i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia
Nudne sny - Wersja do druku

+- i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia (https://i-sen.pl)
+-- Dział: Świadome śnienie - LD (https://i-sen.pl/Forum-Swiadome-snienie-LD--9)
+--- Dział: Pytania i problemy (https://i-sen.pl/Forum-Pytania-i-problemy--15)
+--- Wątek: Nudne sny (/Temat-Nudne-sny--4104)

Strony: 1 2


Nudne sny - Skipper - 11-07-2018

Sny są odbiciem tego czym przesiąkamy na jawie, z czym wiążemy dużo emocji, przeżyć i wrażeń. Jak dotrzeć do podświadomości, aby nasze marzenia senne wzbogaciły się o bardziej abstrakcyjne i paradoksalne obrazy odbiegające od tu i teraz? Moja motywacja spada w dół wraz z każdym snem, ponieważ każdy pokazuje moją rzeczywistość zmiksowaną w nielogiczną całość i to rozumiem, ALE chciałbym czegoś więcej, więcej tajemniczości, różnorodności postaci, akcji i miejsc. To wszystko jest możliwe w LD, ale najpierw chce się zająć zwykłym snem. Jestem ciekaw czego mi poradzicie, inkubacji? Czy mam spędzić cały dzień na oglądaniu filmów, czytaniu książek i przeglądaniu kolorowych zdjęć. To nie pójdzie tak łatwo i szybko nie zakorzeni się w naszej głowie. Przynajmniej ja bardzo rzadko miewam sny z filmów/serialów/gier/książek. Jaki jest sposób na nudne sny?


RE: Nudne sny - Kys - 11-07-2018

Ld jest nudne, weź się za oobe


RE: Nudne sny - Skipper - 11-07-2018

(11-07-2018, 21:55 )Kys napisał(a): Ld jest nudne, weź się za oobe

No pewnie, najlepiej zabrać się za OOBE. Znam takiego jednego podróżnika, który zawsze znika z forum około godziny 19:00, wtedy pełni swoją służbę w niefizycznym wymiarze na innej płaszczyźnie (ekhem @Nalewa) ten człowiek jest bardzo uduchowiony, ma doskonale rozwinięte czakry i łączność z bogiem. Wiem, że teraz tam jest, ponieważ porozumiewam się z nim telepatycznie, mamy świetną łączność.

A tak na serio to kwestia dyskusyjna:
http://i-sen.pl/Temat-OOBE--2675?highlight=oobe


RE: Nudne sny - Kys - 11-07-2018

Przejrzałem twój dziennik, pamiętasz mało snów, spróbuj sugestii do budzenia się po każdym śnie/REM


RE: Nudne sny - Nalewa - 12-07-2018

Weź się do gorączki doprowadź. Sny gorączkowe najlepsze.Sny są i będą w większości nudne, nic nie poradzisz za bardzo. Możesz się afirmować, czytać książki, oglądać fajne obrazy, ale i tak sny znajdą inną inspirację, taką, która będzie dla Ciebie potrzebna.

Na oobe mój juniorek jeszcze nie jest gotowy i proszę mu nie proponować


RE: Nudne sny - incestus - 12-07-2018

Sny gorączkowe u kogoś są ciekawy, czy to sarkazm ? Bo ja w gorączce np śnię, że jadę samochodem po jednym i tym samym zakręcie przez 8 godzin :)

A co do spójności treści i struktury snu - nic na to nie poradzisz, za to odpowiedzialna jest najbardziej komponenta osobowościowa, trwałe wzorce twojego myślenia i sposobu kojarzenia ze sobą informacji. Jak chcesz to zmienić to polecam jakieś traumatyczne doświadczenie albo duża doza substancji psychoaktywnych :P


RE: Nudne sny - Nalewa - 12-07-2018

No ja tam nie wiem jak inni, ale sny w gorączce u mnie najfajniejsze przeżycia


RE: Nudne sny - Isabela - 12-07-2018

(12-07-2018, 11:06 )Nalewa napisał(a): No ja tam nie wiem jak inni, ale sny w gorączce u mnie najfajniejsze przeżycia
U mnie nie. Moje są przerażające, nie zdaję sobie sprawy z tego, że śnię, postrzegam je jako halucynacje. Czuję się wtedy, jakbym zachorowała psychicznie, bardzo się boję.


RE: Nudne sny - Rebeliusz - 12-07-2018

U mnie w czasie gorączki (jeśli jest duża) sny się zapętlają. Krótkie sceny następują po sobie po czym budzę się lub mam fałszywe przebudzenie. I znowu i znowu aż do rana. 

Co do tematu głównego. Możesz słuchać przed samym zaśnięciem muzyki która niesie ze sobą ,dla ciebie duży ładunek emocjonalny. Tajemnicze dźwięki napawające cie niepokojem: i cyk sen w realiach jak z koszmaru. Miła przyjemna muzyka: to i miły przyjemny sen ... najczęściej.


RE: Nudne sny - Skipper - 12-07-2018

Chciałbym mieć kiedyś jakiś porżądny koszmar, wypróbuję twojego sposobu panie @Rebeliusz