i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia
Ankieta o homoseksualizmie - Wersja do druku

+- i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia (https://i-sen.pl)
+-- Dział: Pozostałe (https://i-sen.pl/Forum-Pozostale--12)
+--- Dział: Hyde Park (https://i-sen.pl/Forum-Hyde-Park--13)
+---- Dział: Kultura i Sztuka (https://i-sen.pl/Forum-Kultura-i-Sztuka--58)
+---- Wątek: Ankieta o homoseksualizmie (/Temat-Ankieta-o-homoseksualizmie--4107)

Strony: 1 2


Ankieta o homoseksualizmie - Freskum - 13-07-2018

Zastanawiam się czy przez to że pamiętamy swoje sny częściej niż przeciętny człowiek mamy inne zdanie o homo niż inne społeczności. Chodzi o to, że zdarza się czasami taka sytuacja: we śnie mamy przeciwną płeć do swojej i wiecie... Więc chyba patrzymy na to grzecznie mówiąc łagodniej? (Nie żebym ja coś tenteges) Jestem ciekawy waszych doświadczeń  ;)RE: Ankieta o homoseksualizmie - incestus - 13-07-2018

Daleko posunięte podejrzenie :)

Chyba trzeba jednak zacząć od pytania o częstość występowania wśród nad snów, które odgrywamy jako płeć przeciwna, a przede wszystkim - czy jest jakikolwiek seksualny wydźwięk takich snów.

Sam reprezentuję pełne zrozumienie i tolerancję wobec możliwości posiadania odmiennej orientacji seksualnej, ale nigdy nie zdarzyło mi się śnić pożądania wobec postaci męskiej, niezależnie od płci, którą we śnie odgrywałem. Nie wiem w jaki sposób samo bycie kobietą we śnie ma wpłynąć na tolerancję i edukację seksualną :P Będąc swoją śnioną siostrą w najlepszym wypadku mogę wczuć się w ruch Gender i fetyszystowskie przebieranie się :)


RE: Ankieta o homoseksualizmie - Freskum - 13-07-2018

Masz rację podałem zły przykład, ale wiesz jak śnisz  i posiadasz przeciwną płeć do swojej to wydaje mi się że jakoś tak podświadomie homoseksualizm jest lepiej odbierany. Ja osobiście nigdy nie śniłem że jestem sobą i z innym przedstawicielem mojej płci do czegoś doszło ale zdarzało się że jako kobieta we śnie z inną już dochodziło (W pełnym znaczeniu tego słowa :))


RE: Ankieta o homoseksualizmie - Nalewa - 13-07-2018

Kiedyś mnie murzyn penetrował, byłem jakąś loszką i było fajnie. Jednak nie zwalał bym tego na homoseksualizm a na animki i animusy, nasza ukryta część też musi się czasem wyszaleć.


RE: Ankieta o homoseksualizmie - Traveler - 13-07-2018

Nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło, więc prawdopodobnie, a może niemal z całą pewnością można stwierdzić, że jesteś homoseksualistą, tudzież gejem lub co gorsza pedałem.


RE: Ankieta o homoseksualizmie - Neurocosmic - 13-07-2018

Ej, Nalewa jest lesbijką jeżeli już.


RE: Ankieta o homoseksualizmie - Nalewa - 13-07-2018

Impotenci, którzy potrzebują jakichś bestialskim BDSMów, nie mają nic do gadania.

@Neurocosmic
https://www.youtube.com/watch?v=2ljMSKtOAkM


RE: Ankieta o homoseksualizmie - cosmic. - 14-07-2018

Jeśli leżąc z moją dziewczyną na otwartej łące w piękny, letni wieczór, dostrzegłbym na niebie spadającą gwiazdę, to miałbym tylko jedno życzenie - poprosiłbym, żeby Traveler zniknął z tego forum.


RE: Ankieta o homoseksualizmie - Isabela - 14-07-2018

(14-07-2018, 13:27 )cosmic. napisał(a): Jeśli leżąc z moją dziewczyną na otwartej łące w piękny, letni wieczór, dostrzegłbym na niebie spadającą gwiazdę, to miałbym tylko jedno życzenie - poprosiłbym, żeby Traveler zniknął z tego forum.
Szuka przestrzeni do wyrażania siebie.


RE: Ankieta o homoseksualizmie - incestus - 14-07-2018

A mnie to akurat rozbawiło :P Ale nie mogę dać mu lajka, bo wyjdę na homofoba :P

Może to dobre miejsce, żeby zadać długo nurtujące mnie pytanie - o co chodzi z twoim awatarem Nalewa ? :)