać?

Edit
Człowieku, to sie zdecyduj wreszcie, bo juz sam sobie przeczysz i lekko sie krecisz w tych wytłumaczeniach xD
A posty można usunąć, jak czat wróci
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Działają normalnie, nie popadaj w paranoję.
"Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Mieczysław napisał(a):[temat bez ograniczeń]
Nie wiem już kto tu kogo prowokuje, ale intencje moje są, hmm, najbardziej pozytywne
Wydało mi się oczywistym, że brak ograniczeń dotyczy tematu rozmów. Poza tym netykieta, zakaz spamowania itd. nadal tu obowiązuje, to chyba jasne.

Skasowałem Twój post bo był śmieciowy. Teraz już wiesz, by tego więcej nie robić. Warna ani bana nie dostałeś, więc nie wiem w czym problem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
wampia napisał(a):Działają normalnie, nie popadaj w paranoję.
Tylko chciałem się dowiedzieć, bo działało, ale po którymś odświeżeniu mam to co w linku http://imgur.com/B484cGk
Widocznie mój telefon popadł w paranoje XD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Nawet Twój telefon miał dość tego ciągłego migania..
"Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
(28-12-2015, 00:27 )wampia napisał(a): nie zauważyłam, żeby spamował..
Odsyłam przykładowo do jego tematu w "przedstaw się"

(28-12-2015, 00:27 )wampia napisał(a): nawet jeśli czasem coś gada od rzeczy to nie robi tego chamsko i wulgarnie



(28-12-2015, 00:30 )Mieczysław napisał(a): Człowieku, to sie zdecyduj wreszcie, bo juz sam sobie przeczysz i lekko sie krecisz w tych wytłumaczeniach xD
Zacytuj o co konkretnie Ci chodzi, bo osobiście nie wiem gdzie napisałem coś niejasnego / sprzecznego z poprzednimi moimi wypowiedziami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1