|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział |
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane
[rosn.]
|
| |
Wątek: Edytory grafiki
Post: RE: Edytory grafiki
| Naszło mnie przemyślenie, czyś świadom co robisz i co daje Ci siłę, by dalej to robić.
Kliknąłem w losowy twój post, obejrzałem na szybko i pierwsza moja myśl - Po co? Po co wrzucać post o programac... |
|
|
Rebeliusz |
Hyde Park |
3 |
993 |
30-11-2025, 21:39 |
| |
Wątek: Zapisanie snów z chat gpt
Post: RE: Zapisanie snów z chat gpt
| W sumie pomocna rzecz, oszczędzająca dużo czasu z rana. Nie przyszło mi nigdy do głowy żeby zaprzęgnąć Ai do pomocy przy śnieniu. Teraz gdy otworzyłeś w moim umyśle tę furtkę zaczęły się przez nią wyd... |
|
|
Rebeliusz |
Pytania i dyskusje |
2 |
1,108 |
30-11-2025, 19:02 |
| |
Wątek: Od zera do Dominika Cobba
Post: RE: Od zera do Dominika Cobba
| Siema wszystkim
Właśnie wstałem, odpaliłem potężne brzmienie, wypuściłem potwora z aluminiowej puszki i zaczynam pisać co mnie spotkało dzisiejszej nocy.
Jeno najpierw nie wiedząc jak zgrabnie za... |
|
|
Rebeliusz |
Dziennik Snów |
200 |
72,913 |
22-10-2023, 07:00 |
| |
Wątek: Od zera do Dominika Cobba
Post: RE: Od zera do Dominika Cobba
| Pospieszyłem się z tymi powrotami.
Na bezkresnym morzu zaiskrzyło majestatycznym blaskiem bladobiałe światło nieziemskiego księżyca, odbite na tafli wzburzonej wody. Gdy dopłynąłem ostatkiem sił, g... |
|
|
Rebeliusz |
Dziennik Snów |
200 |
72,913 |
28-09-2023, 22:41 |
| |
Wątek: Od zera do Dominika Cobba
Post: RE: Od zera do Dominika Cobba
| Stary wrócił z mlekiem ZNAK ZAPYTANIA
Siema wszystkim, trochę mnie tu nie było... jakieś trzy lata. Co tam u mnie? A szkoda gadać. O dziwo przez ten czas ani ja ani to forum nie zdechło na amen.
P... |
|
|
Rebeliusz |
Dziennik Snów |
200 |
72,913 |
03-09-2023, 22:28 |
| |
Wątek: Od zera do Dominika Cobba
Post: RE: Od zera do Dominika Cobba
| Ohayo, wszem nomadom sennych stepów, niech Morfeusz prowadzi was bezpiecznie przez wyśnione krainy. Mnie dziś ***... nwm czy na szczęście, złość, czy na przestrogę.
10-11.01.2K22
Czas snu: 4h
... |
|
|
Rebeliusz |
Dziennik Snów |
200 |
72,913 |
11-01-2022, 04:38 |
| |
Wątek: Pozbycie się traumy z przeszłości we śnie
Post: RE: Pozbycie się traumy z przeszłości we śnie
| Już rozumiem ten mechanizm. Dzięki za dokładne wytłumaczenie. |
|
|
Rebeliusz |
Pytania i dyskusje |
5 |
1,678 |
28-01-2021, 05:24 |
| |
Wątek: Pozbycie się traumy z przeszłości we śnie
Post: RE: Pozbycie się traumy z przeszłości we śnie
| (07-01-2021, 23:07 )incestus napisał(a): Punkt A całkiem niedawno był poruszany, i wydaje mi się, że taka symulowana ekspozycja mogła by coś wnieść, choć ma znaczne ograniczenia.
Kek poszukam.
... |
|
|
Rebeliusz |
Pytania i dyskusje |
5 |
1,678 |
10-01-2021, 15:23 |
| |
Wątek: Pozbycie się traumy z przeszłości we śnie
Post: Pozbycie się traumy z przeszłości we śnie
| Pisząc "Senne Questy Miesiąca" zacząłem wysilać pozostałe mi jeszcze szare komórki z naszła mnie taka myśl. Czy we śnie można przepracować/pozbyć się traumy z przeszłości?
Punkt A "Fobie"
Załóżm... |
|
|
Rebeliusz |
Pytania i dyskusje |
5 |
1,678 |
07-01-2021, 19:30 |
| |
Wątek: Czego aktualnie słuchasz?
Post: RE: Czego aktualnie słuchasz?
| [/url]
If These Trees Could Talk - From Roots to Needles
[url=https://www.youtube.com/watch?v=thz_JqagxRU&ab_channel=IfTheseTreesCouldTalk-Topic]https://www.youtube.com/watch?v=thz_JqagxRU&a... |
|
|
Rebeliusz |
Hyde Park |
820 |
243,205 |
07-01-2021, 06:49 |
| |
Wątek: Hejcia <3
Post: RE: Hejcia <3
|
|
Rebeliusz |
Przedstaw się |
3 |
1,250 |
30-11-2020, 05:47 |
| |
Wątek: Najodleglejsze wspomnienie
Post: RE: Najodleglejsze wspomnienie
| (08-06-2019, 16:08 )Isabela napisał(a): Rebeliuszu, i jak było w brzuchu? Co kolega mówi na ten temat?
