i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia
Spirytystyczny mostek - Wersja do druku

+- i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia (https://i-sen.pl)
+-- Dział: Sen (https://i-sen.pl/Forum-Sen--32)
+--- Dział: Analiza snów (https://i-sen.pl/Forum-Analiza-snow--54)
+--- Wątek: Spirytystyczny mostek (/Temat-Spirytystyczny-mostek--4008)Spirytystyczny mostek - Zindbad - 03-04-2018

Siedziałem na moście z jakimiś ludźmi. Wywoływaliśmy duchy. Odbywało się to tak, że wrzucało się do wody figurkę zmarłego. Pierwszy był muminek bez głowy :)) ale nie przybył jego duch. Później był germański wódz. Tym razem pojawił się duch. Opowiedział, że miał na imię bodajże Hrothgar, był (jak się chwalił) najszlachetniejszym z władców bo nigdy nikogo nie karał, ale nie spodobało się to jego ludowi i zabili go. Na koniec przepowiedział, że armia z Podlasia podbije cały świat.

Ogólnie w moich snach dużo motywów mistycznych - duchy, bożki i inne gusła.


RE: Spirytystyczny mostek - Void - 03-04-2018

Uśmiechnąłem się przy armii z Podlasia :D To był zwykły czy świadomy? U mnie też jest dużo mistycznych motywów, ale zawsze są to zwykłe sny, nigdy świadome.


RE: Spirytystyczny mostek - Zindbad - 03-04-2018

Zwykły sen, świadomych raczej nie miewam.


RE: Spirytystyczny mostek - incestus - 03-04-2018

Hehe ten sen to raczej zlepek informacji pochodzących z różnych zainteresowań, przemyśleń, usłyszanych wiadomości :) Założę się, że potrafiłbyś rozszyfrować każdy element pod tym kątem - skąd wywoływanie duchów, skąd muminek, jakie postacie, które przeszły ostatnio przez uszy pasują do pozostałych wywoływanych, skąd Podlasie i motyw fatalnej pobłażliwości :) To mogło być z gier, z gazet sportowych, seriali, pijackich wymądrzań historycznych i tak dalej :) Jeżeli w tym śnie było jednak jakieś kontinuum wyraźnych emocji, to koniecznie opisz, to by oznaczało, że jest tu więcej do interpretowania :)


RE: Spirytystyczny mostek - Zindbad - 04-04-2018

No nie wiem, raczej nie wymądrzam się o Germanach, z muminkami też nie miałem do czynienia. Motyw pobłażliwości mógł się wziąć z dyskusji na temat sprawiedliwości, jaką prowadziłem z kolegą. Podlasie to dla mnie synonim miejsca bliskiego natury i zarazem uduchowionego.

Żadnych emocji z tego snu sobie nie przypominam.


RE: Spirytystyczny mostek - incestus - 04-04-2018

Nie ma sensu nawet szukać, to mogą być tak drobne szczątki informacji, że już je zapomniałeś. Ja miałem kiedyś tego typu dziwaczny sen pełny rzekomej symboliki w którym główną rolę pełnił pelikan. Wydawało mi się to zupełnie obce, ale zauważyłem, że w archiwum na czacie była z poprzedniego dnia wzmianka o pelikanie, którą musiałem przeczytać i zupełnie tego nie pamiętałem.