i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia
Pierwsze nisko świadome LD przy pomocy SSILD - Wersja do druku

+- i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia (https://i-sen.pl)
+-- Dział: Świadome śnienie - LD (https://i-sen.pl/Forum-Swiadome-snienie-LD--9)
+--- Dział: Relacje (https://i-sen.pl/Forum-Relacje--50)
+--- Wątek: Pierwsze nisko świadome LD przy pomocy SSILD (/Temat-Pierwsze-nisko-swiadome-LD-przy-pomocy-SSILD--4396)Pierwsze nisko świadome LD przy pomocy SSILD - SPT Alfa - 21-04-2019

Cześć, samym świadomym śnieniem interesuję się już koło 3 lat. Do tej pory miałem może 4 LD. Mimo to zacząłem teraz ze wzmożoną siłą próbować techniki SSILD. Po trzech dniach mogę stwierdzić,że jest dla mnie najlepsza. Za każdym razem coś się wydarzyło. Pierwszy dzień- masa Fałszywych przebudzeń i prób TR. Drugi dzień- jedno FB i bardzo długi hiperrealistyczny sen. Teraz trzeci dzień. Na początku snu zastosowany TR i uświadomienie się. Pierwsza myśl ruchanie, ale nie o tym. Po jakimś czasie urwanie snu. Zaraz po nim kolejny sen od razu w miarę świadomy.(To już był bardziej sen o LD) Postanowiłem pooglądać miasto. Zobaczyłem kobietę na przystanku (zresztą nie tylko ją. Było dużo osób, ale to do niej podszedłem.) Powiedziałem jej z przejęciem, ,że nie pochodzę z tego świata. Jesteśmy w moim śnie, a ona tak naprawdę nie istnieje. Dodałem ,że wszystko zniknie gdy się obudzę. Kobieta popatrzyła na mnie, a jej odpowiedź mnie rozwaliła. Odrzekła - Hmm Możliwe, wszystko jest możliwe. Spojrzałem na nią jeszcze raz (tu już chyba straciłem panowanie nad sobą) Wykrzyczałem. 
- Jasne, i tak wiem ,że mi nie wierzysz. Przecież gdyby do mnie na przystanek przyszedł jakiś pajac i tak powiedział to bym go wyśmiał. Zaraz po tych słowach pobiegłem nie wiadomo gdzie ulicą miasta. Sen znów się urwał. Leżałem. Wiedziałem ,że mogę wejść szybko w sen i tak się stało. Świst, pisk w uszach. Trzeszczenie w czaszce. Nie zapamiętałem momentu wejścia. Straciłem świadomość, a mój sen był takim długim FB. Byłem przekonany ,że już się obudziłem po chędożeniu z tamtego snu. Odpaliłem komputer i zobaczyłem nagrania z właśnie tamtego snu. Pomyślałem, ale zajebioza(moje senne pornosy xd). Obudziłem się. Napisałem to, aby podkreślić jak niesamowicie działa ta technika. Jest dla mnie zagadką przez co tak się dzieje, ale jest skuteczna. Będę testował ją miesiąc codziennie i zobaczymy. Potem jakby coś się pogorszyło planuję poćwiczyć wilda przez następny miesiąc. Sorki za taką chaotyczność. Śpieszyłem się. Pozdrawiam( nie wiem czy dobry dział)


RE: Pierwsze nisko świadome LD przy pomocy SSILD - Korsarz04 - 15-07-2019

Super, trzeba wypróbować tą technike  :)


RE: Pierwsze nisko świadome LD przy pomocy SSILD - zachodnik - 23-07-2019

Najłatwiej chyba zacząć od zapisywania snów natychmiast po obudzeniu :P


RE: Pierwsze nisko świadome LD przy pomocy SSILD - DreamMaster - 25-07-2019

Siemanko :_)
Po pierwsze, gratulację osiągnięcia LD i pewnej przyjemności z nim związanej (W pierwszych LD to chyba standart hehe). I dziękuję ci za motywację dla mnie, aby spróbować tej techniki, bo kiedyś o niej trochę czytałem, jednak jakoś ją porzuciłem, ale po przeczytaniu twojego wątku, chyba spróbuję.

5!