i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia
OOBE doświadczenie - Wersja do druku

+- i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia (https://i-sen.pl)
+-- Dział: Dziennik Snów (https://i-sen.pl/Forum-Dziennik-Snow--44)
+--- Dział: Dziennik Snów (https://i-sen.pl/Forum-Dziennik-Snow--14)
+--- Wątek: OOBE doświadczenie (/Temat-OOBE-doswiadczenie--928)

Strony: 1 2


OOBE doświadczenie - Hurazon - 25-06-2012

Godzina 03:00 budzę się po usłyszeniu budzika.
szybka kawka, komputer.
godzina 05:00 idę wyjść z ciała.

Leżę godzinę nagle otwierają mi się astralne oczy widzę swoją rękę patrzę na nią spokojnie obraz się zamazuje czekam spokojnie znów je otwieram w pełni zrelaksowany, spokojny czekając na odpowiedni moment by się podnieść, naglę się zamknęły czekam patrząc w ciemność nagle czuje odpowiedni moment coś wibruje w głowie to ten moment ( myślę ) obracam głową w lewo, oczy mam zamknięte ruszam ręką delikatnie kładę je na poduszce i z całej siły odpycham się.
Wstałem oczy nadal zamknięte ale ja stoję.
Delikatnie staram się wymacać krawędź łóżka, znalazłem i zszedłem z łóżka
OK myślę otwieram oczy delikatnie by nic mnie nie zwaliło z nóg
OK otworzyłem ale czy na pewno nie wstałem w realu to pytanie cały czas się nasuwało rozejrzałem się po pokoju wszystko pasowało hmmm wszedłem do kuchni tam też wszystko na swoim miejscu czy na pewno nie jestem w realu ? pytam samego siebie...

Wchodzę znowu do pokoju patrzę na zegarek godzina 16:15
Hmmm 16:15 a przecież zaczynałem o 5:00 odwracam wzrok, patrzę znowu 3:00 dla pewności odwróciłem wzrok jeszcze raz godzina 15:00

Udało się jestem poza ciałem !

Otwieram okno. Wyskoczyłem na hardkora lecę uderzam o ziemie.

Macam trawę by pogłębić fazę ależ ona sztuczna...

Patrzę na niebo a tam... Planety na niebie widoczne gołym okiem niczym księżyc mówię WOOW ależ widok coś takiego...

Zachwycam się widokiem jakiego nigdy nie miałem..

Naglę ktoś krzykną z bloku " One w nas uderzą zginiemy !! " patrzę w lewo a tam cała masa statków kosmicznych przemierza niebo ( nigdy takich nie widziałem w żadnym filmie ) nagle przeniosłem się do pokoju ! fuck !! szybko biegnę do okna by podziwiać ten widok naglę jeden ze statków przelatuje obok mojego okno nie mogę nacieszyć oczu ! cudowny widok.. gdy przeleciał zobaczyłem cień jednego ze statków na drzewie najprawdopodobniej był na dachu

Nagle usłyszałem wystrzał rakiet ! myślę zaraz coś pier....

trzy rakiety uderzyły w ziemie pod moim oknem wybuch był naprawdę dziwny wielkie BUM ale po nim wszystko było odnowione hmm nawet Te napisy na garażu które miały 15 lat wyparowały hehe

wszystko odnowione ale nagle coś zaczęło wyrastać z ziemi żeby nie mieć pecha przy lądowaniu postanowiłem nie wyskakiwać przez okno..

zszedłem schodami wychodzę na plac podbiegam do tego co wyrosło.. coś dziwnego to jakiś owoc ale to coś nie rośnie w Polce wyrywam to z ziemi jak dynia tylko jakaś taka dziwna i zielona przy czym posiadała dużo soku wyrwałem trzy zaniosłem do domu by to sprawdzić w smaku gdy wchodziłem do mieszkania ludzie zaczęli biec by sami zrywać hehe he
Wchodzę do kuchni łapie za nóż..

Smak jak papryczki w occie te zielone no nie do końca ale coś w tym stylu nawet smaczne.. gdy zjadłem kilka kawałków obudziłem się..

PS. Szkoda że nie wiem jak smakuje dynia...
TO COŚ W RODZAJU DZIENNIKA OOBE


RE: OOBE doświadczenie - Hurazon - 25-06-2012

Wychodzę..

idę przez miasto wchodzę w jakiś plac i myślę sobie ale to życie dziwne i brutalne zarazem a ja pomimo swojego młodego wieku jestem nim zmęczony..

Nagle...

Coś czuje.. coś za moimi plecami podmuch wiatru pierw delikatny ale zaczyna narastać.. w pewnym momencie coś łapie mnie za plecy i lecę z tym.

