i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia
Smuggler - Wersja do druku

+- i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia (https://i-sen.pl)
+-- Dział: Dziennik Snów (https://i-sen.pl/Forum-Dziennik-Snow--44)
+--- Dział: Dziennik Snów (https://i-sen.pl/Forum-Dziennik-Snow--14)
+--- Wątek: Smuggler (/Temat-Smuggler--497)

Strony: 1 2 3


Re: Ze Smuggim przez OOBE/LD/Magię. :P - Slavia - 17-08-2010

wiolonczelistka95 napisał(a):Jestem pewna że Hrislaya zaciekawiły ponętne kształty.. :D:D:D
Hahaha, pojawiła się w naszych umysłach motywacja aby poznać dokładnie własne opiekunki, a nóż trafi się coś zwalającego z onuc?


Re: Ze Smuggim przez OOBE/LD/Magię. :P - Przyjaciel Noni - 17-08-2010

Tak myślałem że Twoja Opiekunką nie jest istota ze światła. Kiedyś się interesowałem ciemną stroną i wiem że chciałaby Cię mieć na wyłączność co się wiąże z ochroną Ciebie przed wpływami im podobnych też kiedyś miałem swojego złego Opiekuna ale jakoś wole iść w tą inną stronę mocy.

Jakiego sztyletu używasz ?

W sumie to możesz pisać jak chcesz ale Ja interesuję się ezotoryką i możesz opisywać dokładnie bo i tak zrozumiem.
Ile masz serwitorów?

Ps oprócz Mnie na tym forum niema osób pałająca się magią albo tym podobnym zainteresowaniem ciekawe co o tym myślą co robisz ^^


I jeszcze jedno pytanie spotkałeś kiedyś Strzygę? Czy to w Astralu czy tu


Re: Ze Smuggim przez OOBE/LD/Magię. :P - Przyjaciel Noni - 17-08-2010

He ja słyszałem że ciężko przeżyć spotkanie strzyg w Astralu musisz mieć umiejętności młody magu albo ochronę dobra ^^
a Jak wyglądała?
Ps:fajny sztylet :>


Re: Ze Smuggim przez OOBE/LD/Magię. :P - wampia - 17-08-2010

Hm...Ciekawe, nie ma co...


Re: Ze Smuggim przez OOBE/LD/Magię. :P - wampia - 17-08-2010

Hm...Ciekawe, nie ma co...


Re: Ze Smuggim przez OOBE/LD/Magię. :P - Slavia - 17-08-2010

Captain Noni napisał(a):oprócz Mnie na tym forum niema osób pałająca się magią albo tym podobnym zainteresowaniem ciekawe co o tym myślą co robisz ^^
No tak, to forum o odmiennych stanach świadomości, niezbyt mi się podoba to rzucanie ezoteryką na prawo i lewo, bo to odstrasza nowych bardziej "przyziemnych" userów. Ale mi tak osobiście to nie przeszkadza, no i jest w tym to i owo w co mogę uwierzyć i czym się interesuję :)

Captain Noni napisał(a):spotkałeś kiedyś Strzygę?
Chryste Panie :D


Re: Ze Smuggim przez OOBE/LD/Magię. :P - Slavia - 17-08-2010

Smuggler1597 napisał(a):A czy OOBE/Trans/Stan alpha to nie są odmienne stany świadomości? ;)
Nie o to mi chodziło. Bardziej o rytuały magiczne, PSI balle i co nieco o czym Kapitan Noni pisze na forum a zwłaszcza na SB :)

Smuggler1597 napisał(a):OOBE to także jest Ezoteryka
Oczywiście, ale nie o tego typu ezoterykę mi chodziło. OOBE to jeden z głównych tematów tego forum no i odmienny stan świadomości.


Re: Ze Smuggim przez OOBE/LD/Magię. :P - Przyjaciel Noni - 17-08-2010

No dobra co innego spotkać strzygę i pójść sobie dalej a co innego jak wróci do sf z Nami. Egzorcyści śmiało mówią ze boja się egzorcyzmów ze strzygami w roli głównej.


Re: Ze Smuggim przez OOBE/LD/Magię. :P - Lamps - 18-08-2010

czekam na dalszy ciąg wymiany zdań miedzy wami :P


Re: Ze Smuggim przez OOBE/LD/Magię. :P - Przyjaciel Noni - 24-08-2010

No i co jakoś nic nie opisujesz ani z Magii ani coś innego . Brak praktyki czy nie chcesz się już dzielić? ;d