i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia
Sen o byłej narzeczonej - Wersja do druku

+- i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia (https://i-sen.pl)
+-- Dział: Sen (https://i-sen.pl/Forum-Sen--32)
+--- Dział: Analiza snów (https://i-sen.pl/Forum-Analiza-snow--54)
+--- Wątek: Sen o byłej narzeczonej (/Temat-Sen-o-bylej-narzeczonej--4001)Sen o byłej narzeczonej - sekcja_krakow - 24-03-2018

Witajcie,

Dziś miałem dość nietypowy sen o byłej narzeczonej...
W rzeczywistości, zerwała ze mną prawie pół roku temu, ale czasem się widujemy.

Śniło mi się, że ona stała koło mnie. Rozmawialiśmy. Byliśmy w jakimś budynku. W pewnym momencie mnie przytuliła (ale nic nie mówiła) i nagle ujrzałem przed sobą nagrobek z jej imieniem i nazwiskiem. Taki widok trwał tylko przez chwilę i obudziłem się.

Mało szczegółów, ale całość trwała jakby z 2-3 minuty. 

Z dwa miesiące temu "prawie" śniła mi się w innej sytuacji.
Ona lubi chodzić na pielgrzymki.
Więc sen był następujący.

Lato, akurat padało. Chodziłem po blokowisku na którym jej grupa pielgrzymkowa miała przerwę i odbywała się msza święta. Chciałem byłą narzeczoną znaleźć pośród grupy ludzi. Mniej więcej nawet wiedziałem gdzie może być, ale jej nie znalazłem w tym danym miejscu. Nagle zacząłem biegać po tym blokowisku przez tłumy ludzi, coraz szybciej chcąc ją znaleźć. W pewnym momencie mignęła mi przed oczami i chciałem za nią iść. Jednak szukając jej w tłumie ludzi, nagle zniknęła. I sen się urwał.

Co to może znaczyć?


RE: Sen o byłej narzeczonej - AguKingu - 25-03-2018

(24-03-2018, 20:33 )sekcja_krakow napisał(a): Śniło mi się, że ona stała koło mnie. Rozmawialiśmy. Byliśmy w jakimś budynku. W pewnym momencie mnie przytuliła (ale nic nie mówiła) i nagle ujrzałem przed sobą nagrobek z jej imieniem i nazwiskiem. Taki widok trwał tylko przez chwilę i obudziłem się.

Mało szczegółów, ale całość trwała jakby z 2-3 minuty. 

Pożegnanie. W swerze swojej psychiki pożegnałeś się z nią.


RE: Sen o byłej narzeczonej - incestus - 25-03-2018

Dokładnie tak. W tym poprzednim śnie jej brak budzi niepokój, desperackie poszukiwania pozostają bez efektu. Po czasie śni ci się przytulenie bez słów i nagrobek - odpowiednio symbol pogodzenia się i końca. Dobrze się interpretuje dwuminutowe sny :)