Trzyma mnie dość pewnie.. lecę kilka metrów z tym.. nagle obraca mną i stawia obok krzaków z jakimiś owocami i warzywami po czym puszcza

Jest ciemno ledwo widzę ale zrywam to co tam jest

To chyba rzodkiewka.. i nagle zrozumiałem że mam się dobrze odżywiać to będę się lepiej czuł..

MTJ to niezbadana inteligencja


RE: OOBE doświadczenie - Hurazon - 25-06-2012

Wychodzę..
Ale przy słabej motywacji do wyjścia szybko wsiąkło mnie do zwykłego snu ale świadomego po części..

Ląduje na swoim placu obok piaskownicy. Stoję obok swojego kumpla którego dawno nie widziałem.

Coś do mnie mówi ale mało mnie to ciekawiło z uwagi że moją wytrenowana podświadomość starała się szukać śladów pobytu w śnie.
Stało by się to gdyby na horyzoncie nie pojawił się Robot Destrukcja Który wystrzelił coś w rodzaju piłki

Mój kumpel podbiega do piłki i z dumą stwierdza że ja ma. Po chwili gdy mój kumpel przeleciał 20 metrów uderzając o krawężnik swoją głową, która dosłownie przepołowiła się na pół a mózg wyciekł na chodnik, zrozumiałem że to nie piłka tylko bomba.

Gdybym był przytomny w pełni krzykną bym okazyjnie - Ale Urwał !

Jednak emocje sprawiły że zacząłem uciekać.. Biegłem co sił a mały skurczybyk ze swoimi żelaznymi piłkami siedział mi na ogonie.

Urwała się sceneria a ja wylądowałem na autostradzie.. po chwili dostrzegłem że mały skurczybyk też tu jest po tym jak 4 samochody i cysterna przeturlały się po mnie robiąc ze mnie omlet

Ku mojemu zaskoczeniu nastąpiła cofka. Coś w rodzaju przesunięcia się w czasie tuż przed wybuchem i przeturlaniu się po mnie samochodów. Gdy to nastąpiło odskoczyłem na bok. Tym razem przeleciałem pod kołami cysterny ale gdy tylko wynurzyłem się na powierzchnie przejechał mnie inny samochód i znowu cofka...

( jak w jakimś filmie s-f )

Gdy tylko wynurzyłem się spod kół cysterny od razu bez namysłu turlałem się w lewo.

szybka akcja, dziwne sytuacje sen był długi i " meczący " nie wszystko zapamiętałem

Postanowiłem sprawdzić swoje możliwości przechodzenia przez ściany

wyszedłem z klatki wbiłem na balkon sąsiadów podszedłem do okna. Najpierw przyłożyłem rękę do szyby z zamkniętymi oczyma mając nadzieje że ręka sama przejdzie. niestety bez rezultatów.

Postanowiłem ruszyć z kopyta na okno

wylądowałem w ich pokoju..
Dobrze że w astralu nie trzeba płacić za zniszczenia przy pracy.


RE: OOBE doświadczenie - Hurazon - 25-06-2012

Jedno z pierwszych OOBE
godzina 7-8 rano 3-4 godziny snu

Po przetrawieniu wszystkich filmów Darka Sugiera postanowiłem wyjść

Jeśli on może ja też mogę i zrobię to TERAZ

Wstaje, ledwo widzę ale wstaje twardo.
Od razu biorę się za rytuał..
Kawa, komputer czytanie o oobe dobre dźwięki linkin park.

Kładę się na łóżku pozycja boczna. Leżę tak około godziny nic się nie dzieje..

Wstaje z łóżka pomyślałem że odpocznę od gapienia się w ciemność przed oczami.

po 20 minutach znowu wróciłem do łóżka pozycja boczna. minęła godzina kompletnie nic ale nie zraziłem się postanowiłem odpocząć godzine od gapienia się w ciemność po godzinie znowu wróciłem do łóżka i znowu to samo czyli nic

Trochę się zdenerwowałem wstałem i wszedłem do sieci czytając o oobe a raczej o przeżyciach innych głownie Darka Sugiera po przetrawieniu kolejnych filmów postanowiłem znowu spróbować leżałem ponad godzinę i tak się toczyło przez 16 godzin

Myślałem sobie nie będę tracił czasu na nauki przez miesiąc jak inni piszą zrobię to dziś lub wcale !
Po 16 godzinach zmagać po 6-8 próbach powiedziałem sobie nie mam szans.. los chciał że w chwili kiedy to stwierdziłem byłem w trakcie kolejnej godzinnej próby i po prostu dałem na luz mówiąc sobie idę spać

Nagle postanowiłem jeszcze raz spróbować wstałem z łóżka usiadłem sobie, przetarłem oczy, ziewnąłem, rozejrzałem się po pokoju, przeszedłem się od pokoju do kuchni i postanowiłem położyć się i spróbować znowu gdy tylko przykryłem się i zamknąłem oczy...