Mówił, że było mu bardzo gorąco, niczego nie widział i czuł się jakby siedział w ciasnej bańc... |
|
|
Rebeliusz |
Hyde Park |
12 |
4,756 |
24-11-2020, 14:51 |
| |
Wątek: Sen o zmarłej osobie
Post: RE: Sen o zmarłej osobie
| Automatyczna sekretarka bzzzzzzzzzt Za mało informacji bzzzzzzzzzt opisz dokładnie sen bzzzzzzzzzzzzt nie zapomnij o emocjach bzzzzzzzzt trzy zdania to za mało bzzzzzzzzzzzzzzt pomocna byłaby też inf... |
|
|
Rebeliusz |
Analiza snów |
1 |
1,944 |
24-11-2020, 05:55 |
| |
Wątek: Pierwszy świadomy sen
Post: RE: Pierwszy świadomy sen
| https://i-sen.pl/Temat-Rebeliusz--3684?page=2 Dzień 9 |
|
|
Rebeliusz |
Pytania i problemy |
1 |
963 |
24-11-2020, 05:48 |
| |
Wątek: Technika na LD?
Post: RE: Technika na LD?
| Zgadzam się z pomarańczowym. Akurat o nieprzespanych nocach i zmęczeniu wiem sporo. Nie ma opcji, żeby to zadziałało, choć nikt nie broni Ci próbować może nas wszystkich zaskoczysz. Lecz według mnie a... |
|
|
Rebeliusz |
Dyskusje |
3 |
2,258 |
24-11-2020, 05:45 |
| |
Wątek: Kilka pytań
Post: RE: Kilka pytań
| (23-11-2020, 21:30 )fapcio napisał(a): jest to, że LD najczęściej zdarza mi się gdy śpi ze mną jakaś dziewczyna
To już wiem dlaczego nie mam LD H3H3 he ... he he :(
(23-11-2020, 21:30 )fapcio n... |
|
|
Rebeliusz |
Wewnątrz LD |
2 |
2,576 |
24-11-2020, 05:30 |
| |
Wątek: Brudnopis
Post: RE: Brudnopis
| Twoja polonistka musiała Cię nienawidzić |
|
|
Rebeliusz |
Nasza Twórczość |
317 |
78,011 |
17-11-2020, 04:12 |
| |
Wątek: Od zera do Dominika Cobba
Post: RE: Od zera do Dominika Cobba
| 16.11.2K20
Czas snu: <2h
...Słonecznie hurra. Jakieś nieduże miasto. Miałem ze 12 lat. Pomogłem komuś. Przyuważył to policjant z JuEsEj. Pochwalił mnie i w nagrodę dał mi jeansową bluzę oraz jedn... |
|
|
Rebeliusz |
Dziennik Snów |
200 |
72,913 |
17-11-2020, 04:03 |
| |
Wątek: Śmierć
Post: RE: Śmierć
| Opcja A:
-Nie znaczy to kompletnie nic.
Opcja B:
-Zapewne niedawno miałaś z nią jakiś kontakt, przez co pojawiła się w twoim śnie a jako, iż jej nie lubisz mózg przetworzył niechęć w symbol śmierci... |
|
|
Rebeliusz |
Analiza snów |
4 |
1,708 |
09-11-2020, 10:20 |
| |
Wątek: Od zera do Dominika Cobba
Post: RE: Od zera do Dominika Cobba
| Kolejny ch*jowy dzień, kolejna ch*jowa noc, kolejny raz zasnąłem z nadzieją, że już się nie obudzę i kolejny ku*wa raz ma nadzieja była płonna.
Ógolnie tu miał być wstęp dotyczący sytuacji ze świa... |
|
|
Rebeliusz |
Dziennik Snów |
200 |
72,913 |
06-11-2020, 03:37 |
| |
Wątek: poradnik śnienia
Post: RE: poradnik śnienia
| Czytając ten post a już w szczególności wstęp miałem przed oczami takiego ziomka, znajdującego się w prawie każdej ekipie, który po wypiciu na domówce zaczyna jakiś temat ale zamiast zwięźle i szybko ... |
|
|
Rebeliusz |
Nasza Twórczość |
6 |
3,458 |
08-10-2020, 03:31 |
| |
Wątek: Od zera do Dominika Cobba
Post: RE: Od zera do Dominika Cobba
| 05-06.10.2K20
Od ostatniego wpisu zapamiętałem tylko jeden sen...oczywiście ch*jowy jak CMŻ.
...Reality show. Bardzo krwawe reality show. Wygrywał je a jakże, ten kto ostatni pozostał przy życi... |
|
|
Rebeliusz |
Dziennik Snów |
200 |
72,913 |
07-10-2020, 02:37 |
| |
Wątek: Od zera do Dominika Cobba
Post: RE: Od zera do Dominika Cobba
| 18-19.09.2K20
...Piaszczysta pustynia. Południe. Żar leje się z nieba. Podążam na wpół zasypaną przez piasek kamienistą dróżką. Doszedłem do ruin jakiejś świątyni z piaskowca. Zaszedłem do nich i za... |
|
|
Rebeliusz |
Dziennik Snów |
200 |
72,913 |
27-09-2020, 01:47 |
| |
Wątek: Zjazdowe odpały
Post: RE: Zjazdowe odpały
| Co otwiera klucz wiszący na szyi tego czerwonego krasnala, którego żona zdradza? |
|
|
Rebeliusz |
Nasza Twórczość |
32 |
8,723 |
21-09-2020, 13:10 |
| |
Wątek: Sny Maślańskie [usunięte]
Post: RE: Sny Maślańskie
| Bardzo ładny dzienniczek, chapeau bas za chęć robienia rysuneczków tudzież mapek snu <up> . Sam miałem kiedyś na to zajawkę ale po jakichś trzech snach się skończyło. |
|
|
Rebeliusz |
Dziennik Snów |
23 |
13,799 |
21-09-2020, 12:58 |