Obudziłem się...
Rozejrzałem się po pokoju i w wielkim szoku stwierdziłem

BYLEM POZA CIAŁEM

Gdy tylko się obudziłem, dotarło do mnie jak wiele szczegółów nie pasowało np. szklanka przy komputerze której nie używałem a na którą się gapiłem przecierając oczy i jak łatwe to jest..
A co najważniejsze od razu wiedziałem co jest wymysłem w internecie a co autentycznym doświadczeniem patrzyłem na wszystkie informacje wiedząc od razu że 95-98 % z tego to śmieci

Jak na razie tyle..


RE: OOBE doświadczenie - Piotreq - 25-06-2012

Moge sie mylic, albo to co opisales w pierwszym poscie to nie OOBE tylko LD.


RE: OOBE doświadczenie - Hurazon - 25-06-2012

Sam mogę się mylić :) Ale ty było jedno z Bardzo dotkliwych doznać tak dotkliwych że przez tydzień miałem taką twarz :O
Patrzyłem z okna na miejsca gdzie widziałem planety z takimi oczami O_O Bo czasem tak właśnie jest, wychodzisz i chodzisz po mieście z różnymi planami sex, spotkanie się z kimś, a czasami coś zaskakuje i to było pierwsze takie które zaskoczyło i zbiło mnie z nóg na tydzień.
Ale myśle że OOBE :) wibracje moje piękne wybicie z poduszki nawet chyba czułem ciągniecie gumy co czasem mi się zdarza :)

Ps. Ciekawi mnie czy ktoś widział " Mnicha bez twarzy " Nazywam go strażnik bramy. Mój kumpel i ja widzieliśmy go oboje ale nie rozmawiamy o OOBE dopiero po piwku on mówi : ej stoję obok piramid a tam trzech kolesi w kapturach i są bez twarzy :D a ja na to, a ja otwieram drzwi z klatki. przenosi mnie w miejsce gdzie jest śniegu po kolana, a obok stoi koleś, głowa spuszczona, czarny kaptur. Za cholerę nie widać było twarzy, tylko czerń. A on NOO dokładnie ten sam opis :) kiedy wszedłem do piramid coś we mnie uderzyło a raczej w czubek piramidy kiedy wyszedłem mogłem wyrywać latarnie z ulicy bo miałem taką siłę. ( A ja sytuacje z mnichem uznałem za sen :) Dopiero po rozmowie dotarło do mnie że jednak nie )


RE: OOBE doświadczenie - Piotreq - 25-06-2012

Hehe, ten koleś bez twarzy to jak Dementor w Harry'm Potter'ze :D Ja kiedyś miałem podobnego kolesia w zwykłym śnie, ale prawie nic nie pamiętam z tego snu bo był dawno. Wiem że było w tym śnie strasznie ciemno, padał deszcze, wiał wiatr, a ja szedłem taką jakby polną drogą, na których były kamienie z różnymi wzorami. Po bokach tej dosyć wąskiej drogi, stały drzewa, było trochę krzaków, i od czasu do czasu pojawiał się ten koleś :D


RE: OOBE doświadczenie - Hurazon - 25-06-2012

Tylko nie mów że te wzory to były niebieskie wzory jak z gry Diablo 2 bo się załamie. Ja biłem się z kolesiem dla zabawy nagle koleś łapie mnie za szyje a zza pleców czuje Kamil nie ruszaj się teraz :D oczy mi się zamykają a przed nimi niebieskie wzory które nic mi nie mówią trochę jak z diablo 2 czułem się jak naznaczony :D:D.... hehe Dlatego właśnie ta nazwa " Strażnik Bramy " ponieważ pojawia się tam gdzie jest dziwnie i tajemniczo :D:D


RE: OOBE doświadczenie - SpecialEffect - 25-06-2012

Dla mnie to wszystko co napisałeś to LD z WILD'a .
Jest tam napisene że wstajesz z łóżka i sobie idziesz, więc skoro OOBE to wyjście duszy z ciała, to czy przypadkiem nie powinieneś widzieć swojego cielska z góry czy tam z boku? Wychodzisz na dwór to powinieneś widzieć zwykłych, żywych ludzi, a nie projekcje. Po prostu jesteś duchem.


I według mnie tak powinno wyglądać OOBE, a nie jakieś inne wymiary i nie wiadomo co.


RE: OOBE doświadczenie - incestus - 25-06-2012

Hehe widze, ze jestes juz niezle doswiadczony, ale nie robisz TRa z nosem :P
Kiedys w koncu zdarzy ci sie tak perfekcyjnie detaliczny LD czy OOBE, ze za pomoca zwyklej uwagi nie zczaisz, ze jestes we snie.